کال Ripken جونیور می پیوندد توییتر, ساعت پخش از 2,131 بازی در تمامیت آن برای اولین بار

“پس از من رفت و در توییتر شب گذشته به نظر می رسد محبوب ترین چیز این است که سگ من” Ripken گفت: روز شنبه در مصاحبه با ورزش معتادان در 106.7 فن اضافه کرد که او انجام شده است همه از به tweeting از حساب خود است. “من همچنان به آن را یاد بگیریم اما تنها راه این کار این است که اگر شما آن را در آغوش و شما آن را انجام دهد.”

قبل از روز سه شنبه 59 ساله Ripken هرگز به تماشای پخش از شکستن رکورد بازی از سپتامبر. 6 سال 1995 در تمامیت آن.

“در ابتدا من نمی خواهم به ظروف سرباز یا مسافر تا خود من حافظه آن را,” او گفت:. “هنگامی که شما شروع به دیدن چیزهایی که شما مانند” من که مرد بود در تیم من?’ سپس شما شروع به دنبال فهرست اسامی.”

Ripken به یاد می آورد که چگونه ناراحت کننده او بیرون آمدن از ستاره شرق به اذعان sellout جمعیت که شامل پدر خود را هنگامی که بازی شد رسمی در وسط پنجم زمین باز یافته. او گفت: رافائل Palmeiro بود تیمی که پیشنهاد او را در دامان اطراف میدان و بابی Bonilla خواست او را در.

“رافائل منطق بود ‘نگاه کنید این بازی را نمی خواهید برای شروع دوباره مگر اینکه شما در اجرا در اطراف ورزشگاه'” Ripken گفت. “گفتم:” من نه انجام آن. من انجام نمی دهد که. من نمی دانم اگر شما می توانید لب های من اما من ممکن است گفته ام ‘که در اردکان.’ آن را تبدیل به بسیار گنگ است.”

Ripken گفت: “هیچ کس نمی تواند نوشته ام اسکریپت” جشن که به دنبال در طول 22 دقیقه تاخیر هیچ بهتر است.

“من فرار کردن [پایه اول خط] و شروع کردم به تکان دادن دست, تفکر, ‘درست این است برای رفتن به یک سریع دامان'” Ripken گفت: در ESPN 630 را “کارول Maloney نشان می دهد.” “همانطور که شما شروع به آن را دریافت به جشن تبدیل از یک گروه بزرگی از 40-برخی از هزار نفر به یک بسیار کوچک و صمیمی تجربه که در آن شما به دنبال به چشم مردم دیگر. شما در حال شناخت چهره. شما به رسمیت شناختن برخی از نام ها. من نمی دانم زمانی که آن را تبدیل شده اما احتمالا از [توسط] خود حصار من فکر کردم: “من اهمیتی نمی دهند اگر این بازی دوباره شروع می شود. این است که بیش از حد سرد است.'”

بخش هایی از شب تاری به Ripken 25 سال بعد. او به خاطر فکر کردن که چگونه سرد این بود که فرشتگان ضربه مربی راد کارو به اشتراک گذاشته یک پیام با او هنگامی که دامان خود را در اطراف آهنگ هشدار رسیده, کالیفرنیا, ستاره شرق, اما او هیچ ایده چه چیزی او همکار Hall of Famer گفت.

Ripken است که انجام بسیاری از خواندن در طول قرنطینه و گفت: معتادان که او در تلاش برای رسیدن به Netflix محبوب مجموعه مستند “ببر پادشاه” که او به اشتباه به نام “ببر گربه.”

“آن نشده گریبانگیر من مانند آن گریبانگیر همه چیز” Ripken گفت.

همانطور که برای پیوستن به توییتر Ripken گفت Maloney که آن را همیشه شیفته او “فکر کردم شما تا به حال به یک کمی بیشتر خروجی و مایل به اشتراک گذاشتن مسائل در رسانه های اجتماعی موفق باشد.”

توسط شنبه, شب, شماره 8 که زیر دقیقا هشت حساب تا به حال بیش از 10 ، 000 پیروان. او نمی توانست اجازه دهید بعد رفتن بدون ارسال عکس دیگری از سگ خود را.

بیشتر بخوانید از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de