کالیفرنیا اقامت با چین لینک جلب Coronavirus – نشان بیماری است شروع به گسترش در درون ما

یک بیمار در کالیفرنیا تشخیص داده شده است با کروناویروس با وجود شناخته شده لینک کلیک کنید برای هر شیوع بیماری در خارج از کشور.

این مورد ممکن است اثبات این که این بیماری کشنده است شروع به گسترش در جوامع در آمریکا CDC هشدار داد.

خبر آمد که رئیس جمهور تهمت برگزار شد کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی خود را ترسیم تجويز دارو در پاسخ به اپیدمی اما کمرنگ جلوه دادن چگونه گسترده او انتظار دارد که آن را به تبدیل شدن به.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش مورد چهارشنبه شب اما انتشار هر گونه اطلاعات اضافی.

در آن طول می کشد تعداد تایید ایالات متحده موارد تا 61.

همه از 60 موارد دیگر را تایید کرده بود لینک به بیماری یا مسافرت از خارج از کشور و یا در تماس نزدیک برای کسانی که تا به حال. مقامات بهداشتی شده اند و در آماده باش برای آنچه که آنها را در جامعه گسترش یافته است.

پیشتر ایالات متحده موارد شامل 14 در افرادی که سفر از شیوع مناطق در چین و یا همسرانشان; سه نفر که تخلیه از مرکزی چین در شهر ووهان; و 42 آمریکایی مسافران در الماس شاهزاده کشتی کروز که تخلیه شدند توسط دولت فدرال ایالات متحده از جایی که کشتی لنگر انداخت در ژاپن است.

CDC گزارش مورد تنها چند ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به یک سخنرانی در liklihood ویروس رسیدن به همه گیر سطوح در درون ما.

“این به پایان می رسد. این است که به پایان” به رئیس جمهور گفت:. “امیدوارم هر چه زودتر به جای بعد.”

او به شدت شکست با آنچه در بالا ما مقامات بهداشت گفت: زمانی که آنها گفت: این موضوع از زمانی که ویروس وارد ایالات متحده است.

من اصلا فکر می کنم آن را اجتناب ناپذیر است. آن را احتمالا خواهد آن را احتمالا خواهد شد,” او گفت:. “این به پایان خواهد رسید. … هیچ چیز اجتناب ناپذیر است.”

آقای ترامپ توصیف کرد دولت او به عنوان “بسیار بسیار آماده” برای مقابله با ویروس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de