آن را دشوار است برای پیدا کردن که در آن بازرسان این خانه واقع شده بود, بنابراین من محدود بود که واکنش نشان خواهد داد. بازرسی خانه خوب پیش رفت. بازرس اشاره کرد وجود دارد ظاهر می شود قالب در فضاهای خزیدن که باید remediated. حمام در زیرزمین نمی تخلیه است اما نبود نگرانی به او. و او با اشاره به آبگرمکن را باید جایگزین در مدت پنج سال.

ما بسته یک ماه بعد بیش از آخر هفته روز کارگر. ما بسته قبل از آخر هفته به تعطیلات آخر هفته را به حرکت در. ما از طریق راه رفتن قبل از بسته شدن بدون هیچ چیزی خارج از عادی به غیر از یک لانه زنبور است که شکل گرفته بود در پنجره اتاق خواب. من نماینده املاک و مستغلات اظهار داشت: من نمی توانست فروشنده مراقبت از این موضوع قبل از حل و فصل.

مدت کوتاهی پس از من نقل مکان کرد و در من به نام یک لوله کش برای تنظیم درجه حرارت آب در آب گرم کن. زمانی که کش آمد به تنظیم درجه حرارت او با اشاره به آبگرمکن بودند بیش از حد پیر و آنها تا به حال به جا شود اگر من می خواستم آب داغ. همچنین منطقه ما دارای آب سخت و آب نرم کننده مورد نیاز خواهد بود برای حفاظت از آنها. او در بر داشت هنوز هم وجود دارد چدن, لوله کشی در خزیدن فضا و آن نشت فاضلاب (قالب در حداقل بود و remediated بود اما در خزیدن فضا و من نمی خواهم به خنثیسازی بازسازی).

من تا به حال او را دو تعویض آبگرمکن و لوله چدنی و نصب یک نرم کننده آب در کل هزینه در حدود $20,000. چند ماه بعد من بوی بوی افتضاح است. من رفتم و به زیرزمین و عمده فاضلاب نشت و پشتیبان گیری در حمام و اتاق مجاور. لوله کش بیرون آمد و متوجه شد که تمام لوله ها گرفته شد و که snaking آنها را نمی خواهد کار. آنها را باید در سرخ کردن; اما در انجام این کار است که آنها ساخته شده این وضعیت بدتر است. من بیمه پوشش تعمیرات به خانه اما ساده مسئله لوله کشی گرفته تا مقدار بسیار زیادی از زمان و منابع مالی که من در نقطه ای از فروش خانه اگر یک مشکل مطرح می شود.

وجود دارد هر گونه مراجعه من به فروشنده مسئول این تعمیرات ؟ او گفته یک سال را صرف رفع این خانه بود که در سلب حق اقامه دعوی. نباید او را ساخته اند مطمئن شوید که لوله ها به روز شد و تمیز (یا تمیز) قبل از قرار دادن خانه در بازار است ؟

باور من این است که هنگامی که شما خرید هر خانه شما باید تعمیر از پایین به بالا و او آشکارا به انجام این کار نشد. من هم تا به حال مشکلات برق; هیچ یک از این شومینه ها به کد و من باید درج نصب شده است اگر من می خواهم گرما در طول زمستان (یکی از شومینه است که مکیدن از گرما راست در خارج از خانه و ساخت تهویه مطبوع کار دو بار).

یک: خانه خود را برای تلفن های موبایل مانند یک گودال پول. ما خیلی متاسفم که شما از طریق این اما مسائل مربوط به شما در بالا بردن مفید هستند در دوره ای که در آن خانه کوه در می رم بار دیگر تبدیل به ورزش است.

جالب است که شما خود را شروع داستان با بیان این خانه شما بودند به خرید بود “انجام می شود به nines.” آن را بسیار آسان تر و ارزان تر) به رنگ (یا کاغذ) بیش از یک خانه معایب به جای آدرس واقعی مسائل و به نظر می رسد برای فریب بسیاری از مردم از جمله حرفه ای و بازرسان خانه که باید بهتر شناخته شده اند.

هنگامی که تور یک خانه, سام معمولا دوست دارد برای شروع در زیرزمین. این که چگونه او می تواند بگوید که آیا یک فروشنده پول را به جرات از خانه به عنوان مخالف فقط به این مناطق است که قابل مشاهده هستند مانند اتاق نشیمن یا آشپزخانه. آن را به خوبی به فریم های تخت خواب و لوازم جدید و آن را نیز خوب به جدید وسایل حمام و کابینت اما سام دوست دارد برای دیدن اینکه آیا یک فروشنده به عهده بخش mechanicals یا مسائل ساختاری از جمله تعویض هوا و تهویه مطبوع, سیستم, گرمایش, لوله, ویندوز, کوره الکتریکی, عرضه, تامین آب بهداشتی فاضلاب خط و اجزای دیگر بسیاری از افراد دیگر را نادیده می گیرند که در هنگام خرید یک دلال بالا.

