می توانید اتباع تکرار? مدیر دیو مارتینز ترجیح می دهند به تمرکز بر روی ‘به رقابت بپردازند.’

غرب پالم بیچ فلوریدا. — در زمستان جلسات در ماه دسامبر اتباع واشنگتن مدیر دیو مارتینز بود و راه رفتن را از طریق هتل و رستوران و محل تجمع این است که در بازی بیس بال, زمانی که او شنیده ام کسی تماس “هی بچه ها!”

مارتینز دیدم مدیران سابق جو تره تونی لا تخصصی Russa و جیم لیلند نشسته در همان جدول حرکتی برای او را به پیوستن به آنها را. خواستار این سه نفر “مدیران سابق” خواهد بود گفت: واشنگتن و جفرسون و لینکلن سابق بودند-سیاستمداران است.

“من نمی دانم اگر من می خواستم برای نشستن وجود دارد,” متوسط مارتینز گفت: در هفته گذشته.

اما در واقعیت چیدن مغز از آن سه نفری بود که خود را fondest آرزو می کنم چرا که آنها برنده یک ترکیب 15 پرچمی و هشت سریال های روز دنیا. که در آن دیگری می تواند شما باید یک وعده غذایی که در آن “چگونه به تکرار” است که در منو ؟

“من گوش” مارتینز گفت. در حال حاضر زمانی که او پرسید: — چند بار در روز — آیا اتباع خود می تواند “تکرار” به عنوان World Series winners او همیشه به تغییرات در موضوع او شنیده ام که روز یک پیام است که او در حال حاضر زندگی می کردند.

“همه می گوید: ‘تکرار کنید.’ هیچ. این در مورد ‘رقابت بپردازند.’ و تکرار این روند” مارتینز گفت. “این تنها ‘تکرار’ که شما می توانید کنترل.

“و آن را تکرار مراحل — go 1-0 امروز — که منجر به برنده شدن است.”

این برای تلفن های موبایل ساده انگارانه است. اما آن را نیز کامل — غیر معمول از تصادف است.

[Max Scherzer شانه احساس درد پس از مواجهه با batters و او بسیار خوشحال است که]

چه توره, La تخصصی Russa و لیلند تحت تاثیر قرار در مارتینز بود که یک روانی تحقیر, فقدان انگیزه و یا حتی تاخیر در خستگی از ماه اضافی از فشار حذفی سریال در ماه اکتبر خواهد بود نه خود بزرگترین مشکل و شاید حتی یک موضوع در همه. عنوان دام خواهد بود عدم روز به روز به دلیل تمرکز این تیم کون بزرگ-عکس های پیروزی و یک میل به تجربه دوباره آن — را تضعیف می کند بسیار صفات کردم که اتباع خود را در حلقه.

چون مارتینز سبک “فکر می کنم کوچک سخت کار می کنند و از آن لذت ببرید” است که غذا را با افسانه فقط او را متقاعد کرد که او را ندارد به تغییر رویکرد خود را و یا خود را.

“من در اینجا پنج روز قبل از کوزه و خشکشویی حال به گزارش” مارتینز گفت. “ما در حال حاضر 20-برخی از بچه ها در اردوگاه. هنگامی که شما تبدیل به یک قهرمان از چیزی است که وجود دارد و حمل بیش از. آنها را به طعم و مزه در دهان خود. آن را تازه.

“اما اجازه دهید فقط تمرکز در یک روز و در یک زمان,” او گفت:. “بیایید از آن لذت ببرید. اجازه دهید که رقص دوباره.”

شاید ace حداکثر Scherzer تجسم چگونه انرژی عنوان می شود. “همه ما می خواهیم انجام دهیم این است که آن را دوباره انجام,” او گفت: پس از در حال اجرا در خود برای یک ساعت پس از یک روز کار که شامل 56-زمین اغل گاو یا حشم جلسه. جو راس است که در داخل پیگیری می شود پنجمین استارت زد با او به مدت 35 دقیقه. حداکثر زد بقیه به تنهایی.

برخی از بوندس لیگا به دست آورده اند اعتماد به نفس با تشکر از فصل گذشته. مسکن دانیل هادسون گاهی اوقات تصور می شود بیش از حد متوسط خود 97-mph خوب در حال حاضر می گوید: “این بازی می تواند به شما ضرب و شتم پایین ذهنی ظروف سرباز یا مسافر خود را با اعتماد به نفس و در راه انجام آنچه شما می دانید شما باید: برو و حمله.

“من همیشه این مسائل است. من فکر نمی کنم من تا به حال مسائل و فرمان است که من سال گذشته,” او اضافه شده است. “چگونه بسیاری از بچه ها به پایان رسید جهان سری 1-2-3 با یک زن و شوهر از K است. و ذخیره وحشی-کارت بازی بیش از حد؟”

از دیگران این صدا ممکن است از خود راضی. از هادسون آن را “نگه داشتن تفکر که در راه است.”

[در اتباع بهار, آموزش سه آشنا کوزه در حال رقابت برای دو لکه]

چون بوندس لیگا را از دست داد ستاره رایگان agent آنتونی رندن به لس آنجلس فرشتگان بسیاری از فرض آنها را تحت فشار روانی این فصل را جبران کند. و آنها را بدون توجه به چگونه اغلب آنها شعار “برو 1-0.”

اما حق رای دادن به نظر می رسد واقع بینانه است. بهترین فرصت برای یک سال خوب است, آمار زبان در دو فصل پس از برنده شدن در یک سری. اما اگر شما فقط عقده روحی مورد بعدی شما هستیم التماس برای درد.

“این خیلی سخت به برنده سری جهانی از آنجا که بسیاری از [postseason] سطوح را از طریق رفتن. که بزرگترین نقطه” در مورد تکرار مدیر کل Mike Rizzo گفت. “شما را به تاریخ به حساب آورد.”

ميانگين سابقه می گوید که از سال 1995 زمانی که لیگ اصلی بیس بال رفت و به سه لایه پلی آف دفاع از قهرمان های مکرر است فقط دو بار — و هرگز در قرن 21 است. اما نه کسانی که 24 شانزه کردم تا آنجا که بعد از مسابقات قهرمانی لیگ سری; ترین تیم خواهد با شتاب آن شانس ساخت بیس بال نهایی چهار.

شوک برای طرفداران شانزه است چگونه اغلب آنها از دست برگشتی از سال آینده: 10 بار. بسیاری از قدرتمند bounce-back سال بعد. اما که نمی نرم کردن ضربه از رفتن از یک رژه به “خاموش” در ماه اکتبر.

شاد به عنوان بوندس لیگا هستند این بهار با صحبت از چقدر خود را بهبود اغل گاو یا حشم ممکن است برای جبران از دست دادن رندن این امر می تواند عاقلانه برای طرفداران خود را کمی طولانی تر مشاهده کنید. با آن بالا هفت شروع کوزه و شش نفر از بالای آن هفت مسکن در سال 2020 همه تیم تحت کنترل 2021 پنجره برای این تیم (که متنفر کلمه “پنجره”) به نظر می رسد کاملا باز در این سال و بعد.

بسیاری از این بهار بپرسید که آیا کارتر Kieboom خواهد بود قادر به گرفتن بیش در پایه سوم بلافاصله و یا اینکه آیا مرکز fielder ویکتور روبلز می توانید خفاش در شماره 1 یا 2 اجازه می دهد قطعات پازل ترنر به آمار سوم و یا اینکه آیا روبلز خود را می تواند اداره کند شماره 3? همچنین می توانید سرگردان Suero یا تنر Rainey تبدیل شدن به عقب پایان بین برنده? می توانید از سه راس Austin Voth یا Erick Fedde تولید یکی از اواسط چرخش استارت?

ما را بهتر به نیشگون گرفتن و کشیدن به سوالات است. می توانید از کسانی که همه چیز اتفاق می افتد در سال 2020 یا 2021 چون که در این فصل تنها در شان Doolittle و کورت سوزوکی احتمالا آزاد می شود, عوامل, در حالی که ممکن است حقوق و دستمزد انعطاف پذیری برای اضافه کردن یک ضربه آزاد 2021.

[بیشتر Boswell: Mike Rizzo احتمالا خروج اتباع اما چه Lerners انتظار دارند؟]

به پریمیر لیگ در انگلستان هنوز هم دیده می شود توسط برخی به عنوان یک تیم است که تصادفا به استفان عشق و برایس هارپر با شماره 1 به طور کلی تراکم در سال متوالی تغذیه کردن آن اما در زمان عمر خواهد که بخت خوب و رانش را به بسته.

این Nats اختلاف نظر دارند و بر این باورند که برنده یک عنوان سال پس از کم کردن هارپر در حالی که کمی عجیب و غریب است که هیچ شوک زیرا آنها خود را به عنوان رقیب تقریبا در هر سال است. و در فصل گذشته اتفاق افتاده است فقط به یکی که تمبلرس کاهش یافت و در ماه اکتبر به عنوان خرک. که Natitude در حالی که آن طول می کشد را کاهش می دهد “تکرار” فشار چرا که آنها برنامه ریزی چسبیده در اطراف بالا.

“خود فرهنگ است فرهنگ خود را. ما به طور مداوم رقابتی” ریزو گفت. “ما شخصیت بیرون می آید در زمان دشوار است. زمانی که همه چیز در بدترین حالت خود هستند ما باید در بهترین ما. . . . این که چگونه آن را در سال گذشته بود.”

لطفا بهانه بوندس لیگا اگر با خود بهار آموزش برنامه شروع شنبه برابر (ahem) Astros آنها هنوز هم احساس می کنم تقریبا آزاردهنده فوق العاده است.

“من هنوز هم مانند ‘Wow’ من نمی تواند کاملا آن را باور” Doolittle گفت. “من به بازی در لیگ های بزرگ به مدت هشت سال و در مسابقات جهانی بود و این هدف چیزی است. ‘چگونه هک آیا شما یکی از کسانی که [حلقه]?’

“ما گرفتن برخی از استراحت. اما بسیاری از بچه ها گذاشتم. این احساس است که واقعا انگیزه. شما فقط می خواهید بیشتر از آن.”

که شاد از MLB را متزلزل قله کوه که در آن چند ماندن برای مدت طولانی. مانند tightrope واکر می گویند: یک گام در یک زمان و به پایین نگاه نکن.

برای اطلاعات بیشتر با توماس Boswell بازدید washingtonpost.com/boswell.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>