پایتخت پایان “به طور متوسط در آرشیو’ سفر جاده ای با ضربات دست دادن در برابر Sabres

بوفالو — واشنگتن پایتخت goaltender برادن هولتبی ایستاده بود در مقابل خبرنگاران پس از 3-2 در ضربات پنالتی از دست دادن به Buffalo Sabres در دوشنبه شب بود و مستقیم در مورد تیم خود را در آخرین کشش از حد متوسط بازی کند.

پایتخت خود را به پایان رسید سه بازی سفر جاده 1-0-2 و هولتبی ارزیابی خود را بازی در سه بازی به عنوان “متوسط در بهترین حالت است.” واشنگتن سادگی است متناقض و با وجود آماده و مصمم تلاش در اعتماد سازی برنده شدن در پیتسبورگ پنگوئن ها دو روز قبل پایتخت نمی تواند حمل بر همان انرژی در KeyBank مرکز در برابر یک بوفالو که وارد دوشنبه در شش بازی موازنه در هواپیمای دوباله.

“در این زمان از سال, ما می خواهیم به رسیدن به سطح بعدی است و ما ماندن متوسط” هولتبی گفت. “ما باید برای پیدا کردن یک راه به فشار رو به جلو است. بازی بازی [ما] امشب [و] ما در حال رفتن به برنده شدن هر بیشتر از ما از دست دادن و نه یک دستور العمل برای موفقیت ما می خواهید به.”

پایتخت ایفا بدون زرق و برق برای اولین بار 40 دقیقه در برابر Sabres به دنبال از دست رفته در طول دو دوره. اگر چه پایتخت بسیج در قوی دوره سوم را به ثمر رساند و دو بار به زور اضافه کاری های Sabres در نهایت غالب در هفتمین دور از ضربات.

[پیکربندی مجدد پایتخت چهارم خط گرم تا بازی ‘برخی از آنها بهترین هاکی از سال’]

Dominik Kahun تا به حال این بازی برنده با backhanded شات کردم که گذشته هولتبی قبل از ریچارد Panik موفق به ضرب و شتم لینوس Ullmark با یک مچ شات در انتهای دیگر از یخ است. مجبور به حل و فصل برای یک جدول رده بندی نقطه پس از تقلا برای به دست آوردن آن را پایتخت (41-20-8, 90 امتیاز) نقل مکان کرد و یک نقطه جلوتر از فیلادلفیا بالای شهری را بدست آورد اما این آگهی (41-20-7 با 89 امتیاز) یک بازی در دست است. پایتخت در حال 15-14-3 پس Dec. 23 2-2-2 و در گذشته خود شش بازی.

“من به بازی در هر دقیقه و هر لحظه از بازی” هولتبی گفت. “امشب ما بخش هایی از آن است. آن را خسته کننده است که راه. مانند ما گفت: سختی چیزی است که می تواند شما را قوی تر اما به نظر می رسد مانند آن است که مصرف برخی از زمان به ما را قوی تر. از آن زمان در حال حاضر به رفتن. که می آید از ما رهبری گروه در خارج و از آن زمان به فشار رو به جلو است.”

انتهایی 2-0, پایتخت خود را آغاز کرد تجمع در اوایل دوره سوم زمانی که الکس Ovechkin به ثمر رساند خود را 48th هدف از این فصل است. کاپیتان ساخته های دیدنی و پا کشیدن حرکت کردن یک faceoff رایگان خود را در مقابل بوفالو خالص و ضرب و شتم Ullmark 3:33 به دوره.

Ovechkin اعتصاب به او 706 اهداف خود را برای زندگی حرفه ای او را ترک دو پشت مایک گارتنر برای هفتم در NHL تمام وقت لیست. و آن گره خورده است او را با بوستون دیوید Pastrnak برای ترین در لیگ این فصل است.

