‘شما می توانید ببینید من’: Cory Booker ارائه پرشور سخنرانی در مورد نژاد پرستی و جورج فلوید, تظاهرات در کالیفرنیا

سناتور کوری بوکر تحویل یک سخنرانی پرشور در مجلس سنا در مورد نژادپرستی سیستماتیک در آمریکا و مداوم جورج فلوید تظاهرات.

آقای بوکر یک سناتور دموکرات برای نیوجرسی سخنرانی به سنا اعتراض در سراسر آمریکا پس از مرگ آقای فلوید که پس از بازداشت توسط Derek چوین که در آن زمان بود مینیاپولیس افسر پلیس است.

او به سخنرانی قبل از سنا رای گیری در مورد قطعنامه برای محکوم کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای پاسخ خود را به تظاهرات در برابر کاخ سفید.

قطعنامه مسدود شده بود توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت که آن را شکست خورده برای مقابله با پایان دادن به تظاهرات و مسئله نژادی و عدالت و با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز.

این سناتور که زد به نامزد دموکرات در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری, ارسال فیلم از سخنرانی خود را به کانال یوتیوب و توییتی 30 دقیقه طولانی کلیپ به پیروان توییتر.

در این عنوان آقای بوکر گفت: “فقط صحبت در طبقه سنا در مورد جورج فلوید بیماری همه گیر از خشونت پلیس و نیاز فوری به پلیس اصلاحات و پاسخگویی. این یک لحظه در تاریخ کشور ما است که خواسته های ما اقدام جمعی است.”

در طول سخنرانی آقای بوکر گفت که سیاه بودن در آمریکا “می دانم که یک سوء تفاهم است که یک ضمنی و تعصب نژادی که یک تعامل است که باید روزمره و معمول می تواند تبدیل به یک لحظه که زندگی خود را وارونه,” او گفت:.

“بدن شما شکسته می شود و یا شما در حال کشته شدن” آقای بوکر ادامه داد.


51 ساله یکی از تنها سه, سیاه, سناتور و در سخنرانی خود او بارها و بارها خواسته طبقه”،”

آقای بوکر گفت: “این که چرا بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید فریاد:” آیا شما مرا ؟ من لازم نیست که خود را در برابر عدالت تحت قانون است. آیا شما دیدن من ؟ من نمی باید عدالت برای همه است. آیا شما دیدن من ؟

“من مهم است. من ماده است. سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. سیاه بدن مهم است. امریکا, I love you, do you see me? آیا می دانید تجربیات من? آیا می دانید نقایص از آرمان های ما?’ سناتور اضافه شده است.

در طول پرشور سخنرانی سناتور گفت که آمریکایی های آفریقایی تبار هستند خاطر نشان کرد هر بار یک سیاه پوست آمریکایی کشته شده توسط پلیس که “این می توانست من. که این حتی می شده اند و من در همان شرایط است.”

پیش از آن در روز در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاپیتول هیل آقای بوکر انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به اعتراضات.

از رئیس جمهور گرفته hard-خط موضع در تظاهرات و در روز دوشنبه او باعث خشم توسط متفرق کردن گروهی از تظاهرکنندگان در برابر کاخ سفید, به طوری که او می تواند به نزدیکی یک کلیسا برای یک عکس فرصت است.

قبل از او در سمت چپ اجرایی عمارت پلیس دستور داده شد برای متفرق کردن گروهی از معترضان با گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی ایجاد یک مسیر روشن برای او برای رسیدن به کلیسا.

آقای بوکر محکوم آقای ترامپ اقدامات و افزود که او تاسف نه پیوستن به معترضان در برابر کاخ سفید.

“اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد به گاز کسی که در زمان آینده شروع به سمت راست در اینجا” سناتور گفت. “اگر او می خواهد به ساقه کسی با ما مقامات فدرال با گلوله های لاستیکی شروع در اینجا.

“اگر او می خواهد به پایمال کردن آنها را با اسب در حالی که آنها مسالمت آمیز جمع آوری آمدن به این بدن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>