مخفی نیوتن NFL 2015 MVP است منتشر شده توسط Carolina

“Cam به معنای زیادی به این سازمان و Carolinas” Panthers مدیر کل مارتی Hurney گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “هر کس را دیدم که از عملکرد او در این زمینه است. من تا به حال افتخار دیدن چقدر سخت او در خارج از زمین و تعهد خود را به این تیم زمانی که هیچ کس به تماشای. او نهایی رقیب و آن جسمی لطمه می زند و او را به از دست دادن. او بخواهد این تیم را به پیروزی در بسیاری از مواقع و همیشه به عنوان یکی از بزرگترین بازیکنان در تاریخ این حق رای دادن. سهم خود را به این تیم این جامعه و بازی فوتبال را ترک خواهد کرد و تاثیر بر روی سازمان ما است.”

پلنگ قبلا اعطا شده نیوتن و نمایندگان او اجازه به دنبال یک تجارت اما چیزی محقق نشد. شیکاگو خرس به نظر می رسد علاقه مند معامله شد اما در هفته گذشته برای Nick Foles به جای. این گمان وجود دارد که لس آنجلس شارژر علاقه مند بودند و آنها باقی می ماند بالقوه فرود نقطه در حال حاضر که او یک عامل آزاد است. اما آنها می تواند ایستادن پت و رفتن با Tyrod تیلور به عنوان استارتر خود را به جای.

جدید انگلستان میهن پرستان می تواند نیاز به یک کارفرمایی پس از تام بردی عامل رایگان عزیمت به خلیج تمپا Buccaneers. اما پرستان باید حقوق و دستمزد کلاه وضعیت و فقط اضافه برایان هویر با جارت Stidham و کودی کسلر. یک فرد آشنا با میهن پرستان برنامه ریزی گفت: به زودی پس از Hoyer حرکت ساخته شده بود روز شنبه که این تیم احتمالا انجام شد در کارفرمایی اما در سمت چپ باز امکان است که می تواند تغییر کند اگر حق کارفرمایی در دسترس در قیمت مناسب.

وجود داشته است گمانه زنی در مورد نیوتن reuniting در واشنگتن با ران ریورا تازه استخدام مربی Redskins که قبلا مربی نیوتن در کارولینای. اما ردسکینز معامله برای کایل آلن که در زمان بیش به عنوان Panthers’ استارت فصل گذشته در حالی که نیوتن کنار یک پا آسیب به تیم Dwayne هاسکینس.

نیوتن وضعیت پیچیده است coronavirus مربوط به سفر محدودیت های قرار داده شده بر روی بازیکنان و تیم های NFL. بازیکنان مجاز به سفر به دیدار با تیم و یا تحت physicals. تیم مجاز به سفر برای دیدار با بازیکنان.

NFL پزشکان جامعه فقط اطلاع لیگ و بازیکنان NFL انجمن که اعضای آن را دیگر نمی خواهد انجام physicals با رمان coronavirus همه گیر کشش منابع پزشکی. اما تیم هنوز مجاز توسط لیگ به ترتیب به صورت رایگان و یا نماینده معامله بازیکن تحت فیزیکی توسط یک شخص ثالث, دکتر, در, بازیکن, وطن یا در این نزدیکی هست. با توجه به یک فرد آشنا با این وضعیت بسیاری از کسانی که شخص ثالث پزشکان انجام چنین physicals هستند orthopedists که اصلا دفاتر در بيمارستان تحت تاثیر شیوع کروناویروس.

نیوتن قرار گرفتند فیزیکی دوشنبه در آتلانتا به گزارش ESPN. حتی پس از تیم های علاقه مند ممکن است با احتیاط از حرکت رو به جلو با نیوتن بدون خود پزشکی کارکنان درگیر است. نیوتن تحت دو شانه جراحی در سال های اخیر و از دست رفته تقریبا تمام فصل گذشته به دلیل مصدومیت پای.

او بالا انتخاب کلی در سال 2011 پیش نویس NFL توسط پلنگ و شد لیگ MVP زمانی که او رهبری کارولینای به 15-1 فصل به طور منظم ضبط و یک کاسه فوق العاده ظاهر در 2015 فصل. نیوتن که در 31 مارس انداخت برای 29,041 متری و 182 touchdowns با 108 interceptions در نه فصل با Panthers. او همچنین یک ناهموار دونده که دو منظوره توانایی کمک به دوباره تعریف چگونه کارفرمایی برگزار مدرن در NFL.

او انتخاب شده بود به سه نرم افزار کاسه شد و لیگ را توهین آمیز rookie از سال در سال 2011. پلنگ اگر چه در حال تجهیز نشدن فهرست خود را با ورود خود مربی جدید مت Rhule. ماساچوست است آشنا با سیستم Rhule را هماهنگ کننده توهین آمیز جو بردی که قبلا یک پرستاران دستیار قبل از خود بسیار موفق از روی لئامت دادن در LSU کار با Heisman جایزه برنده کارفرمایی جو نقب زدن.

ادامه مطلب NFL news:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>