اگر شما مدیون مالیات فدرال و نمی توانید آنها را پرداخت اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است که تماس با IRS.

همین حالا تماس بگیرید شماره شما ببینید روی صفحه تلویزیون و یا یکی از شما شنیدن در رادیو تبلیغ. را IRS اولین توقف خود را به طوری که شما نمی افتد طعمه یک کلاهبرداری است. چرا که بر خلاف ادعا می کند در تبلیغات امیدوار کننده سریع امداد رسانی به شرکت های خصوصی هستند به احتمال زیاد برای دریافت بدهی مالیاتی کاهش می یابد برای سکه بر روی دلار.

و روشن من صحبت کردن در مورد مالیات دهندگان که مبارزه با IRS بیش از مشروعیت کسر. اگر شما رو پیچیده مالیاتی وضعیت شما, شما ممکن است نیاز به استخدام یک حسابدار یا یک وکیل است که متخصص در چنین مالیاتی موارد است.

اما اگر مشکل شما این است که پرداخت نشده بدهی مالیاتی که شما بوده ام به نادیده گرفتن فقط تماس IRS.

[شما می توانید کمک رایگان در اظهارنامه مالیاتی خود را. در اینجا برخی از گزینه های.]

در ماه مارس IRS برنامه ای برای اضافه کردن حدود 850 کارکنان گسترش در 19 مکان برای کارکنان کلیدی مجموعه خطوط تلفن. اضافی 1000 کارگران فصلی را نیز استخدام شود. این کارگران هستند که آموزش دیده برای رسیدگی به تماس های تلفنی از مردم دریافت کرده اند که تعادل-با توجه به اعلامیه برای عدم پرداخت مالیات با توجه به اریک Hylton سر از نمایندگان کسب و کار کوچک/خود اشتغالی را بدست آورد.

در طی یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران Hylton گفت: 200 نفر از مشاغل هستند که بودجه از درآمد تولید شده توسط پول های جمع آوری شده از طریق سازمان های خصوصی استخدام به جمع آوری برخی از برجسته غیر فعال بدهی مالیاتی.

“این استخدام های جدید بخشی از یک تلاش توسط IRS به تمرکز بر کمک به مالیات دهندگان که با داشتن مشکل پرداخت مالیات خود را به صورت حساب” Hylton گفت. “اگر مردم نمی توانند پرداخت و شروع به دریافت اطلاعیه از IRS این مهم است که آنها در رسیدن به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در این فرایند است. بهره و جریمه می تواند به سرعت به تعلق. همه چیز بدتر که مردم دیگر صبر کنید.”

IRS کارکنان پاسخ دادن به مجموعه خطوط قادر خواهد بود برای کمک به مردمی شکل خود را از گزینه های پرداخت. اکثریت قریب به اتفاق مردم خواستار پیدا خواهد کرد که آنها واجد شرایط برای کارآمد قسط توافق گفت: Darren Guillot, معاون کمیساریای مجموعه و عملیات پشتیبانی در کسب و کار کوچک/خود اشتغالی را بدست آورد.

Guillot بازگو تماس های اخیر در یک مرکز در فرزنو است که در آن یک IRS کارمند کمک سالمندان مالیات دهندگان. در کمتر از 25 دقیقه IRS کارگر قادر به تعیین این که یک مورد مشکلات.

“تا آنجا که این مالیات دهندگان می خواستم برای راه اندازی یک ترتیب پرداخت او ما را با ارائه اطلاعات کافی به طوری که ما می تواند مشاور خود را نسبت به پرداخت هر چه او احساس او می تواند استطاعت” Guillot گفت.

[چرا مالیاتی بازپرداخت چیزی برای جشن گرفتن]

اگر شما بدست یک تعادل-علت توجه کنید در این پست از IRS شما را پیدا خواهد کرد یک شماره تلفن رایگان شما نیاز به تماس در این نامه است.

اگر شما هنوز هم بیش از حد می ترسم به تماس IRS آنلاین به راه اندازی یک توافقنامه پرداخت. جستجو برای “طرح توجیهی” در irs.gov و شما می توانید این نرم افزار آنلاین به پرداخت تعادل خود را در طول زمان. در دراز مدت پرداخت طرح در دسترس است برای کسانی که مدیون 50.000 دلار یا کمتر در ترکیب مالیات, مجازات و علاقه. شما می توانید راه اندازی یک پرداخت ماهانه توافق تا 72 ماه است.

شما همچنین می توانید درخواست برای آنچه به نام “پیشنهاد سازش” یا سازمان همکاری های اسلامی. این برنامه در نظر گرفته شده است برای کمک به افرادی که خیلی کمبود مالی است که بعید است این سازمان می تواند جمع آوری تمام است که دولت بدهکار است.

یک سازمان کنفرانس اسلامی اجازه می دهد تا شما را به حل و فصل بدهی مالیاتی خود را کمتر از مبلغ بدهکار است. جستجو برای “سازمان کنفرانس اسلامی” و سپس با استفاده از pre-مقدماتی ابزار برای بررسی واجد شرایط بودن شما.

“آن را سریعتر آن را کارآمد تر و کمتر مزاحم برای آمریکایی ها به آنلاین به irs.gov و حل و فصل بدهی های مالیاتی خود همه توسط خود را بدون هر گونه تعامل با IRS و یک فرد نیاز به صبر در گوشی اگر آنها مدیون 50.000 دلار یا کمتر” Guillot گفت.

یک بار در طول یک بودجه, جلسه یک زن من مشغول به کار بود با اعتراف او بدهکار IRS در مورد $25,000.

او می شده است, اجتناب از پاسخ به نامه نمایندگان ارسال شده بود.

“شما باید به مراقبت از این” من خواست.

“من می ترسم” او گفت:, تکان دادن. “من لازم نیست که از پول است.”

پس از coaxing او به نام با شماره های ذکر شده در یکی از نامه ها. در کمتر از 15 دقیقه, او در یک طرح پرداخت او می تواند استطاعت. من حتی او را متقاعد به حرکت در با خواهر او بنابراین او می تواند او را کاهش می دهد هزینه های خود را و خلاص شدن از شر بدهی مالیاتی حتی سریعتر از این طرح او با IRS.

اجازه ندهید ترس شما در راه خود را حل و فصل بدهی مالیاتی. کمک که نمی کنید شما فریب خوردن یا شما هزینه هزاران دلار فقط با یک تماس و یا با کلیک دور.

یک سوال در مورد بازنشستگی و یا امور مالی شخصی? پیوستن میشل برای آنلاین Q&A هر پنج شنبه در ساعت 12 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا. خوانندگان ممکن است نوشتن به میشل Singletary در واشنگتن پست 1301 K خیابان شمال غربی واشنگتن 20071 یا michelle.singletary@washpost.com. به عنوان خوانده شده قبلی رنگ پول ستون رفتن به http://wapo.st/michelle-singletary.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de