لغو NBA فصل است نه در همه در لیگ ذهن می گوید: پلیکان اجرایی

“این ایده از لغو یک فصل است نه در همه در ذهن خود” دیوید گریفین اجرایی معاون رئیس جمهور بسکتبال عملیات برای New Orleans Pelicans گفت: روز شنبه از مقامات لیگ.

صحبت کردن در یک تیم تولید pregame نشان می دهد که قبل از پخش یک برنامه تکراری پخش از پلیکان’ برنده بیش از دنور ناگتس در روز کریسمس گریفین افزود: “من فکر می کنم ما در حال مدل سازی ممکن است هر چیزی که ما می توانیم برای چگونه ما می تواند ارائه یک محصول برای طرفداران که کاملا رک و پوست کنده من فکر می کنم همه نیاز به یک انحراف در برخی از نقطه در آینده است.”

اگر NBA مجبور است برای لغو بقیه آن فصل به طور منظم و بیشتر به طور قابل توجهی آن برگشتی آن می تواند هزینه لیگ بیش از 1 میلیارد دلار. در حالی که چنین نتیجه احتمالا منعکس کننده گسترده تر و به مراتب بیشتر عواقب غم انگیز برای ایالات متحده به عنوان یک کل است که نوع ضربه مالی می تواند به شدت پایین تر در فصل آینده حقوق و دستمزد کلاه و در نتیجه تا حد زیادی بر تیم’ فهرست اسامی.

گریفین تکرار شنبه برخی از این زبان استفاده می شود در هفته گذشته توسط کمیسر NBA آدم نقره که گفت: ESPN “مردم در خانه گیر کرده و من فکر می کنم آنها نیاز به یک انحراف.” در میان لیگ گزینه با توجه به نقره ممکن است یک نمایشگاه بازی های مربوط به بازیکنان NBA است که می تواند در خدمت به عنوان یک جمع آوری کمک برای خیریه.

به عنوان برای از سرگیری این 2019-20 فصل نقره گفت: بازی را شروع دوباره, آیا اتفاق می افتد که با طرفداران در حضور یا نه فقط “زمانی که مقامات بهداشت عمومی ما خوب است.”

“من خوشبین هستم و من می خواهم به این باور است که ما در حال رفتن به قادر به نجات حداقل برخی از بخش های این فصل” کمیسر اضافه شده است.

یک روز پس از آن نظرات چهار تیم NBA اعلام کرد که اعضای سازمان خود را آزمایش مثبت برای coronavirus. NBA پس از آن به سمت دورتر از قادر بودن به مرحله بازی زمانی که آن را به دستور تیم جمعه به عمل خود امکانات.

گریفین گفت: در حالی که او احساس پلیکان حال “محیط زیست” در مرکز خود است که به کمک نگه داشتن بازیکنان “امن و سالم” او درک NBA استدلال است. “ما می خواهیم به عنوان یک تیم چیزهایی که ما نیاز به انجام به عنوان یک جامعه بزرگ” او گفت:.

گریفین نیز ستایش تیم خود را باارزش تازه کار صهیون ویلیامسون برای “گرفتن یک مقدار بیشتر صوتی نقش از دیدگاه رهبری” در طول التهاب ناشی از کوروناویروس.

گریفین با اشاره به تعهد توسط ویلیامسون به لحاظ مالی کمک به کارکنان در تیم آرنا در نیواورلئان و گفت: از سال گذشته ردیف 1 به طور کلی پیش نویس انتخاب “آن را به شما می دهد مقدار زیادی از راحتی که در آینده از این حق رای دادن است که در دست راست از یک بازیکن در چشم انداز.”

اگر NBA نمی کنید برای پیدا کردن یک راه برای از سرگیری آن فصل ویلیامسون را بازی کرده اند فقط در 19 بازی پس از خود بسیار پیش بینی اولین تاخیر نزدیک به سه ماه است که از مصدومیت زانو. قرار دادن مسلما لیگ هیجان انگیز ترین استعداد جوان پشت در دادگاه قبل از فصل آینده می تواند کمک به NBA خط پایین اما گریفین گفت که با یک بیماری همه گیر هنوز ظاهر می شود در مراحل اولیه آن در ایالات متحده “همه چیز در یک حالت شار که من فکر می کنم آن خواهد بود زودرس برای NBA به می گویند که آنها هیچ ایده چه چیزی [بازگشت به بازی] در نهایت به نظر می رسد.

“من نمی دانم به صراحت با همه متفاوت کنفرانس تلفنی لیگ است که برگزاری لیگ بسیار آگاه از ایده بازگشت به بازی” گریفین ادامه داد. “تا زمانی که ما رسیدن به یک نقطه که در آن ما می تواند همچنان به فکر می کنم ما باید مهار بر این من فکر می کنم ما در حال رفتن به ماندن قفل شده و امیدوارم ما می توانیم به یک نقطه که در آن ما می توانیم دوباره هر چه زودتر به جای بعد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>