BYU برنامه سیاست می تواند با ارسال امواج از طریق مسابقات NCAA bracket

رفتن بیشتر, بازگشت تیم که در مدارس شد میزبانی مسابقات سایت نیست مجاز به بازی در همان روز به عنوان بازی آنها, میزبانی وب, اجازه دهید به تنهایی در خانه خود در دادگاه. این قانون برداشته شد و در اواخر 1990s.

خط پایین: وجود دارد مقدار زیادی از bracketing قوانین است که آمده اند و رفته اند. برخی می آیند و باقی می ماند و فراموش شده به دلیل وجود نبوده است نیاز به استفاده از آنها.

را مورد BYUاست که سیاست مدرسه به بازی در روزهای یکشنبه در همراهی با اصول کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران. این باعث کاملا هم بزنید و در سال 2003 زمانی که خانمها بالغ شد اختصاص داده شده به یک جمعه-یکشنبه منطقه ای زمانی که براکت رونمایی شد. NCAA به سرعت وعده داده شده به سوئیچ BYU منطقه پس از اولین آخر هفته اما در دور اول از دست دادن حذف نیاز به انجام این کار.

BYU است در خوب شکل خود را از اول NCAA tournament پس از 2015 که بدان معنی است که این کمیته باید موضوع سوزن و نگه داشتن خانمها بالغ در چهار شنبه-شنبه سایت. آن معنی خواهد بود که آنها در زمین یا غرب یا غرب منطقه و در بازی آخر هفته در آلبانی, Spokane, St. Louis یا تمپا اگر آنها کسب یک پیشنهاد.

برای اهداف این هفته واشنگتن پست براکت که به معنای برخی برروی آن بکشید. پاشنه آمد به عنوان یک شماره 9 دانه در حالی که مرتب سازی بر از طریق این زمینه اما subregionals با بالا دانه در هر دو میانه و غرب ایجاد درگیری. کانزاس است ثابت برای یک روز جمعه تا یکشنبه سایت (اوماها) در حالی که Gonzaga نمی شود مجاز به ملاقات BYU زودتر از شیرین 16 پس از مواجهه با خانمها بالغ, پورنو دو بار در فصل به طور منظم.

آن منجر به کمتر از حد مطلوب دانه مبادله با BYU رفتن به شماره 10 خط و در همان subregional به عنوان یک شماره 2 دانه — و در عین حال مشکلات بیشتر است. میانه شماره 2 دانه دیتون (کلیولند) و غرب شماره 2 دانه مریلند (Greensboro, N. C.) هر دو یکی برای جمعه-یکشنبه سایت. راه حل برای این هفته بود به مبادله سایت اما نه دانه مریلند و ویلانووا بود که قرار بود در آلبانی به عنوان یک شماره 4 دانه.

آن چیزی است که این کمیته را در همان وضعیت ؟ غیر ممکن است برای اطمینان می دانم. اما وضعیت باید از این پتانسیل به موج دار شدن طول رشته در آخرین ساعت قبل از رسمی براکت نشان داد در انتخاب یکشنبه.

زمینه یادداشت

آخرین چهار شامل: Wichita State, استنفورد, ویرجینیا, خاویر

چهار در خارج: Cincinnati, مینه سوتا, آلاباما, سیراکیوز

چهار بعدی در خارج: N. C. دولت جورج تاون نوتردام ایالتی یوتا

حرکت در: هوفسترا موری ایالت نورفولک ایالت تگزاس شمالی (Northern Colorado, Siena, خاویر

حرکت: Austin Peay, کالج چارلستون, Eastern, Washington, Louisiana Tech, Monmouth, North Carolina A&T, تولسا

کنفرانس تلفنی: ده بزرگ (11) بزرگ شرق (6) SEC (6), 12 (5) Pac-12 (5) ACC (4) اطلس 10 (3), West Coast (3) آمریکایی ورزشی (2)

براکت طرح

جنوبی در مقابل شرق و غرب در مقابل غرب

جنوب منطقه

(1) 12/بیلور در مقابل برنده (16) MEAC/نورفولک دولت در مقابل SWAC/Prairie View A&M

(8) ویسکانسین در مقابل (9) ایالتی می سی سی پی

Spokane بشویید.

