می توانید هری و مگان نگه دارید ‘ساسکس سلطنتی’ نام تجاری پس از دادن سلطنتی مسئولیت?

دانیل Leal-Olivas خبرگزاری گتی ایماژ

سلطنتی یادگاری های هری و مگان دوک و دوشس ساسکس نمایش داده شده در یک فروشگاه در نزدیکی کاخ باکینگهام.

لندن — هری و مگان دوک و دوشس ساسکس این هفته اعلام کرد که از 31 مارس خواهد بود تا روزی که رسما خود را سلطنتی مسئولیت.

که آیا آنها می تواند خود را از “سلطنتی” پس از آن شکل دادن به یکی از بحث انگیزترین سوالات خود را در مورد غیر متعارف آینده.

“به عنوان دوک و دوشس پله به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی و کار را به سمت استقلال مالی استفاده از کلمه “سلطنتی” در این زمینه نیاز به بررسی” یک سخنگوی زن و شوهر در بیانیه ای گفت. “بحث هنوز هم ادامه دارد; با این حال یک تغییر اعلام خواهد شد در کنار اندازی جدید خود را به سازمان های غیر انتفاعی.”

انگلیسی شایعات ظاهرا در زمان است که به معنی یک تغییر قطعی در آینده — که هری و مگان را مجبور به رها کردن “ساسکس سلطنتی” نام تجاری آنها استفاده شده است برای ترویج خود را در Instagram و وب سایت جدید خود را و است که آنها گزارش می خواستم به علامت تجاری.

روزانه ایمیل زد با این تیتر: “ملکه ممنوعیت شاهزاده هری و Meghan Markle از استفاده از سودآور ‘ساسکس سلطنتی’ نام تجاری است که آنها امیدوار به استفاده از برای ساخت یک زندگی جدید به دلیل ” آنها به سادگی نمی تواند فروش خود را به عنوان Royals.’ “

اما این وضعیت به سختی ساده است.

رابرت Lacey سلطنتی شرح حال گفت: تمایز است که به طعنه از “سلطنتی” با سرمایه R و “سلطنتی” با r کوچک.

[هری و مگان به هدف “قدم به عقب’ به عنوان ارشد خانواده سلطنتی و تقسیم زمان بین بریتانیا و آمریکای شمالی]

مشخصات فنی, زن و شوهر هنوز هم می شود royals. شاهزاده هری هنوز هم می شود یک شاهزاده. او هنوز هم می شود ششم در خط به وارث تاج و تخت از مادر بزرگ خود را, ملکه الیزابت دوم است.

http://www.washingtonpost.com/video/world/what-we-know-so-far-about-harry-and-meghans-new-life/2020/01/22/78ece62e-79f1-4049-8a1a-abbcace69942_video.html

او و مگان را ادامه خواهد داد به مدل دهید به عنوان دوک و دوشس ساسکس و اگر می خواهید آنها نیز می تواند اشاره به خود را به عنوان ارل و کنتس از Dumbarton و بارون و بارونس Kilkeel.

اما هری و مگان دیگر نمی خواهد در نظر گرفته شود “ارشد royals.” آنها را حفظ کنید و او را “رویال حضرت” عناوین اما نمی شود مجاز به استفاده از آنها.

Dickie, داور, ملکه سابق دبیر مطبوعاتی گفت: آنها باید به رها کردن “ساسکس سلطنتی” بیش از حد.

“آنها در حال رفتن, تجاری, و آنها نمی توانند با استفاده از اصطلاح “سلطنتی” برای مقاصد تجاری,” او گفت:.

آنها قطعا باید مقدار زیادی از پتانسیل تجاری. به یک مثال انگلیسی گفت: رواج آن در شماره ماه سپتامبر مهمان-ویرایش شده توسط مگان فروخته شده در 10 روز و پرفروش موضوع دهه گذشته است.

