لغو بازی های المپیک ؟ به تعویق انداختن آنها ؟ هر جایگزین مشکل دارد.

لغو است و حداقل گزینه مطلوب و در مرحله یک تابستان بازی بدون تماشاگر به نظر می رسد به طور فزاینده ای غیر عملی است. که باعث به تعویق افتادن یا چند ماه یا حتی یک سال کامل ترین سناریو به احتمال زیاد اگر تلاش برای جلوگیری از گسترش این coronavirus را نشان نمی دهد نشانه هایی از پیشرفت به زودی — اما حتی است که مملو از عوارض.

“این همه ترسناک قلمرو جدید برای کمیته بین المللی المپیک گفت:” اد حولا سردبیر و بنیانگذار اطراف حلقه است که پوشش جنبش المپیک و کسب و کار از این بازی برای نزدیک به سه دهه است.

نخست وزیر ژاپن گفت: توکیو بازی را ادامه دهید به عنوان برنامه ریزی شده و او هیچ برنامه فوری برای اعلام وضعیت اضطراری است. اما بسیاری در ژاپن باید خود را شک و تردید است. یک نظرسنجی منتشر شد دوشنبه توسط Kyodo News یافت که هفت در 10 وجود دارد مردم انتظار ندارند المپیک را در این تابستان به عنوان برنامه ریزی شده.

در روز سه شنبه Kozo Tashima معاون رئیس ژاپن کمیته ملی المپیک و رئیس فدراسیون فوتبال ژاپن گفت: در بیانیه ای که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus. Tashima شده بود سفر برای کسب و کار پس از Feb. 28 به بلفاست, آمستردام و ایالات متحده است. او در بازگشت به ژاپن در 8 مارس.

المپیک مقامات و بین المللی ورزشی فدراسیون و مسئول برگزاری این رویدادها در توکیو شده اند در تماس مداوم با سازمان بهداشت جهانی است.

“این است که نقش که به تماس و یا تماس بگیرید برای هر نوع از حوادث” که سخنگوی Tarik Jasarevic روز دوشنبه گفت:. “همانطور که هر یک بین المللی جرم جمع آوری متفاوت است و این عوامل در نظر گرفتن زمانی که تعیین اگر این رویداد باید لغو شود نیز ممکن است متفاوت باشد. هر گونه تصمیم به تغییر برنامه ریزی شده بین المللی جمع آوری باید بر اساس یک ارزیابی دقیق از خطرات و چگونه می توان آنها را مدیریت و سطح برنامه ریزی رویداد.”

در حالی که دیک پوند دیرین عضو کمیته بین المللی المپیک گفت: خبر مربوط به ماه گذشته است که یک تصمیم احتمالا باید تا پایان مارس یکی دیگر از کمیته بین المللی المپیک گفت: در این هفته وجود ندارد و مهلت رو به سازمان است.

“کمیته بین المللی المپیک به رسمیت نمی شناسد هر تاریخ که با آمد و من فکر می کنم, کیر حمایت کردن که به عنوان” John Coates, رئیس کمیته بین المللی المپیک را هماهنگی کمیسیون برای توکیو المپیک گفت: صبح سیدنی هرالد در روز دوشنبه. “این همه اقدام به شروع در 24 ژوئیه.”

ملاحظات مطرح شده توسط هر گونه تغییر در المپیک برنامه تا حد زیادی سقوط به چهار دسته: پرسنل و نیروی انسانی; مکانهای; تجهیزات و زیرساخت ها و قراردادها و برنامه ریزی است. کسانی که آشنا با جزئیات از برگزاری بازی های تابستانی می گویند تمام امکانات در حال حاضر جوانب مثبت و منفی و هر یک به احتمال زیاد هزینه پول است که در حال حاضر بودجه را بی درنگ اختلالات عمده و مطمئنا ناراحت برخی ورزشکاران, ورزش, سازمان ملل, پخش المپیک و همکاران.

هیچ تماشاگر: خطر بدون پاداش

در حالی که بسیاری از لیگ ها و رویدادهای ورزشی مهم متوقف عملیات هفته گذشته کسانی که عمدتا تحت پوشش بازی ها و مسابقات که قرار بود برای چند هفته آینده استادان و NCAA بسکتبال مسابقات در میان قابل توجه ترین. اما دیگر حوادث تابستان باقی می ماند برنامه ریزی و ساخته شده اند هیچ نشانه آنها نزدیک به لغو یا تعلیق برنامه های از جمله انگلیسی ها باز ویمبلدون و تور دو فرانس.

این عدم قطعیت در اطراف virus به معنی مقامات بهداشت عمومی نمی تواند پیش بینی آنچه که در چشم انداز نگاه کنید مانند در ماه های گرم تابستان است که سازمان دهندگان این رویداد مانند کمیته بین المللی المپیک بیم و هراس به مسابقه به یک تصمیم در حال حاضر.

شانس یک ورزشکار حامل ویروس به دهکده المپیک و یا هر کسی که به بیماری های در توکیو و مصرف آن را به خانه می تواند ثابت کند بیش از حد مخاطره آمیز است. سلامت و ایمنی هر کس در ارتباط با این بازی خواهد بود یک اولویت و مانند بسیاری از نقاط جهان و ژاپن شده است رفتن به طول های بزرگ به سرعت گسترش ویروس.

نیل Pilson کرد مذاکره پخش حقوق برای سه بازی های المپیک در حالی که او سر از CBS Sports گفت: امکان برگزاری توکیو بازی های بدون فن یا تماشاگران ممکن است دیگر قابل دوام.

“من فکر می کنم تصمیم گیری های اخیر توسط NBA, هاکی, NCAA است و قرار است در پایان آن به عنوان یک گزینه” او گفت:. “شما می گویید” ما نمی خواهد خطر مخاطبان را در معرض خطر ورزشکاران است.’ شما نمی توانید می گویند که ما می خواهیم بازی بدون حضور و غیاب از آنجا که ما نمی خواهید به خطر از طرفداران و بدون اینکه آن را خوب به خطر 40-50,000 ورزشکاران و تکنسین ها و کارکنان است. به طوری که قصد ندارم به اتفاق می افتد. که این گزینه را از روی میز.”

شده اند وجود دارد از 1500 عفونت تا کنون در ژاپن و بسیاری از مدارس بودند توقیف این ماه به امید توقف گسترش یافته است. Hideomi Nakahara, یک استاد مدعو در Yamano کالج, زیبایی شناسی, و متخصص در بیماری های عفونی گفت: حتی اگر این ویروس به نظر می رسد موجود در ژاپن ممکن است هنوز هم وجود دارد چالش برای برگزاری یک المپیک کمتر از سه ماه بعد.

“این است که یک داخلی رویداد” Nakahara گفت. “ورزشکاران از سراسر جهان کردم که قادر به شرکت. این یک بیماری است که باید کاملا ملاقات کرد. … اگر سرایت پخش شد فقط در یک کشور یا دو که ممکن است آن را امکان پذیر است. اما این مورد با توجه به آنچه که ما امروز شاهد.”

ژاپن شده بانکی در رونق گردشگری به تنفس زندگی را به اقتصاد خود و به عنوان بسیاری از 2 میلیون بازدید کننده انتظار می رود برای بازی به تنهایی. هتل های سرمایه گذاری در بازسازی و به شدت رزرو خطوط هوایی ژاپن بوده است انتظار می رود برای راه اندازی کم هزینه تابعه Zipair توکیو در هزینه در حدود $200 میلیون دلار در ماه مه و توکیو ناریتا و فرودگاه هاندا را به شدت سرمایه گذاری برای افزایش ظرفیت است.

