کانادا و دیگر کشورهای فشار ایران بر روی سیم هواپیمای کاوشگر

مونیخ — دیپلمات های سازمان ملل که از دست شهروندان زمانی که ایران از سقوط هواپیمای اوکراینی هواپیمای تحت فشار قرار دادند وزیر خارجه ایران روز شنبه برای همکاری بیشتر از تهران در بررسی و مسائل دیگر.

در میان افزایش تنش ها با ایالات متحده آمریکا و ایران گفت: آن را به طور تصادفی به ضرب گلوله هواپیما پایین Jan. 8 پس از اشتباه آن را برای یک حمله موشک های دریافتی. تمام 176 نفر سرنشین خطوط هوایی بین المللی اوکراین هواپیما درگذشت.

قربانیان شامل 57 شهروندان کانادایی و همچنین 11 اوکراینی 17 نفر از سوئد چهار افغان و چهار شهروندان بریتانیا و همچنین ایرانیان.

ایران تبدیل کرده است بیش از جعبه های سیاه و سفید و یا متعهد به جبران خسارت برای قربانیان. دیپلمات های فشرده وزیر امور خارجه ایران محمد جواد ظریف برای عمل در یک جلسه در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ در کانادا, وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین گفت.

“به نمایندگی از ملت عزادار این فاجعه گفت ما گفت: در هیچ شرایط نامشخص است که ایران باید گام به سمت حل و فصل بسیاری از برجسته سوالات از واقعیت و قانون” شامپاین به خبرنگاران گفت:.

“ما فشرده با ایران در مورد نیاز به صورت کامل و شفاف و معتبر تحقیق در انطباق کامل با کنوانسیون هواپیمایی کشوری. این البته به معنی اجازه می دهد برای جعبه های سیاه و سفید به انتقال به یک مرکز با ظرفیت به درستی دانلود و تجزیه و تحلیل مطالب خود را,” او گفت:.

دیپلمات های بریتانیا در افغانستان و اوکراین نیز در این نشست است.

وزیر امور خارجه اوکراین Vadym Prystaiko گفت: آنها با تاکید بر نیاز به اقدام سریع در این مورد.

“ما در حال صحبت کردن در مورد هفته و ماه” او گفت:. “ما در حال صحبت کردن در مورد سال.”

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im