اما گفته است که چگونه آنها برنامه ریزی برای سرمایه گذاری در آن — تنها که آنها “ارزش توانایی کسب درآمد حرفه ای” و می خواهید به راه اندازی یک جدید غیرانتفاعی در حالی که همچنین در حال تبدیل شدن به لحاظ مالی مستقل است. در سال گذشته علاوه بر پذیرش از پول مالیات دهندگان بودجه مستقل اعطای آنها $6.5 میلیون از هری پدر چارلز از طریق خود دوک کورنوال و مستغلات.

[هری و مگان در حال ترک قلعه. اما چه کسی پرداخت خواهد شد ساقی?]

لاکی گفت که قطع رحم ممکن است بیش از یک مالی گزاره.

“استفاده از اصطلاح “ساسکس سلطنتی’ را درگیر رشته به کاخ بودند که نه عملی است و نه مناسب برای یک زن و شوهر جوان فعال در زمینه رفاه اجتماعی و توسعه در آمریکای شمالی و یا بین المللی,” او گفت:.

Lee Curtis, یک وکیل علامت تجاری اشاره کرد که هری پدر راه اندازی دوک اصل — مواد غذایی ارگانیک شرکت شناخته شده برای آن چای و بیسکویت و تولید و فروخته شده در فروشگاه های مواد غذایی — اما که سود آن اختصاص یافته به موسسات خیریه. کورتیس افزود: “‘دوک اصل” ندارد واژه “سلطنتی” در آن وجود ندارد که بسیار قوی ارتباط است.”

تجارت در شهرت و مشهور خانواده سلطنتی بریتانیا نمی تمایل به شستن با ملکه یا انگلیسی عمومی. ملکه ارشد نوه پیتر فیلیپس به تازگی مطرح شده ابرو زمانی که او به نظر می رسد در یک شیر تجاری تلویزیونی چین که در آن او گردید و به عنوان یک “خانواده سلطنتی بریتانیا عضو.”

در هری و مگان را در مورد ارزش نام تجاری خود را لزوما متکی به نام “ساسکس سلطنتی” و یا اینکه آیا آنها به نمایندگی از ملکه گفت: David Kippen, مدیر اجرایی Evviva مارک تجاری سازمان است.

“در سه سال زمان از آن خواهد شد را به قدرت و چه آنها که در نهایت باعث ایجاد یا از بین می برد پیرو پایه آنها ایجاد کرده اید و نه حقوق صاحبان سهام در ارتباط با نام” Kippen گفت.

[ملکه الیزابت دوم موافق به یک ” دوره گذار که در آن هری و مگان صرف زمان در بریتانیا و کانادا]

این زن و شوهر که زندگی خود را با پسر مورچه در کانادا ونکوور آیلند را به بازگشت به انگلیس برای یک تعداد انگشت شماری از حوادث در هفته های آینده از جمله مارس 9 مشترک المنافع روز خدمت در کلیسای وست مینستر که در آنها حضور خواهد alongsidethe ملکه و دیگر مقامات ارشد royals.

خود را سخنگوی گفت: هری و مگان را نزدیک دفتر خود در کاخ باکینگهام در پایان ماه مارس. پس از آن آنها خواهد شد نشان داده شده در انگلستان توسط خود بنیاد است.

او افزود که وضعیت بررسی خواهد شد در یک سال است. “به عنوان وجود دارد بدون سابقه برای این مدل جدید از کار و به تبع آن استقلال مالی خانواده سلطنتی و Sussexes به توافق اولیه در 12 ماه بررسی برای اطمینان از تنظیم این نسخهها کار میکند برای همه احزاب” او گفت:.

ادامه مطلب

مگان, Duchess of Sussex, مهمان-ویرایش انگلیسی رواج آشکار زنان او را تحسین

چگونه Megxit قرار داده ملکه الیزابت دوم در نقش مدیریت بحران یک بار دیگر

شاهزاده هری بخشی از یک سنت طولانی ناراضی ‘یدکی وارثان’

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>