بر خلاف کسانی که دیگر در لیگ بازی ناشر Valve Corporation نه صاحب و نه اجرا می شود Flashpoint است که با بودجه دولتی توسط یک کنسرسیوم از esports سازمان از جمله MiBR (جاودانه), Cloud9, از رسانه های, ژنرال. G, Dignitas و c0ntact بازی. آن است که توسط FACEIT. کل جایزه خواهد بود “بیش از 2 میلیون دلار” برای سال 2020 با توجه به لیگ یک بیانیه است. Flashpoint را باز مقدماتی عنصر که رقابت آغاز شد و پنج شنبه.

“ما می خواهیم برای شکستن جعبه که esports شده است در طول سال گذشته گفت:” کنت Wakeford, بنیانگذاران ژنرال G Esports که زمینه تیم در هر دو لیگ از افسانه و سرپرستی لیگ. Wakeford نیز عضو موسس Flashpoint.

“ما بسیار مورد استفاده قرار گیرد برای دیدن بازیکنان فقط پشت مانیتور و گاهی اوقات انجام یک مصاحبه روی صحنه اما ما واقعا می دانیم بسیار کمی در مورد شخصیت خود و شخصیت و آنها چه کسانی هستند گفت:” میشل Attisani از بنیانگذاران FACEIT با اشاره به زمان esports تولید زیبایی.

Attisani گفت که WWE یک “قطعه بزرگ از الهام” برای لیگ برنامه ریزی شده را نشان می دهد و اشاره شده که چگونه بینندگان به دیدن کشتی گیران در رختکن پشت صحنه و در جای دیگر در این محل چیزی است که آنها امید به پیاده سازی.

با توجه به Attisani منظم فصل مسابقات خواهد شد “احتمالا نه” را در مقابل زندگی می کنند جمعیت.

مراقب باشید به می گویند که لیگ را نمی خواهد تا آنجا که به اسکریپت صحنه Wakeford گفت: Flashpoint خواهد شد از ویژگی های “ذاتی تنش نقاط است که باعث خواهد شد مردم به بسیاری کمی بیشتر چهره به چهره” خواهد بود که “سوخت کاستورهای.”

یکی از این فرصت برای درگیری خواهد بود که تیم را انتخاب کنید که آنها در برابر رقابت در مسابقات که بخشی از پیچیده مسابقات بر اساس رقابتی فرمت, لیگ ایجاد کرده است. Attisani گفت: کاپیتان تیم فرصتی برای توضیح استدلال پشت انتخاب خود را به عنوان به خوبی به عنوان “گفتگوی بورسی” با تیم مخالف.

سازمان دهندگان بانکی در این لحظات به عنوان یک راه برای کمک به تشخیص سریع از تاسیس شیر-پشتیبانی CS:GO رقابتی ، لیگ نیز برجسته آن بومی با نام تجاری کاستورهای — به عنوان گوینده شناخته شده در esports جامعه — از جمله کریستوفر “منتکریستو” Mykles قبلا از سرپرستی لیگ (و کسی که به کار گرفته شده توسط Cloud9 که رقابت در لیگ) و دانکن “تورین” سپر دیرین esports روزنامه نگار.

سپر یک بحث برانگیز رقم در esports جامعه به عنوان یک نتیجه از خود دفاع یک پرچم در حال اهتزاز استفاده از یک آنتی گی لکه دار کردن. او از کار اخراج شد در سال 2018 توسط آلمان-بر اساس ESL یکی دیگر از esports سازمان برای نظرات توهین به لهستان.

“ESL نمی ماند و یا تحمل عمل نژادپرستی و بیگانه ستیزی و یا دیگر اشکال تبعیض” گفت: در آن زمان. Mykles دفاع می کرد سپر در گذشته است.

این فضای رقابتی Flashpoint وارد شده به این نقطه در اطراف رشته های. این وقایع در حال اجرا توسط بخش های مختلف سازمان که شامل ELEAGUE, ESL, MLG, DreamHack و FACEIT و مکان در سراسر جهان است. ELEAGUE اولیه بود تکان دهنده در تلاش برای جریان اصلی esports در ایالات متحده با یک سری TBS با شروع در سال 2016. که نشان می دهد که ویژگی های انواع بازی ها نیست که هر زمان قصد دارد به ویژگی های CS:GO.

ESL بزرگترین CS:GO مسابقات سازمان و تازگی خود را اعلام کرد جدید نرم افزار تور با DreamHack که به دنبال ساده کردن چشم انداز رقابتی. نرم افزار تور در مجموع استخر جایزه از 5 میلیون دلار در سراسر 20 مسابقات و لیگ از جمله آن multicontinent ESL لیگ برتر و در نتیجه دو “استادان قهرمانی نهایی” سالانه است.

فراتر از دیگر تاسیس بیشتر Counter Strike, حوادث, لیگ جدید را نیز باید به آن را با یکی دیگر از esports لیگ است که ویژگی های واقع گرایانه, اول شخص تیرانداز بازی ویدیویی. اکتیویژن Call of Duty لیگ است که بر اساس یکی از پرفروش ترین بازی ویدئویی فرانچایز تمام وقت, حتی اگر آن تلاش کرده است با بینندگان. CDL است دوخته امید خود را در بدست آورد فرانچایز فرهنگ پاپ کش و تجدید نظر به nonendemic مخاطبان است.

Flashpoint خواهد بود برای “hardcore” Counter-Strike طرفداران Attisani گفت و اشاره کرد که این بازی درخواست تجدید نظر فراهم می کند مخاطبان بزرگ. با توجه به بخار نمودار بازی آمار یک رکورد جدید برای میانگین تعداد بازیکن در بخار پلت فرم بازی ماه گذشته در بیش از 500 ، 000 بازیکنان.

“ما ترس از اندازه از مخاطبان است. ما می دانیم که مخاطبان وجود دارد” Attisani گفت.

Wakeford گفت که لیگ را نمی خجالتی و دور از خشونت ذاتی در CS:GO و خواهد بود هدف بیشتر در بزرگسالان است.

“اگر شما نگاهی به سرپرستی لیگ که ما یک عضو و ما آن را دوست دارم اما خود را پخش شرکای دیزنی XD آنها نیاز به چیزی است که متناسب برای دیزنی XD مخاطبان و بسیار ساده وانیلی, ESPN, مانند,” او گفت:. “این است که ما که هستیم. … این یک بازی است که خون است.”

نوح اسمیت است که یک عامل به طور منظم برای واشنگتن پست و docuseries تولید کننده تلویزیون مستقر در لس آنجلس است. او را دنبال کنید در توییتر @VildeHaya.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im