در میان تماشاگران شور و شوق شده است و بدون سابقه. ژاپن فروخته است 4.48 میلیون بلیط برای بازی های المپیک (و نه از جمله پارالمپیک) به ساکنان ژاپن پس از دریافت 80 میلیون درخواست برای بلیط از 8.2 میلیون نفر است. است که برگ های بسیاری از نا امید مالیات دهندگان و رای دهندگان و SMBC Nikko securities برآورد ژاپن خواهد از دست دادن حدود 1 میلیارد دلار در فروش بلیط اگر تماشاگران ممنوع شد.

لغو: اتلاف

در سال 2013 در شهر توکیو امضا 81-صفحه “شهر میزبان قرارداد” با کمیته بین المللی المپیک و کمیته ملی المپیک. قرارداد اجازه می دهد تا کمیته بین المللی المپیک به انصراف از دلایل مختلف از جمله جنگ و تحریم و یا اگر “ایمنی از شرکت کنندگان در این بازی خواهد بود به طور جدی تهدید و یا به خطر افتاده است به هر دلیلی.”

با توجه به قرارداد بین المللی المپیک است و نیاز به حداقل 60 روز’ توجه به لغو و ژاپن در بازی های المپیک, وزیر, Seiko هاشیموتو گفت: نمایندگان مجلس در اوایل ماه مارس قرارداد به ژاپنی دهندگان راه گریز برای به تعویق انداختن توکیو بازی اما تنها اگر آنها برگزار شد تا پایان سال 2020 است. هر چیزی فراتر از آن است که احتمالا نیاز به یک جدید و یا اصلاح “شهر میزبان قرارداد.”

یک جانباز ورزشی اجرایی که مشغول به کار در برنامه ریزی چندین المپیک گفت: خیلی از ذکراست در حال حاضر می تواند مربوط به این قرارداد و تمام بیمه مفاهیم.

“بازی که در حال بازی کردن در توکیو — هر دو طرف کمیته بین المللی المپیک در توکیو جانبی است که رفتن به چشمک زدن اول” گفت: اجرایی که هنوز هم کار می کند در بسیاری از گوشه و کنار آلاینده های المپیک جهان و نخواست نامش فاش شود به صحبت رک و راست. “این یک بازی مرغ. این یک بازی مرغ از آنجا که هر یک از آنها احتمالا مختلف بیمه و بازی لغو بیمه شما هرگز واقعا تا به حال به جلو است که پاره کردن طناب. و به منظور جلو که rip cord شما رو قادر به نشان دادن به بیمه گر خود را که شما انجام همه چیز ممکن است برای اطمینان از آن بازی بود به اتفاق می افتد.”

صحبت کردن در یک سرمایه گذار در کنفرانس این ماه برایان رابرتز رئیس و مدیر اجرایی Comcast, NBC شرکت مادر گفت: “پیش بینی ما این نوع از چیزهایی که در قرارداد زبان. ما سعی می کنید به پیش بینی برای حوادث بزرگ آنچه ممکن است اتفاق می افتد به طوری که ما در حال محافظت شده وجود دارد و ما نیز باید بیمه برای هر گونه هزینه های ما را. بنابراین باید وجود داشته باشد بدون ضرر وجود دارد نمی تواند بازی های المپیک است.”

احساسات ممکن است در ادامه به مخلوط در برخی از گوشه ها تا زمانی که تصمیم گیری است که در نهایت ساخته شده است. Munehiko Harada, یک استاد علوم ورزشی در دانشگاه واسدا گفت: “اگر ما به تعویق انداختن بازی های المپیک و یا رها کردن بازی های المپیک ما از دست دادن بسیاری از چیزهای باور نکردنی بسیاری از چیزها از جمله پول و تلاش شغل. نشان می دهد باید در.

“همه چیز طبق برنامه آن را غیر ممکن است برای متوقف کردن در این مرحله است.”

تعویق: پیچیده

محتمل ترین سناریو نیز ممکن است چالش برانگیز ترین: تعویق بازی برای هر مقدار از زمان را پر هزینه و پیچیده است.

برگزاری یک المپیک یک ماموت انجام است. تابستان این بازی انتظار می رود برای حمل یک برچسب قیمت $12.6 میلیارد — هر چند هیئت ممیزی بدن به منظور بررسی مخارج دولت تخمین زده ژاپن در واقع به صرف بیش از $25 میلیارد دلار مربوط به بازی ها.

بازی های المپیک شامل 33 سالن رقابت, 11 از آنها ساخته شده برای این بازی است. کمیته بین المللی المپیک و توکیو 2020 کمیته خود نیست و همه این امکانات به طور معمول اجاره آنها برای یک استفاده خاص و در زمان و دوره است. برخی دیگر مستاجران و برنامه های اندود شده تا فراتر از بازی است.

بازی های المپیک عملیات رسانه ای خواهد بود که مقر آن در Tokyo Big Sight, که در خدمت به عنوان شهر عمده کنوانسیون فضا. به تاخیر انداختن بازی به معنی مهم توکیو تسهیلات خواهد بود در دسترس نیست به طور نامحدود. این شهر متعلق به محل به طور معمول میزبان 300 نمایشگاه در هر سال است.

در پایان بازی های المپیک ایجاد کرد انتظار می رود که تبدیل به بیش از 5600 آپارتمان مسکن 12,000 مردم است. املاک و مستغلات شرکت های ذکر شده در 940 واحد برای فروش تا کنون و دریافت بیش از 2,200 برنامه با برخی از آپارتمان ها در حال حاضر به فروش می رسد گفت: میکا Kiyomoto سخنگوی Mitsui Fudosan یکی از 10 توسعه دهندگان این پروژه است.

پرسید که چه گزینه های خریداران خریداری شده که یک ملک را در مورد به تعویق افتادن یا لغو بازی Kiyomoto کاهش یافته است به نظر با استناد به محرمانه بودن قرارداد فرد.

توکیو کمیته برگزاری نیز چندی پیش مسدود کردن 45,000 اتاق های هتل برای تابستان امسال و ممکن است مجبور به تقلا برای تضمین تسهیلات مشابه دیگر برای تاریخ. همچنین این موضوع از تمام تجهیزات مورد نیاز به مرحله یک المپیک به اندازه کافی برای ساخت یک کل موقت شهر همه خود را دارد.

“بسیاری از بازی های یک و اجاره” کهنه ورزشی اجرایی گفت. “شما آن را برای یک دوره از زمان است که در جایی دیگر.”

این شامل چادر, تریلر, ژنراتور, اتوبوس و بسیاری دیگر از موارد بالا قیمت که قرار است به بسته بندی و حمل در جای دیگر در ماه اوت است.

همچنین این موضوع از پرسنل. ژاپنی ها به تکیه بر برخی از 80,000 داوطلبان برای کمک به این مرحله از مسابقات المپیک افراد قرار داده است که شغل خود را در انتظار نگه داشته و از مدتها پیش ساخته شده برنامه ای برای در دسترس خواهد بود در این تابستان. به طور مشابه هزاران نفر استخدام شده اند و یا منتقل شده به دولت های محلی برای کمک به مرحله المپیک یک بودجه هزینه ای که قرار است به پایان می رسد پس از پایان بازی های تابستانی.

همانطور که برای ورزشکارانی که برای سال آموزش به قله بیش از یک خاص دوره سه هفته ای در تابستان هر تعویق خواهد سریع تنظیمات اصلی است. حولا جانباز از 12 بازی های المپیک اشاره می کند که یک ماه سپتامبر یا اکتبر المپیک نیز خواهد نگاه و احساس بسیار متفاوت از یک تابستان ویترین. کولر آب و هوا ممکن است یک مزیت برای تماشاگران و برخی از, هوای آزاد, ورزش, اما ورزش های دیگر ممکن است یک زمان سخت در صحنه حوادث است. گشت و گذار به عنوان مثال و همچنین به عنوان گلف و تنیس و بیس بال و سافت بال و بسکتبال را مجبور به دست و پنجه نرم کردن با کمتر از شرایط ایده آل و یا عمده برنامه ریزی در تضاد است.

