می آپارتمانهای ایجاد قوانین مختلف برای افراد سیگاری?

برای مثال تغییر در قوانین است که یا محدودیت و یا منع اجاره در ملک مشاع ساختمان. برخی از صاحبان ممکن است خریداری شده اند واحد برای اهداف سرمایه گذاری و یا در آنجا زندگی می کردند به عنوان تمام وقت ساکنان در حالی که پس از نقل مکان کرد و تصمیم به نگه داشتن واحد به عنوان یک سرمایه گذاری ملک.

اگر شما تغییر قوانین این قانون تغییرات تاثیر می گذارد این صاحبان بلافاصله و آنها به احتمال زیاد باید بزرگ مالی پیامدهای. بنابراین برای محدود کردن مشکلات صاحبان ارتباط ممکن است فاز در تغییر حکومت یا ساختار حکومت تغییر به پدربزرگ صاحبان فعلی. به عنوان صاحبان فعلی خود را به فروش واحد صاحبان جدید تبدیل خواهد شد و ملزم به قانون جدید.

برای برخی از قوانین انجمن ممکن است اجرای قوانین بلافاصله. این قوانین تمایل به ارتباط به تمام صاحبان به طور مساوی و بدون ایجاد هر گونه مشکلات خاص بر روی هر نوع از مالک. نمونه ها ممکن است شامل زمان از روز در دسترس برای حرکت رزرو از آسانسور برای یک حرکت هزینه های شارژ برای کسانی که در حال حرکت در داخل و خارج از ملک شیوه ای که در تحویل به ارتباط پیچیده ممکن است ساخته شده ،

با توجه به این که حدود یک دوجین متحده در حال حاضر قانونی ماری جوانا فروش, ما انتظار می رود برای دیدن بیشتر انجمن ها پرداختن به سیگار (تنباکو و ماری جوانا) در ملک مشاع ساختمان. با توجه به نحوه به تازگی قانونی رخ داده است به نظر می رسد به ما که اکثر مالکان نیست تکیه بر قادر بودن به دود ماری جوانا آزادانه در واحد خود را زمانی که آنها خریداری شده آن را به عنوان در آن زمان در آن بود به احتمال زیاد غیر قانونی مواد مخدر. انتظار ما برای دیدن انجمن در حال حاضر ممنوعیت سیگار کشیدن ماری جوانا در زمینه های مشترک ساختمان و درمان این موضوع شبیه به یک تغییر قوانین است که بر همه مالکان به طور مساوی.

اما وقتی که می آید به سیگار قانونی (اگر کشنده) فعالیت بسیاری از مردم ممکن است سیگار برای چند دهه و ممکن است خریداری یک واحد در ساختمان که آیا قوانین برابر سیگار است. در این شرایط تخته ممکن است با تصویب قوانین برای محدود کردن و یا ممنوعیت سیگار کشیدن در طول زمان و یا می تواند پدربزرگ موجود مالکان که دود.

با این که در برخی از ساختمان ها که ساخت و ساز ممکن است ایده آل برای دود انجمنهای ممکن است نیاز به واحد صاحبان که دود را به اقدام برای خلاص شدن از انتقال دود از یک واحد به دیگری. آیا انجمن ها نیاز به فیلتر سیستم های تهویه و یا متخصص است که می تواند مهر و موم ترک بین واحد برای جلوگیری از حرکت دود از یک واحد به دیگری این انجمن می تواند با تصویب این قوانین است که می تواند بر همه مالکان است.

در حالی که قوانین می تواند اجازه می دهد تا صاحب خانه به دود در واحد همان کسانی که انجمن می تواند با تصویب یک قانون برای از بین بردن سیگار کشیدن در تمام زمینه های مشترک و در تمام بالکن. به عنوان شما می توانید ببینید وجود دارد می تواند کاملا یک تنوع از قوانین است که انجمن می تواند و ممکن است به تصویب برسانند که مربوط به سیگار (و سیگار و لوله) در ملک مشاع ساختمان.

نگه داشتن در ذهن که این قوانین می تواند تفاوت بین انواع مختلف ساختمان ها حتی در همان حال توسعه است. ساختمان های کم افزایش و شهری تحولات ممکن است ساخته شده به طرق مختلف نیاز های مختلف دود بازسازی راه حل. پیر انبار-نوع ساختمان ها ممکن است طبقه های چوبی قدیمی است که ممکن است اجازه می دهد بوی و دود به جریان بین واحد و جدیدتر مهر و موم شده ساختمان ممکن است کمتر مسائل وقتی که می آید به دود. همه این ساخت و ساز – ساختمان-نوع مسائل می تواند (و ما فکر می کنم باید) عامل به rulemaking روند.

در نهایت اگر سوالی دارید بیشتر, شما ممکن است بخواهید به صحبت کردن با یک مجتمع مسکونی وکیل. برخی از وکلای مدافع را مخالف با آنچه که ما گفته ایم در مورد داشتن قوانین مختلف است که به افراد مختلف به عنوان آن به نظر می رسد به ایجاد کلاس های مختلف از صاحبان: میراث داران و صاحبان جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im