پایتخت کشتی سوار در سه بازی سفر جاده از غرب به دنبال یک تنظیم مجدد

مرکز Evgeny Kuznetsov را از دست کلرادو بازی پس از تمرین دو روز گذشته به دلیل بالا-بدن آسیب خواهد شد اما سفر با تیم امید او می تواند به بازی در برابر شغالها یا شوالیه طلایی. مرکز لارس Eller است که انتظار می رود به Kuznetsov محل به عنوان خط دوم مرکز در برابر بهمن.

Kuznetsov “نگه می دارد ساخت گام در جهت سمت راست به طوری ما را حفظ خواهد کرد او در همان برنامه ای است که ما او را در حال حاضر با امید به او بر روی یخ به عنوان به زودی به عنوان ممکن است,” پایتخت, مربی تیم تاد Reirden گفت.

تیم حمل هفت defensemen گذشته سه بازی با مارتین Fehervary به نام از این تیم لیگ هاکی آمریکا وابسته در Hershey Pa. اما او به یاد می آورد برای سفر جاده ای. دفاعی جفت خواهد شد و بازگشت به آنچه در آن است برای اکثریت فصل با میشل Kempny و جان کارلسون در بالا جفت دیمیتری اورلوف و نیک جنسن در دوم و جوناس Siegenthaler و Radko Gudas سوم است.

صدمات و پرسنل تغییرات کنار پایتخت به دنبال آدرس “قابل اشتباهات” که گرفتار این تیم دو گردش. این تیم داد تا 12 اهداف خود در گذشته دو بازی در ترکیب و 1-4-0 در گذشته خود پنج در خانه. تیم دفاع کرده است تلاش قابل ملاحظه و همه بازیکنان در حال بدست گرفتن مسئولیت پذیری خود را در عدم اجرای حکم اعدام در منطقه دفاعی.

“من فکر می کنم آن را فقط ذهنی اشتباهات و ساده بودن یا نه ساخت بازی می کند که ما می تواند به عنوان خوانده شده به راحتی” T. J. Oshie گفت. “آنها اتفاق می افتد در سراسر یخ که بسیار کارهایی برای ما, اما شما می دانید ما به برخی از ویدیو و سعی کنید به تمیز کردن. شاید جلو به عقب می تواند برای ما D کمی بهتر شاید ما د می های مختلف را می خواند. ما نوع حلق آویز ما goalies را برای خشک کردن در اینجا.”

Defenseman نیک جنسن گفت: در حال حاضر در تلاش هستند یک یادآوری است که فرسايش از عادات خوب شروع می شود به آرامی و سپس آن را spirals تا “از آن شروع به سقوط عمیق تر و عمیق تر از کنترل است.”

“من فقط فکر می کنم ما می توانیم بهتر بازی به عنوان یک زن پنج مرد واحد در سراسر یخ” Reirden گفت. “من فکر می کنم که اشتباه می رویم به اتفاق می افتد … اگر شما در حال بازی در یک پنج مرد واحد و سپس هنگامی که اشتباهات اتفاق می افتد شما قادر به ارائه یک لایه پشتیبانی می کند.”

پایتخت امیدواریم که دور شدن پس از چهار بازی homestand کمک خواهد کرد که این تیم کشف هویت خود را. واشنگتن نشان داد که چشمک می زند از خود فیزیکی سبک تهاجمی اواخر برابر New York Islanders روز دوشنبه و در برابر Pittsburgh Penguins یکشنبه گذشته. در حال حاضر این تیم نیاز به آن رشته با هم به صورت یک کل تفرج.

Reirden گفت که او انتظار می رود این تیم به صورت نوعی سختی در این فصل است.

“این اتفاق می افتد” اما در پایان او معتقد است که آن را تنها به نفع گروه,” او گفت:. “این همه از ناگهانی خواهید برای دریافت بهتر در 60 دقیقه مقابل کلرادو. این یک کار در حال پیشرفت است و ما همچنان به تجزیه و تحلیل آن را به درستی.”

جاده ها بوده است به خصوص خوب برای واشنگتن در این فصل به عنوان تیم نوشته شده است یک رکورد از 20-6-1 در 27 بازی ترین جاده های برنده در NHL. این تیم را اعدام کرده است برخی از آن بیشتر هیجان comebacks در جاده ها از جمله در ونکوور در ماه اکتبر و در جزایر قبل از همه ستاره.

“آن را کمی آسان تر به نگه داشتن آن ساده است در شروع به رفتن به تیم های دیگر انبار و تلاش برای رفتن در آنها کمی” Oshie گفت. “ما شده ایم ما, پاشنه کمی به تازگی بنابراین من فکر می کنم رفتن در جاده ها ممکن است به ما کمک کند.”

واشنگتن موفق به کسب آن گذشته سه جاده بازی ها دوستیابی از Jan. 18. در این فصل پایتخت باید outscored مخالفان 100-82 در جاده ها و گره خورده برای دوم در NHL در راه اهداف است.

“اساسا ما چوب با هم در خارج وجود دارد” کاپیتان الکس Ovechkin گفت. “ما زمان بیشتری را صرف با هم کردن یخ بسیاری از دلایل. ما فقط می خواهم به در جاده ها … من فکر نمی کنم ما باید مبارزات در خانه, من فقط فکر می کنم ما بازی کمی متفاوت در خانه در جاده ها است.”

جزئیات بیشتر در پایتخت:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>