کانادا بحث ارائه پزشک-مرگ کمک به بیمارانی که نمی علاج ناپذیری بیمار

http://www.washingtonpost.com/video/world/canadian-man-calls-physician-assisted-death-his-beacon-of-hope/2020/03/29/2b4478e0-b26b-4aa6-8e70-9de09ebcd330_video.html

لندن, انتاریو — برای ران Posno علائم بودند تا ستون که چیزی نیست کاملا درست است.

او تا به حال فارغ التحصیل در رشته مهندسی هوانوردی اما ناگهان تلاش با حساب ساده است. بازنشسته خاص-معلم آموزش و پرورش را با دست خط تبدیل شده بود یک خط ناخوانا. به “کبوتر خانگی” غریزه است که در خدمت او به عنوان یک خلبان بود شروع به خراب شدن. او واژگان پیچیده اضمحلال بود.

سپس 80 ساله رو تشخیص خود: اختلال خفیف شناختی — گاهی اوقات پیشرو به زوال عقل است.

“همه چیز من در زمان 75 سال به یاد من فراموش شده,” Posno گفت.

او تا به حال تماشا به عنوان زن و شوهر از دوستان دچار زوال عقل است. او فکر پایان مراحل و تصمیم گرفت او نمی خواهید برای قرار دادن Sandy, همسر خود را از 58 سال و یا خود را از طریق که “آشفتگی.”

بنابراین او را به کاغذ هشت سناریو که آنها رخ می دهد پس از او از دست داده و ظرفیت ذهنی خود را — خواهد سیگنال به مراقبان که آن زمان برای یک پزشک-مرگ کمک:

زمانی که من قادر به تشخیص اعضای خانواده ، ارائه دهندگان مراقبت و یا دوستان …

هنگامی که من تبدیل مداوم سوء استفاده …

زمانی که من قادر به خوردن تمیز و یا لباس خودم و بدون کمک …

“این زندگی دیگر” Posno گفت. “آن موجود است.”

http://www.washingtonpost.com/video/world/canadian-man-lists-conditions-in-which-hed-want-physician-assisted-death/2020/03/12/5b9c0fdb-5a38-4d1c-99db-a77dde8d47ad_video.html

Posno نمیفهمد کانادا که در سال 2016 به تصویب یک قانون فدرال در آنچه که مردم را از اینجا بگیرید کمک های پزشکی در مرگ خواهد بود یک محل که در آن او می تواند مجموعه ای از خواسته های خود را به مرگ بر شرایط خود در حالی که او هنوز هم صالح است. آن را به عنوان معلوم پیشبرد “درخواست” مانند او تلاش برای ایجاد امکان پذیر نیست.

در حال حاضر دولت از نخست وزیر جاستین ترودو تا به معرفی یک لایحه که تعمیرات اساسی روند.

نظرسنجی ها حاکی از حمایت گسترده ای در کانادا برای گسترش دسترسی داشته باشید. اما بسیار شبیه به قانون آن است که در نظر گرفته شده به جای این لایحه مواجه است انتقاد — برای بودن بیش از حد محدود و یا بیش از حد گسترده و یا بیش از حد گیج کننده است.

برای Posno “آن شکست خورده بیماران مبتلا به زوال عقل به طور کامل دوباره.”

برخی از 13000 نفر در کانادا دریافت کرده اند از نظر پزشکی مرگ کمک پس از سال 2016 با توجه به آمار دولت.

قانون اجازه می دهد تا چنین کمک هایی برای بزرگسالان مبتلا به “شدید و irremediable” وضعیت پزشکی که مرگ طبیعی است “قابل پیش بینی.” بیماران باید ارائه رضایت آگاهانه دو بار: هنگامی که آنها برای اولین بار برای درخواست کمک و بلافاصله قبل از کوکتل زندگی-پایان دادن داروهای تجویز شده است.

[‘زمان مناسب برای مرگ: کانادا قانون اجازه می دهد خودکشی پزشک کمک چهره انتقاد بیش از محدودیت]

کانادا قانون لیبرال تر از کسانی که از ایالات متحده در حوزه های قضایی که در آن عمل قانونی است. در آن دسته از حوزه های قضایی که شامل کالیفرنیا و نیوجرسی و منطقه کلمبیا تنها ذهنی قادر به علاج بیماران با یک پیش آگهی از شش ماه و یا کمتر است که می تواند خود به مصرف مواد مخدر واجد شرایط هستند.

اما اجرای این قانون در کانادا نشده است و بدون چالش است.

پزشکان متعجب و بیش تعریف “قابل پیش بینی” مرگ طبیعی است. الن Wiebe, یک پزشک مستقر در ونکوور و یکی از اولین در کانادا به ارائه کمک های پزشکی در حال مرگ به یاد هش کردن سیاست در ایمیل گروه های بحث.

انتقاد منفجر شد و در سال 2018 بیش از مورد آدری پارکر یک زن 57 ساله با ترمینال سرطان پستان است که در حال گسترش به مغز او. ترس است که این بیماری ممکن است راب او از روان شناخت به رضایت برای بار دوم او برنامه ریزی شده مرگ او زودتر از او در غیر این صورت می باید خواست.

پزشکان گزارش داد که بيماران صرف نظر کردن از درد دارو حتی اگر این افزایش درد و رنج خود را به طوری که آنها می تواند ارائه است که دوم رضایت.

[کانادا جدید کمک-خودکشی لایحه اجازه نمی دهد که “خودکشی گردشگری”]

در ماه سپتامبر یک دادگاه کبک زده مقررات است که محدود کردن پزشکی کمک به خودکشی برای کسانی که با “قابل پیش بینی” طبیعی مرگ و میر.

به جای تجدید نظر در حکم دولت فدرال تصمیم به تغییر آن قانون است. قانونگذاران خواسته های عمومی به وزن در; بیش از 300,000 کانادایی تکمیل یک بررسی آنلاین قریب به اتفاق سایت.

این لایحه قبل از مجلس خواهد ایجاد دو آهنگ.

اول برای بیمارانی که مرگ است “قابل پیش بینی” را حذف 10 روز مدت زمان انتظار و اجازه می دهد بیمارانی که مورد تایید برای انتخاب یک تاریخ برای مرگ خود و چشم پوشیدن از نیاز از نیاز به رضایت نهایی.

دوم اجازه می دهد کسانی که با “شدید و irremediable” شرایط پزشکی که ترمینال به اعمال می شود. در میان تدابیر دیگر آنها مورد نیاز خواهد بود به رضایت دو بار. بیمارانی که تنها بیماری یک بیماری روانی خواهد بود فاقد شرایط لازم.

Christopher Evans برای واشنگتن پست

شنی و ران Posno در خانه خود در لندن, انتاریو. Ron تشخیص داده شد در سال 2016 با اختلال خفیف شناختی که گاهی اوقات پیشرو به زوال عقل است.

پیشنهاد دریافت کرده است بررسی مخلوط.

Wiebe گفت: آن را یک تفاوت مثبت برای بیماران خود را.

Trudo Lemmens قانون و اخلاق زیستی استاد در دانشگاه تورنتو گفت: این تصمیم به تجدید نظر حکم یک اشتباه بود. پزشکی کمک به خودکشی باید یک “استثنایی” روش “تسهیل فرایند مرگ” در پایان زندگی او گفت: نه یک “ابزار برای از بین بردن درد و رنج مرتبط با زندگی” برای کسانی که نمی ترمینال.

شورای کانادایی معلول هشدار داده است که اجازه می دهد خودکشی پزشک کمک برای غیر ترمینال بيماران پیام می فرستد که “داشتن یک ناتوانی است سرنوشت بدتر از مرگ است.”

Jocelyn Downie استاد از بهداشت و اخلاق و قانون در دانشگاه دالهوزی در Halifax, Nova Scotia, تشویق چشم پوشی از رضایت نهایی اما به نام محرومیت از بیماری های روانی “stigmatizing.”

[دولت کانادا پیشنهاد کمک-خودکشی قانون برای کسانی که “درد و رنج intolerably’]

راب مور کانادا محافظه کار سایه وزیر دادگستری گفت که این لایحه می رود “به مراتب فراتر از محدوده” از کبک حاکم است و برخی از پیشنهاد مقررات “کاهش حمایت از اعضای آسیب پذیر جامعه ما.”

دیوید Lametti کانادا وزیر دادگستری گفت: او رای دادند در برابر 2016 قانون به دلیل آن را بیش از حد محدود. او گفت: لایحه جدید اعتصاب تعادل بین حق اجازه دادن به مردم “را به تصمیم گیری خود را بر اساس خودمختار رایگان خواهد شد, اما مطمئن شوید که به عنوان خوبی است که تمام گزینه های وجود دارد در مقابل آنها است و کسانی که احساس آسیب پذیر نخواهد بود ترس از داشتن بیش از حد تحت تاثیر قرار.”

عکس خانوادگی

جاستین Noel با شریک زندگی خود را و سرپرست, Jason LeBlanc.

جاستین Noel رنج می برد از این بیماری علاج اما نه ترمینال بیماری است که باعث درد در سراسر بدن خود را. 29 سال است بستری و ایستاده — حتی برای حمام — دردناک است. درمان نمی کرد.

نیاگارا, انتاریو, زن و کاربردی برای کمک های پزشکی در حال مرگ چندین بار اما پایین تبدیل شده است است از آنجا که او مرگ است “قابل پیش بینی.” او امیدوار است که برای واجد شرایط تحت قوانین جدید ،

“شده اند وجود دارد افراد در خانواده است که زندگی تا 90 و” نوئل گفت: از طریق اشک. “من نمی باید 60 سال بیشتر از این در من است.”

تعیین واجد شرایط بودن از بیماران مانند نوئل خواهد بود یکی از چالش های لایحه.

Tanja Daws, یک دکتر در بریتیش کلمبیا گفت: ارائه کمک های پزشکی در حال مرگ است “معنی دار” کار او را انجام داده است.

