کالیفرنیا و نیویورک تگزاس فرمانداران حمایت از بازگشت از ورزش حرفه ای

این کشور طرفدار ورزشی لیگ شده اند توقیف میان رمان coronavirus همه گیر و در حالی که آنها شده اند ساخت آزمایشی برنامه به ادامه بازی هنوز معلوم نیست که چه زمانی و چگونه آنها قادر خواهد بود به انجام این کار.

لیگ اصلی بیس بال ساخته شده یک بازگشت-به-بازی بازی های پیشنهادی برای آن اتحادیه بازیکنان با چشم نسبت به احتمال از سرگیری آموزش بعدی ماه و یک فصل ابتدا در اوایل ماه ژوئیه شاید با تیم های در حال پخش در صفحه اصلی شهرها و استادیوم اما گروه بندی جغرافیایی به محدود کردن سفر است. NBA شده است کاوش تکمیل آن فصل شاید با بازی در یک سایت در اورلاندو و یا لاس وگاس.

NFL لوکس با آن فصل نه برنامه ریزی برای شروع تا سپتامبر است. لیگ منتشر شد یک برنامه برای سال 2020 نجومی و گفت که امیدوار است به بازی کامل و در زمان فصل با تیم اصلی خود شهرها و استادیوم را تنظیم در صورت نیاز.

این وضعیت در کالیفرنیا به نظر می رسید به طور بالقوه مشکل ساز برای لیگ و به خصوص پس از هفته گذشته خبر که لس آنجلس ممکن است گسترش خود را امن تر-در-خانه سفارش برای سه ماه حتی در حالی که کاهش برخی از محدودیت. اما رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom (D) روز دوشنبه اعلام کرد که او می تواند پیش بینی ورزشی طرفدار بازگشت در اوایل ماه آینده البته با محدودیت.

“رویدادهای ورزشی, نرم افزار ورزشی که در هفته اول و یا پس از ماه ژوئن بدون تماشاگر و تغییرات و بسیار تجویزی شرایط نیز می تواند شروع به حرکت به جلو” Newsom گفت. “و تعدادی از بخش های دیگر اقتصاد ما باز خواهد شد تا دوباره اگر ما این خطوط روند در آینده تعداد هفته است.”

در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت (R) اعلام کرد که ورزش حرفه ای می توانند رزومه مارس 31 بدون در شخص تماشاگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>