سام تا به حال ده ها تن از مشتریان را از خرید خانه که باید بازسازی شده, به روز شده و یا سوخته که در آن فروشندگان را ساخته اند اتاق نگاه زیبا اما نمی لمس هر یک از اساسی ترین آیتم ها در صفحه اصلی. و آن دسته از خریداران تقریبا همیشه پیدا کردن خود را در برخورد با گران تعمیرات و ارتقاء.

برخی از خریداران به نظر می رسد فکر می کنم که فقط به خاطر یک فروشنده خوب است در مرحله یک خانه آنها می تواند به طور خودکار فرض mechanicals تا به امروز به عنوان به خوبی. اما فروشندگان هیچ الزامی برای به روز رسانی و یا نوسازی یک خانه و یا انجام بیش از آنها از نظر قانونی ملزم به در قرارداد. اگر آب گرم کن های قدیمی هنگامی که شما خریداری و یا لوله ها قدیمی هستند فروشنده هیچ الزامی برای به روز رسانی و یا ارتقاء آنها را فقط به عنوان شما تا به حال هیچ الزامی برای خرید خانه است.

با عرض پوزش خود را بازرس خانه نمی شناخت بیشتر از این مسائل به شما. بیش از 20 سال گذشته سام دیده است بازرسان تکیه بیشتر و بیشتر در چک لیست و کمتر در دادن اطلاعات کلی به خریداران. به نظر می رسد به ما که بسیاری از بازرسان که تکیه تنها بر روی چک لیست را به پایین و تنها لیست از اقلام در آن خصوص ایجاد لیست و انحراف در همه, مهم نیست که چه وضعیت واقعی از خانه.

ما که بازرس تماس بگیرید مشکل از mechanicals — اما واقعا بازرس خانه خوب باید به نوبه خود هر دکمه (از جمله وان و سینک) آزمون هر سوکت نور (برای اطمینان از آن است که پایه) رفتن به فضاهای خزیدن و بازرسی اتاق زیر شیروانی. یک بازرس انجام بازرسی مناسب باید به شما گفت که آب گرم شد کار نمی کند و یا گرفتن نیست به اندازه کافی.

دیگر پرچم قرمز است که شما می دانستم که این خانه در سلب حق اقامه دعوی. خانه های که رفتن به سلب حق اقامه دعوی به طور معمول متعلق به صاحب خانه است که نمی توانیم اساسی تعمیر و نگهداری به اموال. بنابراین همه چیز می افتد به فرعی آنها به عنوان تلاش برای نگه دارید تا با پرداخت وام مسکن خود را. شما باید حتی بیشتر از شک و تردید در مورد اموال پس از پیدا کردن آن را با یک سلب حق اقامه دعوی تلنگر.

از سوی دیگر ما گاهی اوقات پیدا کردن آن مشکوک هنگامی که یک لوله کش می آید به یک خانه جدید و به طور خودکار شروع می شود که به مالکان آنها باید جایگزین همه چیز. در حالی که این ممکن است درست باشد و در برخی از مواقع مانند زمانی که شما لازم نیست که آب داغ — ما نیز دیده می شود برخی از پیمانکاران سوء استفاده از این وضعیت است. شاید همه چیز نیست و واقعا نیاز به جا شود امروز.

چگونه شما می دانید? نظر دوم. هنگامی که سام مشتریان را بدست نظر دوم از پیمانکاران آن را اغلب می رسد اولین پیمانکار در تلاش بود به استفاده از صاحب خانه.

تا آنجا که پس از رفتن فروشنده ما مطمئن نیستید آنچه شما می توانید بعد از این فروشنده. شما نمی گویند فروشنده دروغ گفته به شما یا باید افشا چیزهایی که فروشنده می دانستم که اشتباه بودند خانه. شما می توانید نشستن با یک وکیل است که تجربه با فروشنده افشای مسائل و ببینید اگر شما یک مورد. اما اگر نه ما امیدواریم که شما هنوز هم می تواند یک اندازه گیری از صلح با این اموال.

ادامه مطلب نکاتی از املاک و مستغلات::

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im