Ruggs منتظر بود برای لحظه ای خود را برای یکی از فلاش برای گرفتن عکس خود را. او می دانست که در حال حاضر او هرگز آن را ببینید.

پیش نویس NFL آغاز خواهد شد و پنج شنبه شب در بی سابقه ای مد خور بی سابقه بار. کمیسر راجر Goodell اعلام خواهد شد انتخاب از زیرزمین خانه خود را به جای استادانه درست شده پلت فرم در وسط یک فواره در لاس وگاس. تیم مدیران را پناهگاه به تنهایی در خانه های خود ایجاد مجازی پیش نویس اتاق بیش ویدئو کنفرانس.

پیش نویس این رشد کرده است به یک غول در تقویم ورزشی, یک عینک قادر به طراحی صدها نفر از هزاران نفر از طرفداران به چند شهر بلوک. در این سال آن را اجرا خواهد شد با همان هیاهو از کالج چیدن تیم فانتزی خود را تنها پخش زنده به یک ملت تشنه تازه مطالب ورزشی.

حوزه بیشتر تحت تاثیر قرار ممکن است بازیکنان است. برای لیگ مقامات و طرفداران این سال surrealness امیدوارم یاد می شود به عنوان یک سال بر روی صفحه رادار. برای این وظیفه از آن خواهد شد یک سری از لحظات طولانی در مورد خواب که نمی خواهد اتفاق می افتد: هیچ مرحله به قدم زنی با تبختر در سراسر بدون لبخند کمیسر به خوش آمد می گوید هیچ 50-عمیق تجمعات پس از آن. حتی در اواخر دور میدارد به شدت حضور داشتند پیش نویس احزاب بودند بخشی از تجربه است.

کسانی که می گویند هیچ کس به دنبال ترحم و یا فاقد آگاهی که در آن پیش نویس NFL شب متناسب به بحران جهانی ناشی از رمان coronavirus بیماری همه گیر. عامل کریس Cabott استاینبرگ ورزشی که نشان دهنده چشم انداز بالا توا Tagovailoa و جری Jeudy, در میان دیگران, ستایش مشتریان خود را’ بلوغ در تنظیم و درک گسترده تر تصویر. او به توصیه مشتریان به ماندن در خانه با خانواده بیش از 10 نفر در یک مهمانی. یکی از مشتریان خود قصد دارد در میزبانی یک حزب از طریق زوم.

“این هنوز هم همان لذت و شادی است که شما همیشه فکر می کردم شما همیشه از همه چیز مانند این که” Cabott گفت. “ما هنوز عامل بسیار شبیه شرایط تا آنجا که عملیات به صورت پیش نویس در شب. واضح است که ما در حال برخورد با یک بیماری همه گیر. در گذشته که در آن … نرفتی پیش نویس از آنجا که شما تا به حال 100 نفر بودند که درگیر در زندگی خود را, شما می خواهم آنها را همه در همان اتاق با شما. خوب در این سال آن را به وضوح متفاوت است.”

‘روز هنوز هم برای رفتن بر روی’

وقتی NFL متوجه coronavirus خواهد upend پیش نویس لیگ مقامات شروع به بحث در مورد بازیکنان با تجربه است. آنها مشاهده پیش نویس شب به عنوان لحظه ای مهم برای تقویت جامعه و جشن بازیکنان به عنوان آنها وارد لیگ. آنها فکر می کردند در مورد بازیکنان مانند Ruggs.

“ما می خواستیم تا مطمئن شوید که برای بچه ها می خواهم که وجود ندارد, ناامیدی که ما ارائه چیزی است که در این دولت است که ما در آن هستیم” گفت: تریسی پرلمن, NFL, معاون ارشد رئیس جمهور از فوتبال ارتباطات و بازاریابی است.

پرلمن و کارکنان خود شروع به تماس با عوامل و بازیکنان درخواست آنها را به آنچه آنها را از دست ندهید و تلاش برای تعیین یک راه به تقریبی آن را به صورت زنده از تلویزیون. NFL داوطلب خدمت سربازی 58 چشم انداز بالا برای شرکت در یک مجازی پیش نویس که نیاز به یک آلاینده در پشت صحنه تلاش است.

در خانه در گاراژ خود را, اعضای NFL را از آن هیات همراه تکنولوژی کیت به کشتی به چشم انداز خواهد شد که استفاده از آنها را برای پخش خود را. هنگامی که آنها در حال برداشت این بازیکنان را در یک کلاه با آرم جدید خود را در تیم به دلیل NFL نیز فرستاده کسانی که 58 بازیکنان یک بسته از تمام 32 تیم کلاه.

ESPN خواهد مصاحبه بازیکنان بعد از آنها برداشت و سپس آنها را “talkback” با Goodell پرلمن گفت. NFL خواسته بازیکنان چه پیاده روی خود را بر روی آهنگ می شده اند تا به حال پیش نویس صورت گرفته در لاس وگاس. همچنین از آنها خواست آنچه را که آنها در حال برنامه ریزی برای انجام زمانی که آنها ملاقات Goodell. لرزش دست ؟ Dap و hug? یک بازیکن گفت: او را leapfrog کمیسر.