دیمیتری اورلوف گره خورده است نمره 2 با 6:49 چپ در تنظیم یک هدف است که نمی نیاز به مهارت زیادی. اورلوف شات از این نقطه منحرف کردن اسکیت Sabres defenseman Rasmus Ristolainen و به خالص برای او اولین هدف پس Dec. 21 خوراکی 31-بازی خشکسالی است.

“اوه فقط خوش شانس, هدف, اما آن را بزرگ برای ما” اورلوف گفت. “آن گره خورده است و من فکر می کنم همه دوره سوم وجود دارد بسیاری از [فرصت]. . . . من فکر می کنم Holts امروز فوق العاده بود. نگه داشته و ما در این بازی است.”

[نیک جنسن بازی با اعتماد به نفس بیشتر یک مزیت برای سرمایه’ خط آبی]

این Sabres به نظر می رسید به از بین بردن موج با 2:48 چپ در دوره سوم اما براندون Montour هدف این بود که دست تکان دادند برای goaltender دخالت پس از بوفالو به جلو جف اسکینر رد شد به تماس با هولتبی را چوب به عنوان او skated گذشته است.

این Sabres نمی چالش و نمره باقی مانده گره خورده است.

پایتخت تا به حال یکی دیگر از فرار باریک, در وقت اضافه, زمانی که اورلوف نامیده می شد برای دام در این عملیات منطقه 2:10 به دوره های اضافی دادن Sabres چهار-در-سه مزیت است. اما هولتبی خود را برگزار زمین بازداريد و سه نخست به ثمر رساند شانس برای شهرهای کشور مراکش است.

“بدیهی است که ما می خواهیم را به دو نقطه” Ovechkin گفت: “اما آن چه در آن است. نبرد بزرگ در پایان و کشتن در وقت اضافه. بدیهی است که در ضربات پنالتی این قرعه کشی است.”

این Sabres خود را از دست دادهاند قبلی شش بازی در مقررات ساخته شده است که پایتخت’ شروع کند در گرمای تنگ بخش مسابقه بیشتر از همه نگران کننده است.

به جلو ویکتور Olofsson را باز کرد به ثمر رساند برای بوفالو 4:53 به اولین دوره, ضرب و شتم هولتبی با یک ادم احمق به دستکش خود را به سمت خود 20th هدف است. این اولین بار در چهار بازی پایتخت مجاز اولین هدف است.

کسری بودجه دو برابر 53 ثانیه به دوره دوم زمانی که جک Eichel به ثمر رساند در بازی قدرت خود را برای 36th هدف از این فصل است. واشنگتن اجازه داده است حداقل یک قدرت-بازی بازی هدف در پنج بازی متوالی.

پایتخت’ بهترین اوایل شانس آمد زمانی که یوهان لارسون بود به نام برای کاهش در 14:43 این دوره برای اولین بار به واشنگتن ترک در بوفالو را NHL-بدترین مجازات کشتن. اما پایتخت نمی تواند تحویل و Sabres ماند از جعبه مجازات برای بقیه شب.

“ما می دانیم در حال حاضر که نقاط . . . خیلی بی ربط برای آنچه ما می خواهیم برای به انجام رساندن” هولتبی گفت. “ما در چگونه ما در حال بازی چگونه ما در حال راه اندازی بازی ها, ما چگونه شروع و چگونه ما در حال به پایان رساندن.

“اگر شما نگاهی به روند که در راه شما می رویم به دریافت بسیاری از نقاط بنابراین در حال حاضر ما فقط به نگه داشتن کار نگه دارید هل دادن خودمان را حتی سخت تر است.”

ادامه مطلب: توماس Boswell: پایتخت هم به رفع مسائل خود را — و نه فقط یک مقدار زیادی از آن ایالات متحده آمریکا هاکی ستاره هیلاری نایت خدمت خواهد کرد به عنوان inside-the-شیشه تحلیلگر برای آینده کلاه بازی آگهی صعودی به عنوان بقیه از شهری بخش است که تلاش برای رفع چه اشتباه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de