در اوایل سال جاری کارلسون گفت: اگر تیم ضعیف بازی مانند آنها در برابر این آگهی این است که قادر به مرتب کردن بر اساس از “رفت و برگشت آن را زیر فرش.” پایتخت برگزار شده بود نقطه بالا در جدول رده بندی برای اکثریت نجومی و هیچ معنای واقعی یک کج دست خواهد مارپیچی به یک مشکل بزرگتر است. بله این تیم بود — و هنوز هم — مسائل, اما آنها به اوج شنبه.

“قطعا نه دست پاچه, اما ما واقعا می خواهم برای دیدن بهتر و منسجم بازی خارج از خودمان” کارلسون گفت.

پایتخت (36-14-5) خود را از دست دادهاند گرفتن در بالای بوستون برونز در حال حاضر در وهله اول در جدول رده بندی لیگ و Tampa Bay Lightning, پیتسبورگ پنگوئن و St. Louis Blues تمام صعودی. پایتخت ارسال شده یک 10-8-0 رکورد از تیم 7-3 دست دادن به برونز در دسامبر. 23 و اجازه داد چهار گل یا بیشتر در نه از آن بازی است.

اخیرا پس از این همه ستاره این تیم است 3-3-0 با ضرر و زیان به آگهی شکارچیان و پنگوئن. جایی که پایتخت از اینجا بروم ؟

“من فکر نمی کنم ما تا به حال به اندازه کافی مسلط تلاش از تیم ما مانند ما قادر هستید یا استفاده می شود به” کارلسون گفت. “ما چنگ می زنند, پشت, ما در حال نشان دادن مقدار زیادی از مبارزه با تعداد زیادی از انعطاف پذیری در ساخت برخی از نقش و کنار هم قرار دادن برخی از امتداد هاکی اما من فقط فکر نمی کنم ما که در آن ما باید در شرایط پر تلاش است.”

کارلسون گفت: این تیم صحبت شده منتهی به بازی و جلسه در مورد چگونه برای پیدا کردن خود را تکمیل تلاش اما در حال حاضر این تیم برای ادامه به پیدا کردن راه هایی برای حفظ خود “پاسخگو و آن را کشف کردن.” پاسخگویی شروع به در اتاق پنج شنبه بعد از بازی با فرد بازی است. کارلسون به طور خاص متعلق به خود ضعیف دفاعی نشان میدهد.

“من فقط صحبت از بازیکنان نظر من فکر می کنم اگر من را بد پاس من باید قادر به اجرا و هیچ کاری انجام نمی های مختلف دیگر از اجرای تصویب است که شما قادر هستید و من فکر می کنم مبارزه با که زیادی” کارلسون گفت.

پایتخت مربی تاد Reirden احتمالا به عنوان ناراضی به عنوان او شده بود تمام فصل در یک بازی تاکید شده در چندین نقطه که او احساس این تیم نیست بازی تا به پتانسیل کامل خود و شنبه بود فقط یک مثال از اینکه چگونه و چرا آنها نیست که در آن آنها نیاز به.

این تیم تا به حال به آدرس بسیاری از نمایش ضعیف در این فصل اما این از دست دادن در برابر یک بخشی حریف و در یک شب الکس Ovechkin شد گانینگ برای 699th و 700th هدف شغلی متفاوت بود. این گردش و دفاعی ضعف بودند دور و گسترده. آن را فقط یک بازیکن ساخته شده است که یک خطای فاحش آن متعدد است.

“از بالا به پایین ما نیست که در آن” Reirden گفت. “ما نمی تیز و آن را به ما برای پاسخ در معنی بازی در روز دوشنبه [در برابر New York Islanders].”

برای یک تیم است که بنا هویت خود را در comebacks این فصل روز شنبه نیز نشان داد در سمت تلنگر از یک تیم است که حتی بدتر نگاه به بازی رفت. پخش آغاز شده است که به نگاه امیدوار کننده به سرعت spiraled و تبدیل شد و بیش از حق دور. آگهی همچنان به حملات سریع. پایتخت فقط “بازی نمی کند هوشمند” با توجه به defenseman Radko Gudas در آغاز دوره دوم با گردش که هزینه پایتخت تقریبا بلافاصله.

به عنوان Gudas تاسف اشتباهات حق داشتند پس از هر یک از دیگر شیفت بعد از تغییر. این تیم داد تا pucks در حافظه — آن را دریافت نمی pucks بیش از حد عمیق است. زمانی که آگهی کرده بود با یک چرخش سریع واشنگتن نبود در ساختار آن است. بازیکنان نمی توانند به بازی ساده و با تغییرات تلاش می شود ساخته شده آنها شک و تردید عمل.

“من فکر می کنم آن را فقط بیش از حد بود نه اجرای خوبی آنچه که ما قادر به انجام” کارلسون گفت. “من فکر می کنم که آن را مانند به نظر می رسد که که خیلی deflating و گاهی اوقات در تلاش برای تغییر چیزهایی است که عقل به عنوان به خوبی. بنابراین من فکر می کنم ما همه بازیکنان خوب و [نیاز به] چوب به ما اسلحه کمی بیشتر.”

در حالی که این دو نه به طور مستقیم مرتبط این تیم نیز رفت و با تغییر پرسنل در شنبه matchup. نیک جنسن بود سالم ابتدا برای اولین بار در این فصل به عنوان مارتین Fehervary به دوم مستقیم بازی. او زوج با دیمیتری اورلوف در جفت دوم با اورلوف بازی عمدتا در کردن طرف. وجود دارد هیچ نشانه ای از چگونه Fehervary خواهد بود تا با باشگاه بزرگ است اما این تیم می خواستم برای گرفتن سهام از خود به عنوان موجودی فوریه تجارت مهلت.

“ما احساس بسیار با اعتماد به نفس در حال حاضر” Gudas گفت. “من فکر می کنم ما شاید آن را از دست داد امشب در زمان و هزینه با ما به جای دانستن است که ما می توانیم این بازی شاید ترس از ساخت بازی ما و تلاش برای وادار کردن برخی از نمایشنامه که لزوما وجود دارد و نشان می دهد طرفداران ما چیزی بیشتر است که ما احساس می کنیم مثل آنها سزاوار در این زمان از فصل. ساده هاکی است که معمولا کلید موفقیت است.”

جزئیات بیشتر در پایتخت:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im