پایتخت جنرال موتورز در NHL بازگشت به بازی: ‘پاسخ نیست همیشه به طور کامل وجود دارد

در این چارچوب است که وجود دارد برای یک 24-تیم گسترش حذفی فرمت بازی در دو به توان تعیین hub شهرستانها احتمالا ابتدا در اواخر ژوئیه یا اوایل اوت و افراد در سراسر لیگ هستند “با احتیاط خوش بینانه” در مورد ورزش بازگشت. اما MacLellan اذعان کل عملیات است که هنوز هم یک “فوق العاده چالش” به جلو.

“پاسخ نیست همیشه به طور کامل وجود دارد تا آن را خسته کننده است به این ترتیب من فکر می کنم ما حرکت رو به جلو با احتیاط” MacLellan گفت: در روز جمعه تصویری کنفرانس تماس بگیرید. “ما خیلی دوست دارم به بازی بازی های, اما اگر آن را ندارد, معنا, آن را نمی ممکن است حتی اتفاق می افتد … ما سعی کنید به تعادل هیجان بازی بازی در مقابل واقعیت چگونه به ما به عنوان یک ورزش در حال حرکت رو به جلو با ویروس. چگونه است که جامعه دست زدن به آن ؟ چگونه سریع است که آن اتفاق افتاد؟”

MacLellan و این سازمان در حال تلاش برای آماده سازی “بهترین ما می توانیم.” که شروع می شود با فاز 2 از لیگ برتر بازگشت-به-بازی, پیشنهاد, است که انتظار می رود برای شروع در اوایل ماه ژوئن و اجازه خواهد داد که تیم برای باز کردن عمل خود امکانات به بیش از شش بازیکن در یک زمان و به صورت داوطلبانه تمرینات. هیچ مربیان مجاز بر روی یخ در طول جلسات.

یخ در حال حاضر قرار داده و در MedStar پایتخت Iceplex در Arlington, Va, که باقی می ماند بسته شده است. تیم ها و لیگ ها در تماس با وزارت امور خارجه و مقامات محلی با توجه به زمانی که این مرکز قادر خواهد بود به بازگشایی شده است. MacLellan گفت: تمرکز اصلی بوده و صحبت با مربیان و تیم پزشکان در مورد نحوه ایجاد تسهیلات محیط امن ممکن است.

“ما در حال تلاش برای تطابق با آنچه که ما معتقدیم که قوانین و مقررات است که به طور مستمر در حال تحول” MacLellan گفت. “تلاش برای انجام بهترین ما می توانیم برای آماده شدن برای باز کردن یخ بازی و اجازه می دهد تا بچه ها به کار و من فکر می کنم مهمتر از همه اجازه می دهد تا بچه ها به احساس راحت با محیط زیست است که ما در حال ایجاد است که آنها می توانند در آمده و کار کردن و منطقی محافظت از آلوده شدن از این virus.”

حدود شش پایتخت بازیکنان باقی مانده در منطقه واشنگتن و قادر خواهد بود به اسکیت بازی کردن در MedStar پس از آن باز می شود.,Theother بازیکنان در فهرست به خصوص کسانی که سفر خارج از کشور انتظار می رود به بازگشت به این منطقه یک بار در تاریخ است که برای اردوگاه های آموزشی. همه بازیکنان باید به قرنطینه برای 14 روز قبل از آنها مجاز به عمل است.

MacLellan همچنین گفت که او انتظار دارد اردوگاه های آموزشی در مورد سه هفته از آنجا که بسیاری از بازیکنان شده اند بر روی یخ پس از فصل را به حالت تعلیق در مارس 12. به عنوان آنها به طور معمول در پلی آف تیم های مجاز را به چشم انداز. برای پایتخت آن می تواند شامل 2019 در دور اول پیش نویس انتخاب کانر McMichael که تا به حال 47 اهداف و 55 پاس گل در 52 بازی در لیگ هاکی انتاریو با شوالیه های لندن بود و به نام به همه انتاریو لیگ هاکی دوم تیم است.

بک Malenstyn و شوخی و Copley که با این تیم در لیگ آمریکا وابسته در Hershey Pa. نیز خواهد بود در اردوگاه. تیم NHL اجازه خواهد داشت 28 اسکیت باز و نامحدود goalies برای حذفی فهرست.

“من فکر می کنم این امر می تواند تجربه یادگیری بزرگ برای کانر” MacLellan گفت. “او به نظر می رسد به یک مرد که می توانید انتخاب کنید تا همه چیز از بازیکنان خوب از تماشای آنها که در اطراف آنها … من فکر می کنم این امر می تواند ارزشمند برای او.”

هنگامی که در مورد خواسته های خود را به راحتی سطوح بازگشت به بازی MacLellan گفت: “بازیکنان نامشخص در مورد چگونه آنها را در مورد آن احساس و چگونه آنها می توانند از خود محافظت کنند و چگونه آنها می تواند در حفاظت از خانواده خود را.”

یک تعداد انگشت شماری از پایتخت استقبال کرده اند نوزادان از فصل متوقف شد. در سراسر لیگ صحبت از ترک خانواده برای یک دوره طولانی از زمان در طول اجرا حذفی آورده شده است تا چند بار با برخی از گفت: آنها نمی خواهند در چنین وضعیتی است. وجود دارد در حال حاضر مذاکره بین لیگ و بازیکنان NHL’ انجمن در مورد نگرانی های بازیکنان ادامه داشته باشد.

“ما باید برای درمان هر بازیکن به صورت جداگانه و چگونه خود را برای سیستم باور است که” MacLellan گفت. “ما باید سعی کنید و آنها را به عنوان راحت به عنوان آنها می توانند. اگر آنها راحت ما را امتحان کنید و با آنها کار می کنند و حرکت رو به جلو است. این تنها وضعیت ما می توانیم انجام دهیم.”

بیشتر بخوانید از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>