California high school sports فصل به تاخیر افتاد تا دسامبر یا ژانویه

“این بهترین طرح ممکن را ما با آنچه در جریان است را به دانش آموزان فرصت را به شرکت” ویکی, لاگوس, لس آنجلس, شهرستان بخش, کمیسر گفت: (از طریق لس آنجلس تایمز). “قصد دارد به مسائل از نظر امکانات و چند, ورزش, ورزشکاران, اما این بهترین سناریو برای اکثر مردم است. من اعتماد به نفس مدارس و مربیان کار خواهد کرد آن را میان خود. من را از مربیان این است که آنها می خواهند این فرصت را به شرکت می شود و با بچه ها.”

دبیرستان تمرین فوتبال در اصل برنامه ریزی شده برای شروع Aug. 3 با بازی های زیر Aug. 21. در حال حاضر آخرین روز برای فوتبال مسابقات قهرمانی کشور خواهد بود آوریل 17. دختران والیبال, مقطع کشور, پسران, واترپولو, girls’ گلف, دختران تنیس و هاکی را نیز به تاخیر می اندازد.

امکانات بسته شد مارس 16 و مدیران و مدیران ورزشی انتظار می رود برای دیدار با مربیان در این هفته به بحث در مورد چگونه به استفاده از امکانات متعدد-ورزشی ورزشکاران است.

“من در تلاش برای ایجاد بهترین وضعیت و کنترل آنچه من می توانم کنترل” شانس تاکر دفاعی در انسینو را Crespi بالا گفت: بار.

“من احساس می کنم همه در حال رفتن به نیاز به انطباق فقط به عنوان آنها زمانی که کل این قرنطینه اتفاق افتاده است و آن را واقعا به آنها را به ماندن در بالای [مطبوع] خود را دارند.”

پایان دفاعی کوری مباشر, ملت را بالا استخدام که برای صدمین بالا در تاج, کالیفرنیا., در توئیتر خود نوشت: “اگر آنها مرا انتخاب بین من ارشد نجومی و یا رفتن به کالج … لطفا به اعتقاد من رهبری به اولین کمپ .. بدون سوال پرسید.”

فلوریدا دبیرستان ورزشی انجمن هیئت مدیره ملاقات عملا دوشنبه و در مورد سقوط تقویم ورزشی. تعداد coronavirus موارد در فلوریدا افزایش یافته است به سرعت در حال از اواسط ماه ژوئن و دولت پدید آمده است به عنوان یک کانون برای ویروس.

هیئت مدیره جلسه به طول انجامید و نزدیک به پنج ساعت است. اعضای مورد بحث, تاریخ شروع پاییز ورزشی و چگونه اجازه می دهد تا برای انعطاف پذیری است که حداکثر ورزشکاران فرصت به رقابت بپردازند.

یک حرکت تصویب به حفظ زمان, تقویم, که اجازه می دهد تا به فوتبال شیوه برای شروع جولای 27 عنوان برنامه ریزی شده برای ایجاد یک تاریخ که در آن مدارس باید اعلام کند اگر آنها قصد رقابت در حالت سری و برای ایجاد آن است که اگر مدارس را انتخاب کنید برای شرکت در دولت سری ULTIMOPREZZO می تواند کمک به آنها برنامه های اضافی بازی را از طریق پایان از دولت سری.

به عنوان مثال اگر مدرسه نمی تواند بازی فوتبال بازی تا اکتبر می تواند انتخاب کردن از حالت سری و به جای آن باید توانایی ادامه بازی فصل به طور منظم بازی آخر پلی آف.

ULTIMOPREZZO رئیس جمهور هیئت مدیره لورن اوترو گفت: لغو ورزشی اتحاد “هرگز موضوع بحث شده است” در مکالمات درون انجمن سقوط ورزش نیروی کار.

جنیفر مینارد که با این نسخهها کار برای کلینیک مایو و رئیس انجمن پزشکی ورزشی کمیته مشورتی خواندن توصیه های کمیته را به هیئت مدیره از جمله تاخیر در شروع فوتبال و دختران والیبال فصل, تا اطلاع ثانوی. کمیته تلقی کسانی که ورزش به بالا خطر گسترش ویروس.

“ما در حال حاضر آیا شما می خواهید به آن را درک کنند یا نه کانون این کل چیزی که در جهان گفت:” علامت گذاری Schusterman عضو هیئت مدیره و شرکت مدیر ورزشی در Riviera مدرسه مقدماتی. “ما در نیویورک در ماه آوریل است. و اگر ما را از این و به ما اجازه می دهد این بچه ها برای رفتن به خارج وجود دارد و سپس آنها را از رفتن به مدرسه و گسترش آن به خانواده ما خواهد بود و مردم مسئول است.”

برای بازگشت به رقابت پزشکی ورزشی کمیته مشورتی را توصیه و گفت: زیر معیار باید برآورده شود: رو به پایین مسیر در تعدادی از موارد و یا در درصد مثبت آزمون; a مثبت با نرخ کمتر از 5 درصد از 28 روز استفاده از هفت روز به طور متوسط; و حداقل دو هفته از تمرین قبل از مسابقه.

این کمیته گزارش تصویب شد به عنوان یک اطلاعاتی در مورد که می تواند گنجانیده شده در دستور کار زیر را مورد بود که تصویب سقوط ورزش نیروی کار پیشنهاد برای سقوط های ورزشی. پیشنهاد توصیه می شود در سه بخش برای سقوط ورزش با شروع مبهوت خرما برای شیوه های اولین بود که اوت. 10. هیئت مدیره رای دادند به اتفاق آرا به تصویب پیشنهاد.

هیئت مدیره برنامه ریزی شده به جلسه دیگری در عرض یک هفته به نقد و بررسی پزشکی ورزشی کمیته مشورتی توصیه های, با این امکان را به اتخاذ آن و دیگر لازم بحث و گفتگو در مورد سقوط ورزش است.

گرجستان دبیرستان انجمن هیئت امنا ملاقات دوشنبه و تصمیم به تاخیر در شروع فصل فوتبال تا دو هفته. فصل که قبلا برنامه ریزی شده برای شروع هفته Aug. 21 خواهد شد و در حال حاضر شروع هفته از سپتامبر. 4.

آریزونا, کانزاس, کنتاکی, می سی سی پی, New Jersey, New York, کارولینای شمالی کارولینای جنوبی تنسی آمریکا و غرب ویرجینیا نیز با تاخیر افتد ورزش دبیرستان; New Mexico, ویرجینیا و منطقه نمی خواهد فوتبال بازی در پاییز.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de