کانادا جایزه بزرگ به تعویق افتاده است به عنوان coronavirus در ادامه به تاثیر فرمول یک تقویم است. مونترال شد و با توجه به میزبان اولین مسابقه از مختل 2020 برنامه اما Covid-19 دیده است این مراسم به تعویق افتاد.

یک بیانیه رسمی F1 سایت بخوانید: “ما را مفتخر شده است به میزبان اولین مسابقه در سال 2020 فرمول 1 قهرمانی جهان, تقویم, اما ما غمگین به اعلام به تعویق افتادن فرمول 1 کانادا جایزه بزرگ سال 2020 برنامه ریزی شده برای 12-14 ماه ژوئن سال 2020 است.

“این به تعویق افتادن بود و نه یک تصمیم که گرفته شد به آرامی یا به راحتی. در ماه گذشته ما شده اند در ارتباط مستمر با فرمول 1 و نمایندگانی از شهر مونترال گردشگری مونترال و هم استانی و دولت فدرال.

“ما شنیده دستورات صادر شده توسط مقامات بهداشت عمومی و به عنوان یک نتیجه مستقیم از COVID-19 همه گیر هستند و پس از کارشناس راهنمایی های ارائه شده توسط مقامات.”

برگزارکنندگان باید به اطلاع دارندگان بلیط که آنها معتبر باقی می ماند, با گزینه های در دسترس ساخته شده روشن است که تاریخ جدید برای مسابقه تایید شده است.

کانادا جایزه بزرگ رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت فرانسوا Dumontier گفت: “من افتخار می کنم به ببینید که چگونه چنین فوق العاده ابتکارات و پیشرفت های فنی ناشی از فرمول 1 در حال اعمال در زمان بحران.

“در حال حاضر بسیار مهم است که تمام انرژی ما قرار داده می شود با هم برای غلبه بر COVID-19. ما به شما خوش آمد با آغوش باز در مدار Gilles-وینو به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر است برای انجام این کار است.”

تعقیب کری رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت فرمول 1 افزود: “ما کار کرده اند از نزدیک با دوستان ما در کانادا جایزه بزرگ بیش از چند هفته گذشته و حمایت از آنها را در گرفتن این تصمیم لازم برای اطمینان از ایمنی از طرفداران و F1 جامعه است.

“ما همیشه به جلو نگاه به سفر به شهر باور نکردنی از مونترال و در حالی که همه ما را به صبر کمی طولانی تر ما قرار داده نشان می دهد که ما می رسند و بعد از این سال است.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im