“شما کردم 33 ورزشی برای مقابله با در توکیو” حولا گفت. “همه آنها رفتن به تنظیمات را ببینید که متناسب با و که نمی کند.”

قدرت تلویزیون

در حالی که توکیو 2020 کمیته می تواند در تصمیم گیری های المپیک نباید محل را به عنوان برنامه ریزی شده کمیته بین المللی المپیک نهایی تماس بگیرید که آیا به تعویق انداختن یا لغو. آن را قطعا خواهد شد که سنگین ورودی از برخی همکاران به خصوص NBC. کمیته بین المللی المپیک, یک سازمان غیر انتفاعی به ارمغان آورد و در بیش از 5 میلیارد دلار در طول های اخیر چهار سال المپیک, چرخه, نزدیک به سه چهارم از آن آمد از پخش حقوق. NBC کمک در مورد نیمی از این و در نتیجه حمل مقدار زیادی از نوسان.

به تعویق انداختن چند ماه است سناریوی ایده آل برای شبکه است که برنامه نویسی دیگر به انتظارنشسته بودند تا برای پاییز و نخواهد بود مشتاق برای پر کردن سوراخ غول پیکر در سمت چپ در تابستان برنامه.

“قرار می دهد که بازی های المپیک در درگیری مستقیم با NFL” Pilson گفت. “ان بی سی یک تعهد جدی به NFL در شب یکشنبه و شما باید فوتبال کالج در روزهای شنبه بنابراین شما نمی خواهید برای دریافت این نوع از رتبه بندی است که شما در طول تابستان است. و آن را واقعا تغییر اقتصاد از معامله.

NBC گفت: در این ماه آن را به فروش نزدیک به 90 درصد از تبلیغات آن موجودی با مجموع رکورد $1.25 میلیارد دلار است. Pilson توضیح داد که در صورت به تعویق افتادن این نرخ آگهی NBC به فروش می رسد برای توکیو بازی خواهد بود و نه قابل اجرا و توافق آن با کمیته بین المللی المپیک و تبلیغ آن را باید renegotiated.

“این چیزی است که آنها خریداری” Pilson گفت: “پس شما نمی توانید به سادگی تلنگر تبلیغ به زمان های مختلف سال و نه مذاکره تنظیمات با آنها.”

یک سخنگوی NBC گفت: “ایمنی کارکنان است که همیشه اولویت اول ما است اما هیچ تاثیری بر آماده سازی ما در این زمان است.”

در حالی که به تعویق انداختن یک سال کامل می تواند تغییر برنامه های بین المللی و المپیک مقدماتی آن را نیز خواهد کشش برخی از کمیته بین المللی المپیک منابع به عنوان آنها خواهد بود فقط یک سال از پکن بازی های المپیک زمستانی در سال 2022. و به تعویق انداختن توکیو بازی های دو سال کامل خواهد دیدن بازی های المپیک تابستانی در همان چرخه به عنوان بازی های زمستانی است که چگونه المپیک برگزار شد تا 1994.

حتی اگر کمیته بین المللی المپیک است هفته از هر مکان عمومی, اطلاعیه درباره امکان تعویق یا لغو مرتب سازی از طریق تدارکات نیاز به سختی برای همه ذینفعان اولویت بهداشت و ایمنی در حالی که کشتی با واقعیت های اقتصاد و برنامه ریزی است.

“وجود دارد هیچ چیز خوب در اینجا” Pilson گفت. “شما در حال صحبت کردن در مورد یک سری از بد را انتخاب کند. که حداقل بد؟”

Denyer گزارش از توکیو است. Akiko Kashiwagi کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>