پایتخت’ Evgeny Kuznetsov است که روز به روز با بالا بدن آسیب

Kuznetsov چپ روز دوشنبه پس از بازی لئو Komarov crunched او را در کنار تخته در مقابل نشینان ” نیمکت. Kuznetsov در روشن ناراحتی و شد کند تا قبل از رفتن به طور مستقیم به پایین تونل به پایتخت’, اتاق پانسمان. او به بازی بازگشت.

در روز سه شنبه تمرین لارس Eller جایگزین Kuznetsov در خط دوم در کنار T. J. Oshie و Jakub Vrana. تراویس بوید در زمان Eller را نقطه بر روی خط سوم. Eller شده است تیم چاقو ارتش سوئیس در این فصل در حال حرکت به بالا و پایین صف به عنوان مورد نیاز است.

زمانی که هر دو Kuznetsov یا Nicklas Backstrom شده است بیش از دو فصل گذشته Eller است نه امتیاز در 10 بازی جایگزین کردن آنها را.

“این همیشه به شما لطمه می زند زمانی که یک مرد مانند Kuzy از دست رفته است اما این بچه های دیگر را, اسلاید در, و کار انجام می شود” Oshie گفت. “بازی با لارس بزرگ بوده است در گذشته و به نظر می رسد مانند ما تا به حال بسیاری از موفقیت با هم. من و او شخصا بسیاری از شیمی به هر دلیلی. ما فقط آگاه باشید که در آن مرد دیگر است که بر روی یخ به طوری خواهیم ساخت که در کلرادو.”

Eller بود یخ در 20:57 در برابر نشینان یکی از بالاترین یخ بار در این فصل است. Reirden بازی Eller هر شیفت بعد از آسیب دیدگی در هر دو خطوط دوم و سوم. Eller به پایان رسید با یک هدف و موفق به کسب 53 درصد از faceoffs (10 از 19).

“من فکر کردم او تا به حال یک بازی قوی شب گذشته” Reirden روز سه شنبه گفت. “من فکر کردم او یکی از ما بهتر بازیکنان و من فکر می کنم او به خوبی انجام می شود در گذشته با Vrana و Oshie. بنابراین او تا به توانایی برای حرکت به بالا و پایین مانند آن و توانایی ما خوشحال در مورد این بازیکن — تطبیق پذیری او است.”

در کنار کارل Hagelin و ریچارد Panik, Eller کمک کرده است تا خط سوم تبدیل به خاموش کردن خط Reirden پیش بینی کرده بود پیش از آن در این فصل است.

“لارس قطعا در گذشته به نظر می رسد مانند هر زمان ما از دست دادن یکی از ما دو بزرگ centerman او واقعا افزایش به چالش و طول می کشد استفاده از فرصت های جدید و یخ و ما خواهد بود با تکیه بر او کمی” Oshie گفت.

اگر Kuznetsov است که قادر به بازگشت به زودی بوید که آخرین بازی Jan. 27 برابر مونترال زمانی که الکس Ovechkin بود در خدمت تعلیق برای پرش All-Star Game احتمالا مرکز خط سوم. بوید به سه گل و شش پاس گل در 20 بازی.

Kuznetsov بازی های برگزار شده است در هر بازی از دست رفته در این فصل در سه بازی اول در حالی که خدمت تعلیق برای “رفتار نامناسب.” او 19 گل و 27 پاس گل در 53 بازی.

خط دوم به کشش در اواخر ماه ژانویه با Vrana به ثمر رساندن هشت گل در نه بازی. Oshie همچنین دارای 21 اهداف این فصل است.

پایتخت بزرگترین مشکل شده است به تازگی خود را بالا خط. Ovechkin, Backstrom و تام ویلسون برگزار شده است بدون گل در گذشته دو بازی. Ovechkin شد بر روی یخ برای تمام پنج نشینان اهداف دوشنبه. ویلسون نشده به ثمر رساند پس Jan. 29 و Backstrom نشده به ثمر رساند پس Jan. 27.

“من فکر می کنم بدیهی است که — من خودم در تمام این — آن را در راه است که ما خط می خواستم به بازی بازی های گذشته زن و شوهر بازی ها” ویلسون گفت:. “اما شما فقط می توانید بگویید درست کردن گرفتن من فکر می کنم جنگ ها رقابت هویت ما است که ما تا به حال در تمام طول سال ما واقعا به آن در حال حاضر. ما به اون pucks در. ما باید آن را به سختی در تیم های دیگر به خصوص در برابر بخشی رقبا.”

جزئیات بیشتر در پایتخت:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>