شما واقعا می تواند به فروش خانه خود را در زوم و واتساپ?

انگلستان بازار مسکن — که وسواس از طبقه متوسط استرالیایی — قرار داده شده است به حالت تعلیق در انیمیشن است. خریداران و اجاره گفته شده است برای به تاخیر انداختن حرکت به صفحه اصلی به منظور محدود کردن گسترش coronavirus. در حالی که معاملات چند هنوز رفتن را از طریق یک عملکرد بازار بستگی به خریداران آینده نگر و نقشه برداران قادر به مشاهده خانه های مردم. تحرک محدودیت و فاصله اقدامات را که همه اما غیر ممکن است.

مجموعه ای در برابر از دست دادن زندگی ناشی از این ویروس پیش بینی سقوط در معاملات مسکن حداقل برای چند ماه آینده قیمت ارزش پرداخت. هنوز اثر حذفی خواهد بود شدید در سراسر این بخش از وام دهندگان وام مسکن موظف به ارائه مبارزه مشتریان سه ماه پرداخت تعطیلات به خانه-سازندگان مانند خرمالو Plc و تیلور Wimpey Plc ایم که بسته های ساخت و ساز. برای عوامل املاک و مبارزه حتی قبل از این بیماری همه گیر را متوقف خواهد بود به خصوص دردناک است.

بوریس جانسون دولت در تلاش است تا کوسن ضربه توسط تعلیق مالیات بر املاک برای کسب و کار و پرداخت دستمزد کارکنان (حتی برای عوامل املاک و مستغلات). اما کوچکتر لباس های کسانی که با ضعیف ترازنامه و یا کسانی بودند که جناح قبل از coronavirus زده چهره یک سال بسیار دشوار است. در 2008-2009 رکود هزاران نفر از عوامل املاک و چپ میباشد.

آن را نمی خواهد فقط کسانی که مجبور به شاتر بالا خیابان شاخه که چهره تلخ دوره هر چند; در حالی که کارکنان دیجیتال ملک پورتال مانند Rightmove Plc و Zoopla می توانید به راحتی از آنها در حال کشیده شده به قیمت جنگ.

با شلوغ بهار و تابستان فصل فروش آماده به شروع زمان این مستند به سختی می تواند بدتر. بریتانیا بازار املاک در حال حاضر تحمل چند ولرم سال به دلیل مبارزه با تروریسم در اروپا نگرانی تمبر تغییرات و قیمت خانه بالا است که آن را سخت تر برای مردم را به خرید یک خانه. در حال حاضر بسیار ballyhooed “بوریس گزاف گویی” پس از انتخابات اخیر پیروز شده است خاموش و 2020 به نظر می رسد مثل این است که نوشتن وادار عوامل املاک و بریده بریده هزینه های.

سراسر کشور Plc کشور بزرگترین عامل املاک و در حال حاضر بیمار داشتن انباشت اشیاء بدست آمده در بدهی به صندوق توسعه. سهامداران recapitalized کسب و کار در سال 2018 از طریق انبوه با تخفیف حقوق موضوع است. بدهی خود پیمان نیز اصلاح شده است. در حال حاضر تصاحب توسط رقیب LSL خدمات املاک Plc کرده; توافق 38 میلیون پوند فروش آن ملک تجاری arm نیز موفق به تکمیل است. از جمله اجاره و تعهدات آن را هنوز هم در حدود 194 میلیون پوند از بدهی خالص یا تقریبا 6 بار ebitda. که خونتان بالا است.

لندن-متمرکز Foxtons گروه Plc همچنین از دست دادن-ساخت اما آن را به هیچ بانک و یا اوراق قرضه بدهی برگزار شد و 15.5 میلیون پوند پول نقد در پایان ماه دسامبر است. آن را پس کشیده پایین 5 میلیون پوند خط اعتباری. اما اجاره فضای اداری و همه جا Minis که عوامل آن در اطراف درایو مصرف حدود 12 میلیون پوند در سال پس از آن نیز باید هزینه های بریده بریده.

علاوه بر اجاره, بزرگ دیگری مبلغ سرمایه گذاری برای عوامل هزینه تبلیغات برای فروش خواص با پورتال آنلاین. در بازار به طور متوسط رهبر Rightmove Plc اتهامات عوامل بیش از 1000 پوند در ماه برای هر یک از اموال. Coronavirus را برانگیخته تمام عیار شورش در برابر چنین هزینه. Rightmove اولیه ارائه به تسلیم بخشی از آن پرداخت شش ماه بود ضعیف دریافت وادار کردن آن برای رد گم کردن و ارائه 75% تخفیف برای چهار ماه آینده به جای. این هزینه حدود 70 میلیون پوند یا حدود یک پنجم از برآورد درآمد. اما نه پایان آن: رقیب Zoopla که به دست آورده بود توسط شرکت سهام خصوصی SilverLake در سال 2018 به 3 میلیارد دلار ارائه شده است عوامل نه ماه رایگان اگر آنها ترک Rightmove. روز جمعه Rightmove خود را به حالت تعلیق سود سهام و اوراق مالی خود را هدایت.

از دست دادن-ساخت پلت فرم Purplebricks Group Plc می گوید که قصد دارد برای انجام viewings و ارزیابی از طریق زوم Facetime و واتساپ. اما آن ثابت-هزینه مدل (مشتریان باید پرداخت حتی اگر خانه خود را به فروش نیست) می تواند تحت فشار بیشتر. این شرکت در حال حاضر در وضعیتی وخیم از یک شکست خورده ایالات متحده و استرالیا گسترش است. رسانه های آلمان غول Axel Springer SE دو برابر سهام خود در سال گذشته و در حال حاضر دارای 26 درصد از این گروه اما سهام را از دست داده و حدود دو سوم از ارزش خود را.

این همه بد نیست. سقوط در سفر رزرو باعث شده است تا افرادی که معمولا اجازه دهید خانه های خود را در Airbnb در گردشگری hotpots مانند لندن و ادینبورگ به تبلیغ اجاره بلند مدت به جای. در نهایت گسترده تر در بازار املاک باید دوباره بجای اول برگشتن رانده شده در بخش میل از کسانی که در حال حاضر housebound تصمیم گیری آنها واقعا نیاز به یک خانه بزرگتر و یا بیشتر فضای سبز.

در عین حال سرعت که دوباره بجای اول برگشتن و چشم انداز قیمت ها بستگی به این دارد که آیا دولت موفق به جلوگیری از شوک موقت از coronavirus wreaking دائمی آسیب های اقتصادی. همانطور که در جای دیگر بیکار انگلیسی ها کمتر خواهد بود مایل به خرید یک خانه و بانک ها می تواند سفت استانداردهای وام. عوامل املاک و که برای زنده ماندن در زمان خشکسالی را باید به کار سخت تر برای هزینه های خود را.

این ستون لزوما منعکس کننده نظر بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

کریس برایانت بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش شرکت های صنعتی. او قبلا برای بار مالی.

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com/opinion

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de