Cam Newton موافق به یک سال مقابله با پرستان به جای کمک به تام بردی

میهن پرستان را تایید نمی کند مقابله یکشنبه شب و اتمام آن در حال بررسی است و نتیجه فیزیکی برای نیوتن با توجه به کسانی که با آگاهی از مذاکرات. نیوتن 31 قرار گرفتند دو شانه جراحی در سال های اخیر و از دست رفته تقریبا تمام فصل گذشته با یک پا آسیب است.

هنوز هم او را به میهن پرستان بسیار انجام جانشین به بردی که امضا دو سال مقابله با Tampa Bay Buccaneers است که می تواند به ارزش تا آنجا که $59 میلیون از جمله مشوق. نیوتن قرارداد با پرستان است بسیار بیشتر از متوسط با حداکثر ارزش حدود 7.5 میلیون اگر او می رسد همه انگیزه.

نیوتن می پیوندد دوم-سال pro جارت Stidham و جانباز برایان هویر در میهن پرستان’ کارفرمایی مخلوط. زمانی که مربی لایحه Belichick حرکت نمی کند و به سرعت به جای بردی با برجسته جانباز کارفرمایی وجود دارد حدس و گمان است که Stidham داده می شود این فرصت را به استارت.

پلنگ منتشر شده نیوتن در ماه مارس پس از تلاش خود را به تجارت او شکست خورده است. این تیم امضا عروسکی ماساچوست در آژانس به عنوان نیوتن جایگزینی برای آن سر مربی جدید مت Rhule. نیوتن باقی مانده موجود در آژانس رایگان برای خیلی از offseason با تیم قادر به پزشکی کارکنان بررسی او را به دلیل محدودیت های اعمال شده به دلیل رمان coronavirus بیماری همه گیر.

نیوتن بالا به طور کلی انتخاب در سال 2011 پیش نویس NFL توسط پلنگ شد سه Pro کاسه های انتخاب در کارولینای. او NFL را توهین آمیز rookie از سال در سال 2011 بود و به نام لیگ MVP در طول یک 2015 فصل است که در آن او به رهبری پلنگ به یک 15-1 رکورد در طول فصل به طور منظم و یک سوپر باول ، او انداخت برای 29,041 متری با 182 touchdowns و 108 interceptions در نه فصل با پلنگ و مؤثر بود و اغلب ناهموار دونده.

جزئیات بیشتر در NFL:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>