می توانید با تام بردی رهبری Bucs به سوپر باول ؟ تماشای او سعی خواهد شد جذاب است.

اولیه خیرگی سل به سل است و نه فرسوده ، در برخی از نقطه در واقعیت غرق خواهد شد و در این امیدوار رویداد جهانی در شرایطی برای آن اجازه می دهد — فوتبال آغاز خواهد شد. بردی از شروع مجدد کار خود را پس از دو دهه با میهن پرستان جدید انگلستان رها fusillade از مسائل جذاب و, پرسش و امکانات. Tampa Bay برنامه ریزی شده است به میزبان سوپر باول در سال آینده و پس از بردی هدف اصلی خواهد بود به Buccaneers — آره این Bucs — اولین تیم برای بازی سوپر باول در خانه خود ورزشگاه.

خواهد بردی واقعا Buccaneers یک مدعی? آن را باید به عنوان یک ماده در واقع. بردی گروگان شپشو جرم در انگلستان در فصل گذشته و در حالی که سلاح در اطراف او بودند جایی بین زیر متوسط و غیر قابل قبول او نیست منزه از گناه. او خواهد بود 43 فصل آینده در قلمرو ناشناخته است که باعث می شود طرح یک کار غیر ممکن, مهم نیست چقدر قابل انعطاف او ممکن است و یا چگونه چند nightshades او مصرف می کند. او همچنان یک jitterbug در جیب چالاک و قادر به خرید زمان اما کمبود تحرک در مقایسه با راه موقعیت رهبری است.

لایحه Belichick فقط به او اجازه راه رفتن به خارج از ساختمان. که هرگز شمارش به عنوان یک حمایت.

اما نظر اکثریت در میان همسالان و رقبا به نظر می رسد که بردی است که هنوز بردی و او را بلند بوکانیرز را به ارتفاعات جدید. طرفدار فوتبال تمرکز مدرج بردی به عنوان 10-بهترین کارفرمایی که در زمان حداقل 20 درصد از تیم خود را جرقه بزند. یکی NFL هماهنگ کننده که رو بردی فصل گذشته پیشنهاد هر گونه مبارزات ناشى از بقیه پرستان’ جرم.

“من هنوز هم فکر می کنم تام بالا QB و باور او از نوع پسر است که همه بازیکنان در اطراف او بهتر” دفاعی تأکید کرد.

جذاب ترین جنبه بردی از رفتن به خلیج تمپا است تجسم چگونه او انجام خواهد شد با مهارت بازیکنان که نیست فقط کافی است اما نخبگان. در پایان فصل گذشته بردی بهترین رسیور بودند جولیان ادلمن و محمد Sanu هر دو آنها جنگیدند صدمات. خود را تنگ می رسد بنیامین واتسون و مت LaCosse بودند نامرئی.

بوکانیرز را ارائه بردی زرادخانه از دریافت گزینه های است که رتبه در میان بهترین و عمیقترین او تا به حال بود. مایک ایوانز و کریس گادوین می تواند بهترین گیرنده گسترده اواز یا موسیقی دو در NFL و ایوانز را بلافاصله تبدیل به بهترین عمیق تهدید بردی انداخته است تا پس از سفت ماست. تنگ پایان O. J. Howard سابق top-20 انتخاب شده است هرگز به طور کامل فعال می شود اما با بردی در کنترل او می تواند تبدیل به یک ستاره.

وجود دارد مقدار زیادی از دود در مورد آنتونیو قهوه ای reuniting با بردی در خلیج تمپا اما این شایعات ممکن است پر از شکوفه. قهوه ای است که هنوز هم در مواجهه با موانع حقوقی و هنوز در کمیسیون معاف لیست معنای او به احتمال زیاد چهره های تعلیق اگر او می پیوندد یک تیم NFL. اما دیگر در دسترس گیرنده خواهد شد مشتاق به گرفتن عبور از بردی که به معنی باقی مانده نمایندگی رایگان — امانوئل ساندرز? رابی اندرسون? — در حال حاضر ممکن است اضافه کردن خلیج تمپا به لیست خود را از مقصد دلخواه.

بردی را برای مربی بروس Arians که در سطح ظریف مناسب است. Arians هدایت کرده است Carson Palmer و بن Roethlisberger به برخی از آنها بهترین فصل و در پالمر او نشان داد که چگونه او می تواند یک چوپان کارفرمایی از طریق این مرحله از زندگی حرفه ای او. Arians سیستم متکی بر عمیق عبور که در بردی دست ممکن است باز اتاق زیر برای Godwin, Howard و دوم انتهای تنگ کامرون Brate به کار گیرند.

اما وجود دارد گسترده تر سوال در مورد بردی پیوستن به یک تیم جدید از چگونه جرم عملکرد خواهد شد. بردی بازی های برگزار شده است در همان سیستم زندگی می کردند و در همان فرهنگ — که هر دو به او کمک آموزشی — برای تمام زندگی خود را. چگونه او تنظیم در جای دیگر? پاسخ این است که ناشناختنی اما از آن خواهد شد مرکزی به موفقیت یا شکست است.

این hivemind از بردی Belichick و توهین آمیز هماهنگ کننده جاش تیم mcdaniels ساخته شده است همه چیز ممکن است برای میهن پرستان که برای تیم های دیگر. آنها می تواند تنظیم سرعت با barest ارتباطی چون از تاریخ مشترک و درک مشترک. زمانی که میهن پرستان ضرب و شتم قوچ در سوپر باول آنها با تکیه بر مجموعه ای از نقش آنها تا به حال مورد استفاده در سال, اما آنها اضافه شده و آنها را در پرواز به دلیل همه آنها همان نقطه مرجع. بردی و Edelman می تواند توضیح دهد که یک جهان در مورد مخالفت با دفاع با یک نگاه و یا ظریف دست نشانه است. بردی بازی های مختلف هواپیما روانی یک عامل بسیار مهم برای درخشندگی خود را و طول عمر.

آن را در مورد اینکه آیا Belichick دقیق و یا بهتر است مربی است. Arians یک مربی بزرگ است اما در حال توسعه است که نوع تخصص به اشتراک گذاشته شده نیاز به زمان — سال ها و سال ها کار می کنند. این حماقت به حدس بزنید چه نوع offseason NFL تیم خواهد شد اما بردی و Arians قطعا کمتر از آنها را تحت شرایط عادی به ایجاد یک سیستم با هم. بردی است که در یک سن که در آن او می تواند با تکیه بر توانایی های فیزیکی, اما او ممکن است مجبور به انجام این کار بیش از او در سال است.

ازدواج بردی و Arians خواهد بود در تضاد با شان Payton و Drew Brees پشت سر هم در حال حاضر ایستاده به طور مستقیم در بردی مسیر. بردی و Brees خواهد مربع دو بار در هر فصل در NFC جنوبی یکی از مهمترین و اشتها آور عوارض جانبی بردی تصمیم. بردی است feasted در شرق آسیا برای تمام زندگی خود را. در یک محل جدید او را پیدا و دیگر تمام وقت در خود بخش همراه با عروسکی ماساچوست (که رفت 5-0 به عنوان Saints’ پشتیبان گیری استارت فصل گذشته) و مت رایان (که برنده MVP چهار سال پیش). بردی دیگر نمی تواند مداد در 5-1 یا 6-0 در بخش بازی ها.

این یک دنیای جدید برای بردی. وجود دارد یک پرچم دزدان دریایی در کلاه خود. وجود خواهد داشت درختان نخل وجود دارد که در آن برف بود. وجود ندارد و بیشتر Belichick در حاشیه. این شوک پوشیده نیست و در حال حاضر بسیار وجود دارد را در نظر بگیرید.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>