مخفی نیوتن فصل بعد را به ما بگویید بسیاری در مورد وضعیت سیاه و کارفرمایی

“همه من می دانم این است که کار او گفت:” در یک ویدئو huffing. “همه من می دانم این است کار می کنند. که همه من می دانم. آنها به من است.”

اگر بردی در فصل آخر با Tampa Bay Buccaneers است قانع کننده ترین, تازه کارفرمایی زاویه در فوتبال با چالش مواجه نیوتن باید بعدی در این فهرست است. با توجه به اینکه بز نامزدی بردی ضد گلوله چه اتفاقی می افتد به نیوتن ممکن است مهم تر حداقل به یک برنامه به طور بالقوه تحول جنبه ای از بازی های آینده.

ما در تاب یک بنر 2019 فصل برای آفریقایی آمریکایی NFL quarterbacks. آن را مهم ترین سال های جمعی, سیاه, QB برتری در لیگ, تاریخچه از Lamar جکسون MVP کمپین به پاتریک Mahomes را شن در برنده سوپر جام MVP. علاوه بر آن شد مترقی فصل برای همه, تلفن همراه, غیر سنتی quarterbacks که در طول تاریخ پرداخته اند با این تصور غلط که ورزشکاری می تواند مخل به توسعه خود را به عنوان جیب عابران.

اما 2019 یک لحظه حوضه و یا آنومالی? این جایی است که نیوتن که در سن 30 سالگی است و در حال حاضر یکی از مهمترین و انجام, سیاه, غیر سنتی quarterbacks همیشه عوامل به مکالمه. هنگامی که ردیابی پیشرفت اجتماعی وجود دارد تمایل به بزرگ سیاسی در مورد جدا لحظات بدون تایید خود پایداری. در آن طول می کشد خیلی بیشتر از این قرار است دستیابی به موفقیت واقعا از طریق شکستن.

برای این موج جدید quarterbacks به تغییر بازی در یک شیوه ای غیر قابل برگشت آن نیاز به بیش از جکسون Mahomes, Deshaun واتسون راسل ویلسون و Dak پرسکات های جادویی و فصل است. آنها باید همچنان به بالا بردن نوار و الهام بخشیدن به دیگران برای کمک به آنها در مجموعه استاندارد جدید. اما آن را نیز بدان معنی بسیار به یاد داشته باشید چه اتفاقی می افتد زمانی که یک کارفرمایی مانند نیوتن که شد سیاه و سفید دوم NFL QB برای کسب درآمد به طور منظم فصل MVP افتخارات در سال 2015 می افتد پایین. آیا او مجاز مشروع دوم شانس ؟

حتی زمانی که شما در خلق و خوی رایگان آژانس انتظارات چرا که او دوره نقاهت بعد از آسیب آن را هنوز هم نگران کننده ای که وجود دارد بسیار کمی وزوز مورد علاقه نیوتن. وضعیت خود را به عنوان پیچیده به عنوان mercurial, شخصیت, اما زمانی که سالم او خطرناک touchdown-تولید سلاح تهاجمی. او باقی می ماند از مشکل خاموش میشه و او فوق العاده ای به فوتبال شخصیت یکی از کسانی که بیش از حد رقابتی ورزشکاران با توانایی و عزم و اراده را به تیم خود را به پیروزی.

امید است که اگر او می تواند ارائه خدمات پزشکی مناسب اطمینان (آسان نیست که در وضعیت فعلی این بیماری همه گیر) او ارائه خواهد شد شروع کار با حقوق و دستمزد مناسب برای کارفرمایی از قد و قامت خود را. ترس است که او ممکن است فورا. و این خواهد بود که قابل شکست به این مفهوم است که این بازی دارای تغییر در موقعیت.

البته آن را عمیق تر از مسابقه. آسیب های کاهش نیوتن منجر پلنگ به انتشار 2011 No. 1 به طور کلی انتخاب اوایل این هفته. او به نظر می رسد فقط در دو بازی فصل گذشته است و دوره نقاهت بعد از Lisfranc عمل جراحی پای او در ماه دسامبر. او هیچ شخصیت واقعی نگرانی, اما او را قرار داده و گیره را در دهان خود و ایجاد احمقانه مجادلات از زمان به زمان.

هنوز هم بزرگترین نگرانی خواهد بود که سوء استفاده از بدن خود گرفته است. او با عجله 934 بار در حرفه خود گرفته و 291 کیسه. اجازه دهید در نظر بگیرید که 1,225 حمل. چقدر از حجم کار در آن است ؟ در حال اجرا پشت Devonta فریمن است که در NFL برای شش فصل و 59 شروع می شود انباشته شده است 951 حمل و 257 پذیرایی. بحران تمام اعداد و شما می توانید قانع کننده ای که نیوتن را تحمل کرده است معادل چهار فصل’ ارزش شروع در حال اجرا ، این یک مقایسه کامل; او را به عنوان بسیاری از بازدید سخت است. اما این که دور چون بر خلاف اکثر quarterbacks که اجرای نیوتن تا به حال یک استعداد برای عجله داخل شبیه به یک زنگ گاو tailback.

در حرفه خود نیوتن تا به حال روش های انجام شده در مچ پا اواسط پا را (بعد از تصادف) روتاتور کاف و یک دوم در پرتاب خود را به شانه. تا سلامت خود را به یک موضوع مهم برای تیم و همچنین برای درک mobile quarterbacks که جذب بسیاری از بازدید. قدیمی, اشتیاق برای کلاسیک جیب رهگذر می تواند تشدید, به عنوان می تواند تمایل به طبقه بندی های ورزشی سیگنال-تماس گیرنده با قرار دادن آنها در منسوخ شده “نرم افزار” سیستم.

بنابراین با نیوتن آن را یک موضوع چند وجهی. اما شما نمی توانید بگویید داستان NFL یا فوتبال به طور کلی و بدون تعمق به گسترده تعصب در برابر سیاه quarterbacks گرفتار شده است که این ورزش است. در حالی که وجود دارد پیشرفت در طول چند دهه قبل از سال 2019 فصل است که ESPN شکست نخورده لقب “سال سیاه کارفرمایی” با وجود قطعیت به این گفتگو. نیوتن فرصت بعدی – و یا خدای ناکرده خود را فقدان فرصت – شایسته است از مشاهده و بررسی دقیق.

در پایان به پیشرفت وجود دارد اغلب رگرسیون. در هر مبارزه برای برابری یک ضرب المثل وجود دارد که ثابت می کند به طرز مرموزی سازگار: دو گام به جلو یک گام به عقب. حتی رئیس جمهور اوباما تا به حال به این مرجع در وداع با آدرس.

مردم اغلب تعجب می کنم که: آیا ما هنوز وجود دارد? اما این مسیر به “وجود” نیست یک مسیر خطی با به راحتی قابل تشخیص مایل نشانگر. بسیاری از ما شبیه به شوخی است که ما می دانیم درک سیاه quarterbacks در حال تغییر است نه به دلیل superstars اما واقعیت این است که یک قطب دستگاه گردش مانند Jameis وینستون حفظ می تواند یک شروع کار است. به خوبی وجود دارد می رود که فکر می کردم.

تا حدودی مکمل اصل اعمال می شود به نیوتن وضعیت. سیاه quarterbacks ساخته نشده و آن را تا زمانی که آنها می گیرند و بدون باز گشت خود را تبدیل به یک مصیبت.

اگر نیوتن نمی رود, من نمی گویم که نژاد پرستی خود را شکست بدن. او برای به دست آوردن حق و انجام; اگر او نمی تواند که بر او. اما به عنوان او می شود سالم و به دنبال او فرصت بعدی من مشتاق به ارزیابی سیاه کارفرمایی پیشرفت از طریق منشور از سفر خود در آژانس رایگان. انتظار پزشکی ترخیص کالا از گمرک وجود دارد هیچ دلیلی برای نیوتن به یک آرزو بازیکن در لیگ همیشه در جستجوی quarterbacks.

ویلسون بالاترین پرداخت کارفرمایی در NFL و او همچنان خود را به اثبات ارزش است. پرسکات به زودی ممکن است به پیش افتادن از او. در سال آینده Mahomes ارقام به ضربه هر دو آنها را از آب خارج کرد. و جکسون است که یک حاکم MVP که نمی تواند پرش به بالا به اندازه کافی به لمس خود را در سقف.

اما برای سیاه و کارفرمایی این نیست طبیعی است. هنوز رتبهدهی نشده است. هنوز هم وجود دارد بسیار برای کشف کردن. وجود دارد مقدار کار از چپ به حفظ این رشد است. و نیوتن زور زدن در پیگیری احیای هنوز منی شکل در حرکت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>