“این در واقع بسیار خنده دار چرا که بسیاری از آنها بدیهی است که در مورد آن فکر” پرلمن گفت. “آنها همه از پاسخ به سوالات است که ما بخواهید. بنابراین ما در حال تلاش برای آنها را به یک صورت ظاهر از: “خوب اگر من در گلخانه, دوربین خواهد بود. اگر من برداشت توسط X, تیم, کلاه خواهد بود به من تحویل داده. من می خواهم که یک تجربه با کمیسر به عنوان به زودی به عنوان من برداشت. من خواهد بود در مصاحبه با کسی که به عنوان به زودی به عنوان من می کردن که صحنه رفت. که همه رفتن وجود داشته باشد.”

بسیاری از وظیفه خواهد پیدا کردن راه های خلاق به عنوان سمبل کسانی که برای آنها مهم است. Ohio State پایان دفاعی تعقیب جوان که بسیاری از انتظار خواهد بود انتخاب شده توسط Washington Redskins با انتخاب دوم گفت: CBS Sports او نمی خواهد که بیش از 10 نفر در خانه خود در ایالت مریلند. اما او را با استفاده از یک پروژکتور برای نمایش پیش نویس خارج پس کسانی که به او نزدیک می توانید از اتومبیل های خود را.

فراتر از 58 بازیکنان شرکت کننده در این پیش نویس پخش نزدیک به 200 بیشتر را جشن می گیرند و دور از انظار عمومی. کیت اسماعیل داخلی offensive lineman از ایالتی سن دیگو پیش بینی می شود در اواخر دور, میزبان خانواده و دوستان نزدیک در محل خود در سن دیگو. آنها برنامه ریزی برای جشن, در, دنده, مرغ, سوسیس, سالاد ماکارونی, گوشت سینه — ترکیبی از غذای روح و جزیره غذایی که به نمایندگی از پدر و مادر خود را’ پس زمینه.

“خانواده ما” گفت: Ismael که ذکر شده است در 309 پوند خنده. “ما بزرگ مردم ما دوست دارند به غذا خوردن.”

اسماعیل مقایسه کردن خود را در لیست مهمان, اما او گفت: حدود 20 نفر هنوز هم خواهد بود در آینده در داخل و خارج از خانه خود را بیش از آخر هفته. آنها را به اقدامات احتیاطی مانند اسماعیل مامان مارک شرکت کنندگان صفحات به طوری که آنها نمی مخلوط کنید و با استفاده از حیاط خلوت خود را به گسترش حزب در خارج. آنها همچنین باید ماسک آماده است.

“هیچ یک از خانواده من بیمار شده است خدا را شکر” اسماعیل گفت. “این نوع از یک بار در یک عمر در یک لحظه برای من بود. خانواده من به من گفت ” ما قربانی به خطر می اندازند آمدن به شما و جمع آوری با هم برای این روز بزرگ است.’ … این قطعا راه من فکر کردم آن را گشوده است. روز است که هنوز هم برای رفتن بر روی.”

‘ما همه در آن با هم’

NFL تبدیل شده است این پیش نویس به یک عینک در سال های اخیر می دهد که در این سال نسخه دوز طنز: با مخاطبان در خانه گیر کرده و از جان گذشته برای هر شکل از زندگی ورزشی آن می ایستد به همین دلیل بیشتر مردم می توانند به تماشای این پیش نویس از همیشه در حالی که لیگ مجبور است برای تولید آن از راه دور.

با تکیه بر 58 کالج سن بازیکنان فوتبال به دنبال دستورالعمل های دقیق و امن اتصال به اینترنت در طول یک پخش زنده ارائه خود مشکلات بالقوه. NFL آماده شده برای کسانی که بیش از حد.

در یک نمونه پیش نویس شب NFL اختصاص یک کنترل کننده از آن فوتبال بخش عملیات به هر چشم انداز به رهبری او را به جای حق — از اتاق سبز به مرحله به یک عکس خانوادگی به مصاحبه. کسانی که گرداننده در حال حاضر اختصاص داده شده چشم انداز به کمک از طریق مجازی فرایند ساخت مطمئن شوید که آنها به دنبال در دوربین محافظت در برابر اینترنت بدبختی و خدمت به عنوان یک واسطه برای بازیکن و NFL را از آن تیم اگر یک مشکل مطرح می شود.

“که آن را به یک سیستم پشتیبان گیری فقط در مورد” پرلمن گفت. “ما همچنین [گفت]” هی, نگاه, اگر چیزی را اشتباه می رود و در اینجا ما نیاز به FaceTime, ما در حال رفتن به FaceTime.’

“ما سعی کرده ایم به فکر می کنم از هر سناریوی” پرلمن اضافه شده است. “اما زنده تلویزیون و در یک سناریو که در آن هر کس در خانه ما در حال رفتن به فقط رفتن و امید ما این راه ما نیاز دارید و می خواهید آن را. اما اگر آن اتفاق نمی افتد که راه ما همه در آن با هم.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات