حداقل 10 نفر کشته و چندین مجروح پس از مسلح گزارش مبدل به عنوان یک Mountie باز آتش در نوا اسکوشیا.

مظنون در فعال تیرانداز تحقیقات دستگیر شد در یک ایستگاه گاز در روز یکشنبه پس از تیراندازی به سمت چپ “های متعدد قربانیان”, پلیس گفت:.

گابریل Wortman, 51 بود و بعد از شناسایی توسط Royal Canadian کوه Police (RCMP) به عنوان مظنون این تیراندازی رخ داد که شنبه شب در شهر Portapique.

به گفته پلیس مظنون را بازداشت گرفته شده اما شاهدان گزارش دیدن یک بدن در ایستگاه گاز با توجه به آسوشیتد پرس.

هنگامی که صحبت کردن در یک کنفرانس مطبوعاتی پلیس RCMP تایید تیرانداز بود و در حال حاضر مرده اما نمی گویند اگر بود که بدن خود را خال خال در ایستگاه گاز است.

پیشتر در روز یکشنبه گزارش شد مشکوک بود رانندگی یک ماشین است که شبیه به یک خودروی پلیس در حالی که با پوشیدن یک لباس. بعد از این گزارش بود که به روز شده بود “اعتقاد به رانندگی یک نقره شورلت SUV.” آقای Wortman بود و نه متصل به RCMP.

پلیس نیز تایید شد و تا لباس پوشیدن و به عنوان یک Mountie در یک نقطه از داد و بیداد.

“این یک عمل تصادفی,” RCMP گفت: بر اساس این مرد در یک نقطه با استفاده از یک پلیس و ماشین خود را در حمله.

پاسبان هایدی استیونسون 20-سال کهنه کشته شد در حین انجام وظیفه که در پاسخ به فعال تیرانداز وضعیت RCMP تایید کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی.


ماموران ابتدا به نام به صحنه در شنبه شب و در بر داشت تلفات متعدد در داخل و خارج از خانه یک سخنگوی گفت. آقای Wortman بود واقع در خانه در زمان.

“اولویت ما بود و به منطقه امن و ما قادر به حفظ منطقه” سخنگوی گفت. “و سپس ما شروع به جستجو برای شک دارم.”

مسلح تیراندازی ولگردی و قانونی شکنی به طول انجامید و پس از آن در سراسر استان از شنبه به یکشنبه.

RCMP پلیس را تایید نمی کنند تعداد دقیق قربانیان اما گفت كه “چند تلفات”. که مسلح هدف قرار در تیراندازی به نظر می رسد شامل برخی از تصادفی تماشاگران RCMP اضافه شده است.

“این تقریبا به طور قطع خواهد شد بیش از 10,” RCMP گفت.

نخست وزیر استفان مک نیل خطاب به بررسی بعد از ظهر یکشنبه.

“من هرگز تصور نمی کرد زمانی که من به رختخواب رفت شب گذشته که من را از خواب بیدار به خبری وحشتناک است که یک تیرانداز فعال بود در شل در نوا اسکوشیا. این یکی از بی معنی ترین اعمال خشونت در استان ما سابقه” آقای مک نیل گفت.

نخست وزیر جاستین ترودو همچنین صحبت در مورد این حادثه در خارج از خانه خود در روز یکشنبه. “قلب من می رود به هر کس تحت تاثیر قرار در چه وضعیت وحشتناک,” او گفت:. “من می خواهم برای تشکر از پلیس برای کار سخت خود را و مردم برای همکاری با مقامات.”

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات