پایتخت مرکز Evgeny Kuznetsov خواهد دست دوم مستقیم بازی پس از بالای بدن آسیب

Kuznetsov skated خود را روز شنبه در کلرادو و در روز شنبه برای اولین بار پس از آسیب — او تمرین با این تیم در یک تماس منظم نیوجرسی. اما Kuznetsov نیست شریک شدن در صبح خط سراسیمه و هنوز هم در “100 درصد” پایتخت مربی تاد Reirden گفت. این تیم امیدوار است Kuznetsov قادر خواهد بود به بازی روز شنبه در لاس وگاس است که در بازی پایانی این تیم سه بازی سفر جاده ای از غرب است.

“فقط می خواستم به دیدن چه چیزهایی که قرار بود صبح امروز” Reirden گفت. “هنوز هم در 100 درصد تا او را از انجام برخی مطبوع در اینجا و در تمرین فردا و ما را ببینید ما می توانیم او را در بازی مقابل وگاس.”

Kuznetsov شد noncommittal پس از صبح اسکیت در مورد اینکه آیا او می تواند آماده برای بازی شنبه.

“هر چه این اسناد خواهد گفت: من به دنبال آنها” Kuznetsov گفت. “اما شما می دانید, آن را هنوز هم دشوار به دیدن [چگونه من احساس می کنم] بین خاموش و یخ در یخ, بنابراین من فکر نمی کنم من در عجله درست است ؟ من فقط مجبور به پرداخت توجه بیشتر به برخی از کسانی که اطلاعات کمی و زمانی که من می خواهم به احساس خوب مربیان در حال رفتن به من یک شانس را به بازی.”

کوزنتسوف گفت: او خوشحال است که او قادر بوده است به عقب بر گردیم روی یخ به سرعت پس از آسیب, اما اظهار داشت که اکثر بازیکنان در لیگ بازی را از طریق درد بدون در نظر گرفتن.

“من فکر می کنم 85 درصد از بازیکنان در طول بازی به درد right” Kuznetsov گفت. “و از آن آسان است اما برای من فقط باید مطمئن باشید که وجود خواهد داشت هیچ چیز بیشتر پس از آن. ما در 7 بازی که در آن شما باید بازی را از طریق برخی از درد اما شما می دانید من فقط رفتن به گوش دادن به [پزشکان] و هر آنچه که آنها به من بگویید که من می خواهم به آنها را دنبال کنید.”

با Kuznetsov از پایتخت خواهد شد نورد از همان ترکیب به عنوان آنها در پنج شنبه 3-2 برنده بیش بهمن کلرادو با لارس Eller bumping تا به خط دوم و تراویس بوید اقدام به عنوان سومین خط مرکز. واشنگتن به دنبال به ساخت کردن گذشته 40 دقیقه در برابر کلرادو زمانی که تیم در نهایت شروع به نگاه نزدیک به هویت آن ساخته شده است در این فصل است.

“من فکر می کنم از لحاظ ساختاری ما خیلی بیشتر صدا” Reirden گفت. “این که آیا ما در حال آمدن به منطقه دفاعی کمی پایین تر و کمی بیشتر فرو سراسر خالص تر از ما بوده است در مدتی چیزی است که ما در چند روز گذشته در تمرین و ادامه داد: به هنگامی که شما به جن و شما باید برای اجرا با یک هدف و یک مقدار کمتر گردش به بازی رفت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>