“بسیاری از مردم به این بیماری است اما می تواند بسیار معنی دار زندگی می شود و بسیار کاربردی و برخی از مردم می تواند بسیار ناتوان است,” او گفت:. “آن نسبتا بالا رويدادی با اختلالات خلقی مانند افسردگی. از آن خواهد شد یکی از این موارد است که ما مشکل دارند ،

جاناتان Reggler یکی دیگر از ارائه دهنده در بریتیش کلمبیا گفت: مواردی مانند نوئل را می تواند “بسیار استرس زا” برای ارزیابان.

“من می دانم که تعدادی از همکاران من نگران هستند وجود خواهد داشت برخی از گروه بیمار . . . خواهد شد که در حال حاضر می دانیم که آنها برخی از امکانات یافت می شود واجد شرایط و با آنها بسیار دشوار خواهد بود برای ارزیابی” او گفت:.

Lametti گفت: او را درک نگرانی. او گفت: یکی از پزشکان تصویب بیماران در مسیر دوم خواهد نیاز به یک متخصص در این بیماری است.

این لایحه انکار دسترسی به بزرگ, کودکان, بیماران که تنها دلیل برای درخواست پزشکی کمک به خودکشی است که بیماری های روانی و پیشبرد درخواست برای کسانی که مبتلا به بیماری هایی مانند زوال عقل است.

Lametti گفت که وجود دارد کافی اجماع بر این موضوع که مجلس آنها را مطالعه در تابستان امسال هنگام یک بررسی اجباری از قانون آغاز می شود.

[مبتلا به زوال عقل او مستند خواسته های خود را برای پایان. سپس او خانه بازنشستگی گفت: هیچ.]

از آن دسته از افراد Reggler گفت: پیشبرد درخواست ها محبوب ترین اما هستند “trickiest” به قانونگذاری.

برخی از بیماران مبتلا به زوال عقل شده اند تجویز پزشکی کمک به خودکشی پزشکان گفت: واشنگتن پست. تعداد کوچک است چرا که آنها باید بیمار به اندازه کافی واجد شرایط اما نه ناخوشی که آنها قادر به دادن رضایت نهایی.

Saskia Sivananthan ارشد علوم افسر از انجمن آلزایمر کانادا گفت که پیشرفت بیماری ها مانند اختلال خفیف شناختی و زوال عقل غیر قابل پیش بینی هستند و وضعیت بیمار می تواند به سرعت در حال تغییر بدون هشدار. آنها ممکن است از دست دادن توانایی خود را برای دادن رضایت آگاهانه قبل از مرگ خود می شود “قابل پیش بینی.” این سازمان در ابتدا مخالف برای پیشبرد درخواست اما از آن است که در حال حاضر خنثی است.

دو کمیته های دولتی توصیه می شود اجازه می دهد پیشبرد درخواست قبل از 2016 قانون تصویب شد. ترودو دولت کاهش یافته است.

یک دولت-سفارش گزارش در سال 2018 گذاشته لخت چالش است. بیماران مبتلا به زوال عقل ممکن است تغییر کند خود را به عنوان شرط پیشرفت در این گزارش است. آنها ممکن است دست بالا گرفتن چگونه غیر قابل تحمل آینده سناریو است و پس از آن قادر به بیان اگر خواسته های خود تغییر ایجاد عدم اطمینان به شخص ثالث است که به تصمیم گیری که آیا برای پایان دادن به زندگی خود را.

“من به تماشای تعدادی از مردم [با زوال عقل] ذهن خود را تغییر دهید” Wiebe گفت: “از آنجا که آنها را از دست داده و ظرفیت آنها دیگر مراقبت که آنها در حال رفتن به در خانه مراقبت برای بقیه زندگی خود را.”

ران و شنی Posno ملاقات کرد زمانی که آنها در مدرسه بالا و متاهل در یک بعد از ظهر در ماه اوت سال 1961. او به خاطر زوم کردن با همسر جدید خود را در تبدیل خوانده شده زمانی که آن را شروع به باران. او به یاد مادران آنها دخالت در پشت صحنه.

سندی پشتیبانی از شوهر خود خواسته برای کمک در مرگ. او گفت: تشخیص ساخته شده است که هر دو آنها را مصمم تر “به زندگی را به کمال.”

“هنگامی که شما نگاه در آنچه آن را مانند در نزدیکی پایان,” او گفت:, “من فکر می کنم آن را باید به جهنم.”

Posno بعدی ارزیابی است که در ماه آوریل است. او نیروبخش خود را برای اخبار که وضعیت او رو به وخامت گذاشته است. او می بیند پیشبرد درخواست به عنوان یک “فانوس دریایی از امید است.”

“من می خواهم به یاد کسی که مراقبت در مورد زندگی,” او گفت:. “و کسی که کمک کرد تا دیگر مردم در مورد مراقبت از خود و زندگی آنها می تواند زندگی می کنند.”

ادامه مطلب

آمریکایی ها سوالی در مورد مدیکر برای همه. کانادایی ها باید پاسخ.

Eritreans می تواند شکایت شرکت در کانادا به اتهام نقض حقوق بشر در خارج از کشور

به عنوان قیمت انسولین soars آمریکایی کاروان به کانادا برای نجات بخش پزشکی

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>