کانادا تیراندازی دسته جمعی: رادیو اعزام آشکار هرج و مرج در پشت 13-ساعت شکار قاتل در ماشین پلیس

رادیو پلیس ایران نشان از هرج و مرج و اشتباه 13 ساعت manhunt برای قاتل در کانادا بدترین تا کنون جرم تیراندازی.

بیش از آخر هفته 51 ساله گابریل Wortman رانندگی جعلی ماشین پلیس impersonated یک افسر پلیس سوار سلطنتی کانادا (RCMP) و کشته شدن حداقل 22 نفر است.

نیروی پلیس مورد انتقاد قرار گرفته است در این روز پس از این کشتار شده اند و متهم به ارتباط ضعیف ،

در اعزام منتشر شده توسط خبرگزاری فرانسه روز پنج شنبه در شکار برای Wortman می تواند به دنبال از طریق چندین ساعت در نوا اسکوشیا.

تعقیب گسترده ای آغاز شد و در روز شنبه در ساعت 10:46pm زمانی که پلیس مطلع شدند از یک تیراندازی توسط یک عضو ،

چند دقیقه بعد ماموران در پاسخ به این صحنه گزارش پلیس اسکنر: “ما شاهد بزرگ شعله های آتش و دود از آن ما هستند.”

Wortman آتش به خانه ها و ساکنان آنها به عنوان فرار از خانه های خود.

کمتر از یک ساعت بعد در 11:21 یک افسر پرسید: اگر قاتل شده بود واقع شده اما پلیس توزیع کننده پاسخ داد: “آنها نمی دانند که اگر آنها او را گرفتار.”

این وضعیت بیشتر شد اشتباه زمانی که پلیس محلی توییتی در مورد فعال تیرانداز اما نمی مسئله اضطراری هشدار به همه در این منطقه است.

نیک Beaton که همسر کشته شد Wortman گفت: CTV که او didin نمی فهمم که چرا پلیس توییتی در مورد وضعیت به جای صدور یک هشدار اضطراری.

“من نمی با استفاده از توییتر و من نمی دانم هر کسی که با استفاده از توییتر,” او گفت:.

افسران قادر به قرار دادن تیرانداز در طول شب و Wortman بود قادر به ادامه ویرانگر کشتن ولگردی و قانونی شکنی.

در ساعات اولیه صبح روز یکشنبه پاسبان هایدی استیونسون منفجر ماشین به پشت Wortman جعلی پلیس خودرو بعد از پلیس هشدار داده شد به محل سکونت خود را هنگامی که فیلم دوربین مدار بسته را دستگیر کرده بود او را در یک ماشین پارک دقیقه قبل از.

با توجه به AFP Wortman از وسیله نقلیه خود را و به ضرب گلوله کشته و جانباز Mountie افسر.

در 11:14am افسران پلیس قادر به قرار دادن Wortman و یک هلیکوپتر پلیس radioed محل سکونت خود را.

“ما فقط سربار خودرو آتش در تقاطع بزرگراه 2 و (نامفهوم). به نظر می رسد مانند وجود دارد ممکن است یک ماشین پلیس درگیر است. وجود دارد دیگر وسایل نقلیه پلیس وجود دارد” گفتند.

ماموران موفق به گرفتن 51 ساله و شات و او را کشته 62 مایل از صحنه اول مرگ و بیش از 13 ساعت از اولین گزارش از یک تیراندازی.

RCMP رئیس سرپرست کریس چرم در دفاع از خود افسران اقدامات و گفت که آنها ارائه “بهترین و روشن ترین اطلاعات است که می تواند ارائه شده است.”

آقای چرم نشان داد که پلیس از راه اندازی دو پارامتر به جستجو برای Wortman اما قادر به تعیین محل مشکوک قبل از Ms استیونسون اقدام به دستگیری او.

او گفت که آنها در مورد به موضوع اضطراری هشدار زمانی که ماموران به ضرب گلوله کشته و Wortman و آقای چرم افزود که او “بسیار راضی با پیام” از نیروی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات