می coronavirus شامل می شود ؟ گمنام پیچیده پاسخ.

چین دستور داده است تا یک اقدام بی سابقه قرنطینه بیش از 50 میلیون نفر است. آن بسته شده است و مدارس تعطیل حیوانات زنده بازار. فرودگاه ها در سراسر جهان در حال غربالگری مسافران از جهان پرجمعیت ترین کشور است.

اما سه هفته پس از کروناویروس جدید به عنوان یک بحران بهداشتی کارشناسان نمی تواند در عین حال می گویند که آیا این تلاش ها موفق خواهد شد در حاوی یک عفونت است که در حال حاضر تهدید می کند حداقل 15 کشور جهان است.

برخی از نشانه های اولیه دلسرد هستند: شش کشور از جمله چین را تایید کرده اند-انسان به انسان انتقال عفونت است. کسانی که شامل چهار مورد در آلمان متصل به یک فرد — یک نشانه نگران کننده برای مهار این بیماری است. موارد در چین همچنان به ضرب و پنج میلیون نفر از ووهان که در آن ویروس سرچشمه گرفتهاند و شهر برخی از آنها قطعا حامل این بیماری است.

اما تا کنون میزان مرگ و میر کمتر از نرخ سایر شدید تنفسی coronaviruses. در چین که در آن 5,974 مردم آلوده 132 نفر از طریق پنج شنبه. است که نرخ بالا اما به مراتب کمتر از نرخ مرگ و میر سارس و MERS. و کشورهایی مانند ایالات متحده که به سرعت شروع غربالگری مسافران جداسازی افراد بیمار و ردیابی تماس های خود را فقط یک تعداد انگشت شماری از موارد. شده اند وجود دارد هیچ مرگ و میر در خارج از چین است.

مقامات بهداشت عمومی روز سه شنبه گفت که آنها در حال دست و پنجه نرم کردن با یک لیست طولانی از ناشناختهها است که تعیین خواهد کرد که چگونه موفق آنها در محدود کردن تلفات و گسترش شیوع. این سوالات عبارتند از: چگونه کشنده این ویروس ممکن است, چگونه مسری است که آیا این انتقال توسط افرادی که آلوده می شوند اما نشان می دهد هیچ نشانه و اینکه آیا می توان آن را تا حد زیادی موجود در آن کشور.

“این بسیار قابل توجه چگونه به سرعت اعداد در حال رفتن گفت:” تریش پرل رئیس بیماری های عفونی و پزشکی جغرافیایی در جنوب غربی UT مرکز پزشکی است که در مبارزه تنفسی دیگر ویروس شیوع بیماری از جمله SARS و MERS.

“به عنوان اعداد می رویم تا فراموش من فکر می کنم من در مورد سرعت از آن ؟ بله” پرل گفت. “من فکر می کنم ممکن است آن را دشوار است به کنترل ؟ بله. اما در زمینه بسیاری از ناشناختهها.”

کارشناسان مطمئن نیستند که آیا افزایش موارد جدید به معنی ویروس است که در حال حاضر به طور گسترده ای در گردش در چین و یا اینکه آیا چینی ها در حال انجام یک کار بهتر از نظارت و آزمایش و یا هر دو.

آمریکا مقامات بهداشت برگزار شد در یک کنفرانس خبری در روز شنبه به اطمینان با احتیاط که در حال حاضر تقریبا هیچ کس در اینجا در معرض خطر قریب الوقوع.

“آمریکایی ها باید بدانند که این یک برنامه به طور بالقوه بسیار تهدید جدی برای بهداشت عمومی است اما در این مرحله آمریکایی ها نباید نگرانی برای ایمنی خود را گفت:” وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر.

این ویروس جدید است که تقریبا به عنوان عفونی به عنوان سرخک ویروس است که می تواند زندگی می کنند تا زمانی که دو ساعت در هوا پس از یک فرد آلوده سرفه یا عطسه و آن را قابل مقایسه نیست به تهدید ناشی از آنفلوآنزای فصلی است که به کشته شدن حداقل 8,200 مردم در ایالات متحده تا کنون در این فصل.

اما آذر همچنین اذعان کرد: “ما هنوز نمی دانند که همه چیز ما نیاز به دانستن در مورد این ویروس است.”

چین توافق کردند که روز شنبه به اجازه می دهد سازمان بهداشت جهانی تیم از کارشناسان به این کشور به مطالعه coronavirus مقامات سازمان ملل و آژانس گفت: پس از یک جلسه بین سازمان و مدیر کل و رهبر پینگ است.

“دو طرف توافق کردند که ارسال خواهد شد کارشناسان بین المللی برای بازدید از چین به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به کار با همتایان چینی خود در افزایش درک از شیوع راهنمای واکنش جهانی به تلاش های” بیانیه ای گفت:.

معلوم بود که آیا تیم شامل کارشناسان از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

اما چندین کشور ادامه داد: به دنبال و یا در نظر گرفتن تخلیه شهروندان خود از ووهان از جمله فرانسه و کره جنوبی و مراکش و انگلیس و آلمان و کانادا و هلند و روسیه است.

در فیلیپین, مقامات اداره مهاجرت به طور موقت به حالت تعلیق در صدور ویزا برای اتباع چینی پس از ورود. مهاجرت کمیسر Jaime Morente گفت: حرکت طراحی شده بود “برای کاهش هجوم تورهای گروهی” و جلوگیری از گسترش ویروس.

هنگ کنگ اجرایی کری لام اعلام کرد اقدامات چشمگیر به ساقه جریان از سرزمین اصلی چین به خاک از جمله بسته شدن راه آهن و کشتی و مرزی اتوبوس تور. پروازها به مقصد سرزمین اصلی چین خواهد بود و کاهش به نصف و هنگ کنگ دولت را جلوگیری از صدور فردی رواديد سفر به سرزمین اصلی چین شروع پنج شنبه.

در عین حال برای همه این اقدامات حتی در آینده نزدیک نامشخص باقی مانده است.

“یک احتمال واقعی وجود دارد که این ویروس نمی خواهد بود قادر به مهار شود” گفت: سابق CDC مدیر تام فریدن که نظارت پاسخ به ابولا و Zika شیوع است.

محققان در حال تلاش برای دقت مدل شیوع و پیش بینی آن ممکن است آشکار در بخشی به دلیل اطلاعات منتشر شده توسط مقامات چینی ناقص است. چین این اطلاعات نشان میدهد که موارد گزارش شده اما نه زمانی که مردم بیمار شد.

محققان همچنین می خواهم به دانستن بیشتر در مورد دوره کمون در حال حاضر حدود دو تا 14 روز و چه شدید ترین موارد هستند.

ویروس مرگ و میر بیش از دو درصد اگر آمار و ارقام ارسال شده توسط دولت چین در حال دقیق است. که بطور قابل توجهی پایین تر از نرخ مرگ و میر از تنفسی coronaviruses است که باعث آمريکا که به کشته شدن نزدیک به 10 درصد از افراد آلوده و MERS که به کشته شدن حدود 35 درصد است.

برخی از کارشناسان تشویق می شوند که هیچ موردی خارج از چین به نظر می رسد شدید. و هیچ مرگ و میر ثبت شده در خارج از چین تا کنون.

دیگران هشدار داد که زمان مرگ و میر ممکن است به معنی کوچک به دلیل شدید ترین موارد در یک بیماری همه گیر مانند این یکی اغلب ظهور زود هنگام بیمار, مردم حضور خود را به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی پس از آن تبدیل شده و کمتر به بهداشت عمومی اقدامات نهاد و مراقبت های پزشکی است که تقویت شده است.

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی اشاره کرد در مصاحبه ای که این ویروس ممکن است گسترش بماند برای هفته ها در ووهان قبل از آن پدید آمده به نمایش عمومی.

اگر بسیاری از مردم تا به حال علائم خفیف آن شده اند که آسان به دست آنها ساخته شده است که آن را سخت تر برای قرار دادن اقدامات کنترلی در محل گفت: Jennifer Nuzzo متخصص اپیدمیولوژی و محقق ارشد در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت.

کارشناسان همچنین مطمئن نیستید که آیا بیماران بدون علامت می تواند انتقال ویروس است. چین وزیر بهداشت کارشناسی ارشد Xiaowei احساس خطر مقامات در سراسر جهان در این آخر هفته هنگامی که او گفت که دولت او تا به حال شواهدی وجود دارد که این نوع از گسترش اتفاق می افتد.

اما مقامات ایالات متحده را به چالش کشیده است که نتیجه و گفت آنها دیده نمی داده است که ثابت کند آن را و می خواهید به آنها را نشان می دهد. و بدون علامت در بيماران هرگز درایو بیش از درصد کمی از عفونت در بیماری های همه گیر مانند این یکی Fauci گفت.

“حتی اگر وجود دارد برخی از بدون علامت انتقال تمام تاریخچه تنفسی منتقله از ویروس ها از هر نوع بدون علامت انتقال هرگز راننده از شیوع بیماری” او گفت:. “راننده از شیوع بیماری است که همیشه یک علامت فرد است.”

فریدن و دیگران تاکید کرد که حتی اگر مقامات می تواند به توقف انتقال آنها هنوز هم می تواند به کاهش تعداد افرادی که آلوده به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که بسیار بیمار و می میرند. بحرانی اندازه گیری, برای مثال, beefing تا آمادگی آموزش کارگران مراقبت های بهداشتی در بیمارستان ها برای جلوگیری از گسترش بیماری است.

در حال حاضر مقامات ایالات متحده در حال منزوی coronavirus بیماران در بیمارستان است. اما که ممکن است عملی شود اگر وجود دارد بسیاری از موارد. در طول سارس بسیار عفونی بیماران شناخته شده به عنوان “سوپر پخش” بودند مسئول این ویروس را گسترش سریع در مراقبت های بهداشتی و امکانات.

این باعث می شود بیشتر حس برای منزوی کردن کسی که با خفیف بیماری کروناویروس در خانه گفت: Nuzzo این هاپکینز ، “اگر کسی تنها یک تب و آبریزش بینی وجود دارد نیاز به دمدمی مزاجی?” او گفت:.

خورشید و برنشتاین گزارش از واشنگتن است. جری Shih کمک از پکن سیمون Denyer از توکیو Shibani Mahtani از هنگ کنگ ایزابل Khurshudyan از مسکو, Regine Cabato از مانیل و آماندا Colletta از تورنتو است. آدم تیلور روبی Mellen هانا Sampson, راشل Siegel, امیلی Rauhala و Reis Thebault کمک از واشنگتن است.

ادامه مطلب:

بی سابقه ای چینی قرنطینه می تواند نتیجه معکوس کارشناسان می گویند

Coronavirus دهید CDC به گسترش هشدار سفر به تمام چین

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im