مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

تصویری نشان پلیس کانادا بارها و بارها مهر برجسته بومی رهبر به عنوان آنها دستگیری او شده است به عنوان “تکان دهنده” توسط نخست وزیر جاستین ترودو.

الان آدم دیده می شود که به زمین پرتاب و اصابت چندین بار در سراسر چهره توسط یک افسر در آتش زا فیلم.

خشونت پرداخت پس از آتاباسکا Chipewyan اول ملت ارشد متوقف شد به دلیل منقضی شده تعدادی بشقاب باعث شده است که خشم و انزجار در سراسر کشور و پرسش در مورد نژادپرستی نهادی در Royal Canadian Mounted Police.

چراکه یک سری از ضد نژادپرستی تظاهرات که گسترش از ما که در آن تظاهر کنندگان شده اند و خواستار عدالت برای جورج فلوید گزارشی که درگذشت در حالی که دستگیر شدن توسط یک افسر پلیس است.

این حادثه مربوط به Mr آدم رخ داده در پارک ماشین از یک کازینو در فورت مکمورری آلبرتا در 10 مارس.

داش-cam فیلم تنها ساخته شده در روز پنج شنبه پس از وکلای پرونده آن را برای یک جلسه دادگاه که در آن آتاباسکا Chipewyan اول ملت ارشد مواجه است به اتهام مقاومت در برابر دستگیری و آزار پلیس.

آقای ترودو در حال حاضر خواستار تحقیقات مستقل به این حادثه.

“همه ما در حال حاضر دیده می شود این ویدئو تکان دهنده از رئیس آدم دستگیری و ما باید به پایین این” او گفت:. “من سوالات جدی در مورد آنچه اتفاق افتاده است.

“ما همچنین می دانیم که این حادثه جدا نیست. بیش از حد بسیاری از سیاه و سفید کانادایی و بومی مردم احساس نمی امن در اطراف پلیس. این غیر قابل قبول است.”

نظر خود را در ظاهر به حمایت مخالفان محافظه کار رهبر اندرو Scheer.

“این بسیار دشوار است به سازمان دیده بان او گفت:” از این ویدئو. “من پیدا کردم آن را بسیار نگران کننده و بسیار نگران کننده است.”

الان آدم پس از دستگیر شدن توسط Royal Canadian Mounted Police (AP)

در 12 دقیقه ای کلیپ Mr آدم می تواند دیده می شود به طور فزاینده ای در حال رشد نا امید به عنوان افسران پلیس او را مانع خروج از پارکینگ در حالی که آنها بررسی یک ادعا منقضی شده پلاک.

او بارها و بارها سوگند آنها را به عنوان آنها بلوک راه خود را.

“من خسته از بودن آزار,” او می گوید در یک نقطه. اما آن است که یک افسر منازعه همسرش Freda Courtoreille که وقایع را به نوبه خود چشمگیر.

به عنوان آدم تلاش می کند به دخالت او برداشت توسط یک افسر در حالی که دیگری می آید پرواز به ضرب گلوله پرتاب ارشد به طبقه و بارها و بارها با مشت او را به عنوان او نهفته است بر روی زمین.

“شما دان’ t مقاومت در برابر بازداشت!” افسر yells. “مقاومت در برابر نیست! مقاومت در برابر نیست!”

زمانی که آقای Adam دوباره در شات او دست به دستبند کبود و خونریزی.

صحبت پس از این فیلم منتشر شد گفت که کانادا در رسانه ها: “از آنجا که ما در اقلیت هستند و هیچ کس صحبت می کند ما هر بار که ما مردم را به اشتباه و RCMP رفتن و تماس خود را با آنها همیشه به نظر می رسد به استفاده از نیروی بیش از حد. و است که برای متوقف کردن. و به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

نیروی خود را ساخته شده است بیانیه ای پس از این ویدئو منتشر شد اما قبل از آن گفت که تا به حال داخلی بررسی کلیپ و افسران گرفته بود “معقول و منطقی” عمل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات