لری MacDougal آسوشیتد پرس

نشانه ای از آلبرتا یتیم به خوبی ارتباط شناسایی رها شده چاه نفت در نزدیکی Carseland, Alberta.

گرگ Latimer در مرتع پرورش احشام در نزدیکی صدایی دریاچه, آلبرتا است از 4000 هکتار 350 گاو — و بیش از یک دوجین خالی از چاه های نفت و گاز.

Latimer که در زمان بیش از مزرعه خانواده در بخش شرقی نفت خیز استان در سال 2011 نگرانی در مورد نشت آلوده آبهای زیرزمینی و خاک است. او معتقد است که او گاو کاهش یافته است بیمار پس از نوشیدن از گودال کوچک آب در نزدیکی چاه. او و شریک زندگی خود را Marva Coltman دریافت سردرد از بوی که برخی از آنها را منتشر می کنند.

نه Latimer پدرش و پدربزرگش بودند با توجه به انتخاب در مورد اینکه آیا اجازه شرکت نفت و گاز بر روی اموال خود را. با نادر استثنا مالکان در آلبرتا حقوق خود را به سطح اما نه به مواد معدنی است که دروغ در.

برای چند دهه یک در عوض از انواع نگه داشته و هر دو طرف نسبتا محتوا. مالکان نمی دریافت حق امتیاز, اما این شرکت های نفت و گاز که مته در خواص خود را مدیون آنها اجاره — تا آنجا که $3,375 هر چاه در هر سال است.

اما به عنوان شرکت های نفت آلبرتا پچ مبارزه برای شناور ماندن پس از 2014 رکود در قیمت های نفت خام در این پیمان است و ریشه — ترک مالکان تعقیب محو پرداخت اجاره و مالیات دهندگان در قلاب برای تمیز کردن پس از به اصطلاح یتیم چاه های سمت چپ توسط شرکت های که می تواند از آن را ندارد.

“پدر بزرگ من آمد در اینجا در سال 1911 در وسط کشور را به یک حیاط” Latimer گفت. “این بچه ها به اینجا آمد و آن را نابود کرد. این عادلانه نیست.”

[یک خط لوله نفت گسترش تقسیم کانادا مردمان بومی]

رشد خشم در دشت افزوده است و قرار است در آلبرتا برتر جیسون کنی در یک اتصال بین منافع روستایی بهره که رای در droves خود را متحد حزب محافظه کار در سال گذشته انتخابات استانی و کسانی که از بخش انرژی موتور است که درایوهای آلبرتا — کانادا و اقتصاد.

“کشاورزان و دامداران هستند که بزرگترین حامیان صنعت نفت و گاز” گفت: Keith ویلسون یک آلبرتا وکیل که نشان دهنده مالکان. “آنها شده اند آرام و شرکای خوب, اما, رسیدن به نقطه جوش.”

تحت استانی قانون نفت و گاز شرکت های مسئول برای اتصال بین رفته چاه و بازسازی محیط زیست به آن قبل از حفاری دولت است. زمانی که اپراتور در حال ورشکسته یا چاه در حال انتقال به صنعت-بودجه یتیم خوب انجمن که وظیفه انهدام آنها.

به عنوان بخش انرژی تلاش انجمن موجودی ballooned است از 162 حلقه چاه در سال 2014 به 3,406 امروز — سایش و cobwebbed بقایای یک دوران گذشته است.

و این تعداد می تواند به موشک وار رفتن, به زودی. در سال گذشته هر دو نیزه سه شاخه اکتشاف شرکت و هوستون نفت و گاز کمی گرد و غبار پشت سر گذاشتن یک ترکیب 6,100 چاه و یک $307.9 میلیون پاکسازی لایحه. چاه که نمی تواند فروخته خواهد شد و اضافه شده به موجودی.

[ترودو مایل به سبز است. کانادا تولید کننده نفت استان دیدن قرمز است.]

بهره نگرانی است که بسیاری از استان 90,000 غیر فعال چاه — کسانی که دیگر پمپاژ اما در میانهی شب وصل — می تواند تبدیل به یتیمان بیش از حد به عنوان اپراتورهای خود را مبارزه.

در آن 2018-19 گزارش سالانه یتیم به خوبی ارتباط گفت: این هزینه به طور متوسط از $25,500 به decommission خوبی اما اذعان کرد که برخی از هزینه بیشتر. لارس DePauw های انجمن, مدیر اجرایی, می گوید این تمیز کردن بیش از 800 سایت های سال گذشته است.

استان loaned انجمن $176.3 میلیون در سال 2017; دولت فدرال ارائه شده $22.5 میلیون آن وام است. در حال حاضر کنی دولت درخواست اتاوا برای کمک بیشتر.

آلبرتا, بر خلاف چند ایالات متحده از حوزه های قضایی, نیازی نیست که شرکت پست در صف مقابل سپرده های امنیتی برای پاکسازی قبل از حفاری و یا تحمیل اجباری جدول زمانی برای تمیز کردن سایت های غیر فعال. لوکیجا Muehlenbachs یک اقتصاددان در دانشگاه کلگری گفت: این incentivizes اپراتورها به نگه داشتن آنها را غیر فعال برای جلوگیری از هزینه پاکسازی. چند قرار داده و به تولید و او گفت: حتی زمانی که قیمت انرژی دوباره بجای اول برگشتن. و تلاش اپراتورها گاهی اوقات خود را به فروش بالا-مسئولیت حلقه چاه به شرکت های کوچکتر که هم برای پول نقد.

نه رها چاه بیرون از کلی نلسون مزرعه خانواده در میلو, Alberta.

“آنها تغییر شرکت ها خیلی سریع من نمی تواند نگه دارید تا” او گفت:.

[در دوشنبه کانادا اعلام کرد ‘آب و هوا اضطراری است.’ در روز سه شنبه آن را به تصویب یک خط لوله گسترش است.]

صنعت-بودجه آلبرتا انرژی تنظیم کننده اسلحه-ظهر ناظر سازمان از دولت استانی دارای یک سیستم است که قرار است به اطمینان حاصل شود که شرکت هایی که مته دارای امکانات مالی برای تمیز کردن چاه خود در آینده است. اگر یک شرکت را برآورد دارایی ها کمتر از آن در حدود بدهی آن است که قرار است به قرار دادن سپرده.

اما تام جورجیا یک ورشکستگی وکیل در کلگری گفت: اصطلاح مدیریت مسئولیت نسبت “قابل اعتماد نیست” چرا که آن را بر اساس نفت و گاز, قیمت قبل از رکود اجازه می دهد شرکت های به باد دارایی های خود و دست کم گرفتن خود را بدهی.

در ماه های قبل از نیزه سه شاخه اکتشاف شرکت عملیات خود را متوقف مثلا شرکت نسبت نمی خواهد که آن را مورد نیاز به قرار دادن یک سپرده با توجه به آلبرتا انرژی رگولاتور آمار و ارقام.

“نگرانی خود را این است که اگر آنها از آن ساخته شده واقعی نسبت مقدار امنیتی که مورد نیاز خواهد بود که بیش از ظرفیت بسیاری از بازیکنان در این صنعت به پرداخت” جورجیا گفت. “این امر می تواند واقعی نقدینگی مشکل است.”

از دسامبر 2019 انرژی تنظیم کرده بود $170.3 میلیون به تمیز کردن پتانسیل نفت و گاز بدهی تخمین زده می شود بیش از $22.5 میلیارد و ارقام نشان می دهد.

یک پیشنهاد برای Trident دارایی های بسته در ماه دسامبر. جو Pavic, یک معاون ارشد رئیس جمهور با سایر مشاوران انرژی است که کمک به PricewaterhouseCoopers گیرنده با فروش چاه گفت: آن را بیش از حد به زودی به می دانم که چگونه بسیاری از آنها فروخته شده به شرکت های دیگر. اخگر منابع Inc. موافقت کرده است را در بیش از 1,130 Trident چاه فرض کنید $86.3 میلیون دلار بدهی با توجه به اسناد دادگاه.

[ترودو کانادا اعلام کرد بان کی مون در ” مضر ” single-استفاده از پلاستیک]

Muehlenbachs گفت: تنظیم کننده باید مستقیم اپراتورها به کنار گذاشتن پول برای پاکسازی هنگامی که بار خوب به جای ضربه زدن به آنها را تا زمانی که بار بد هستند.

آلبرتا حسابرس کلی تحقیقات به این که آیا تنظیم کننده فرایندهای برای برخورد با یتیم چاه پایدار هستند.

“زیست محیطی مسئولیت اصلی در منطقه است که ما را به عنوان یک خطر قابل توجهی در سراسر هیئت مدیره گفت:” وال Mellesmoen یک مدیر اجرایی برای اداره کنترول و تفتیش “این نه تنها نشان دهنده ریسک مالی بلکه ریسک زیست محیطی و خطر برای امنیت عمومی.”

ممیزی است که انتظار به پایان خواهد رسید در اوایل 2021.

یک سخنگوی انرژی رگولاتور گفت: مسئولیت مدیریت نسبت ناکافی است.

“گرفته شده خود را در آن [از آن] نیست یک شاخص خوب از سلامت مالی شرکت” سخنگوی شاون راث نوشت: در یک ایمیل. “ما در حال کار برای گسترش ما ارزیابی فرآیندهای اجازه می دهد تا برای یک مطلب جامع ارزیابی توانایی یک شرکت برای رسیدگی به آن پایان زندگی تعهدات.”

آقای کنی دولت را آغاز حسابرس کل پروب اما یک سخنگوی وزارت انرژی گفت: این استقبال از آن. استانی وزیر انرژی سونیا وحشی معرفی خواهد شد اقدامات جدید برای رسیدگی به این مشکل از یتیم چاه های این ماه, سخنگوی Kavi Bal گفت. او از ارائه جزئیات.

[ترودو پیروزی در انتخابات می گذارد لخت عمیق تقسیم در کانادا نقشه]

کلی نلسون می گوید: رها چاه در مزرعه او بیش از eyesore. آنها آن را دشوار است به مانور تجهیزات کشاورزی. برخی از چاه بودند متعلق به اپراتور است که “ناپدید کردن نقشه,” او گفت: بدون تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر.

نلسون که هوستون نفت و گاز چاه در اموال او می گوید: او تعجب نیست که این شرکت رفت و از آن متوقف شده بود پرداخت اجاره چند ماه قبل است.

هوستون و آن گیرنده Hardie & Kelly, Inc., کاهش یافته است به نظر. یک پیشنهاد برای شرکت در چاه بسته Feb. 27.

اگر یک شرکت متخلف در آن اجاره پرداخت مالکان می توانید فایل نرم افزار با آلبرتا سطح حقوق مدیره یک شبه قضایی دادگاه متهم با حل و فصل اختلافات بین مالکان و اپراتورهای. آن را جبران مالکان با پول مالیات دهندگان که در این استان قرار است به جبران از نفت و گاز اپراتورهای.

اما دادگاه است backlogged با شکایت ترک مالکان انتظار ماه ها و گاهی سال برای عمل است. در سال 2019 سطح حقوق هیئت مدیره دریافت 3,678 اجاره-نرم افزار بازیابی — یک sevenfold افزایش از 505 برنامه های کاربردی آن را دریافت کرد در سال 2014 زمانی که قیمت نفت شروع به کاهش است.

[دو درصد از جهان را آتلانتیک شمالی حق نهنگ مرده اند در دو ماه گذشته]

Bal انرژی سخنگوی وزارت نیست پاسخ به یک سوال در مورد چه مقدار از آن جبران شده است جبران میشود.

Daryl بنت سر مالکيت گروه حمایت از اقدام سطح حقوق انجمن اتحاد تشویق کشاورزان و دامداران به قطع برق به چاه از شرکت هایی که قصور در پرداخت های خود را.

“اگر مدل کسب و کار شما است برای بهره برداری از این منابع و سپس اجرا میشه که یک فقیر مدل کسب و کار” او گفت:. “آنها نباید حفاری آن چاه اگر آنها لازم نیست که ظرفیت های مالی به مراقبت از تعهدات در کسب و کار است.”

“این هیچ فرقی با بچه ها بازی با اسباب بازی های خود را و رفتن و شروع چیزی دیگری بدون تمیز کردن آنچه که آنها در حال حاضر ساخته شده یک ظرف غذا از” Coltman گفت.

دادگاه عالی کانادا حکومت در سال گذشته که ورشکسته و یا شرکت ورشکسته باید تمیز کردن چاه های غیر فعال قبل از پرداخت وام. اما جورجیا و دیگران می گویند این تصمیم قرار داده است سرما در اعطای وام های جدید به شرکت های دچار مشکل مالی.

نیزه سه شاخه ذکر آن به عنوان یکی از دلایل آن بود توقف عملیات. این شرکت گفت: حکم “تا به حال پیامد ناخواسته تشدید [آن] پریشانی مالی و تسریع تهی دست رها به خوبی تعهدات.”

کنی استانی برتر وعده داده است برای کاهش حاکم اثرات. دولت خود را کاهش اموال شهرداری مالیات بر کم عمق چاه های گاز در سال گذشته 35 درصد است. برخی از اپراتورهای متوقف پرداخت اموال شهرداری و مالیات به لحن $129.8 میلیون.

اما این که نشسته است به خوبی با مالکان.

“چیزی در حال رفتن به باید به” نلسون گفت.

ادامه مطلب

آلبرتا, کانادا,: موش-رایگان برای 70 سال!

مردم از این راه دور کانادا جزیره ایجاد کرد در حال گرفتن پول از دولت به روشن کردن. یک زن و شوهر ماندن است.

برای رسیدن به این کانادا, جزیره ایمیل عبور از طریق مین است. در حال حاضر آمریکا و عوامل آن باز است.

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im