(5) Marquette مقابل (12) اطلس خورشید/آزادی

(4) اورگان در مقابل (13) SOUTHLAND/Stephen F. Austin

(3) SEC/Auburn در مقابل (14) بزرگ غرب/UC Irvine,

(6) آیووا در مقابل (11) VCU

(7) آریزونا در مقابل (10) سنت مری

(2) ACC/لویی در مقابل (15) اجلاس/داکوتای جنوبی دولت

ویسکانسین است 14-10 اما Badgers خود هفت ربع 1 پیروزی. تنها تیم با به عنوان بسیاری از کانزاس (10), بیلور (هشت) Seton Hall (هشت) و باتلر (هفت). گرگ Gard این دسته است که با خیال راحت در این زمینه در حال حاضر. … اورگان بینی کردن مارکت برای یک شماره 4 دانه بر اساس مجموعه ای بهتر از پیروزی دور از خانه اما تفاوت بین دو پروفیل است قابل توجه است. …

Auburn aced سخت ترین بخشی از آن SEC, برنامه, دام, کنتاکی, آرکانزاس و LSU در هشت روز طول. از ببر’ هشت باقی مانده فصل به طور منظم بازی ها تنها یک (Feb. 29 در کنتاکی) است که در برابر پیش بینی مسابقات NCAA تیم. … سنت مری هنوز هم نگه می دارد تا به عنوان یک در بزرگ تیم با وجود گرفتن کوبید 30 در خانه توسط Gonzaga. با اینحال Gaels خواهد بود عاقلانه به سفر تا بیش از چهار بازی قبل خود را شات دوم در Zags.

شرق منطقه

ساکرامنتو

(1) کوه غرب/ایالتی سن دیگو در مقابل (16) کمربند آفتاب/لیتل راک

(8) رود آیلند در مقابل (9) در میشیگان

ساکرامنتو

(5) کنتاکی در مقابل (12) جنوب/شرق ایالت تنسی

(4) Penn State vs. (13) غربی ورزشی/New Mexico State

آلبانی, n. y.

(3) بزرگ شرق/Seton Hall مقابل (14) PATRIOT/کلگیت

(6) ایلینوی در مقابل (11) دانشگاه استنفورد-Wichita State برنده

Greensboro, N. C.

(7) فناوری تگزاس در مقابل (10) در آرکانزاس

(2) در مقابل دوک (15) دره اوهایو/موری دولت

بر اساس NCAA اعلام در شنبه ایالتی سن دیگو بینی جلوتر از دوک برای ردیف 1 دانه. … پن استیت هرگز به دست آورده بهتر از شماره 5 دانه در مسابقات NCAA. البته Nittany Lions هرگز تا به حال برنده سه دوره متوالی بزرگ ده جاده بازی ها تا هفته گذشته. …

استنفورد‘s NET رتبه بندی است در نهایت گرفتن بیشتر تراز وسط قرار دارد با آن معیارهای دیگر. از دست دادن پنج نفر از شش انجام خواهد داد که. کاردینال روند در جهت اشتباه است. … همه چیز هم رفتن راه اشتباه برای آرکانزاسکه کاهش یافته است پنج نفر از هفت نفر از جمله اضافه کاری و زیان به Auburn و میسوری در هفته گذشته.

منطقه غرب میانه

(1) کانزاس در مقابل برنده (16) شرق/رابرت موریس vs. مترو اطلس/سینا

(8) پوردو در مقابل (9) در فلوریدا

Greensboro, N. C.

(5) در ایالت میشیگان در مقابل (12) پیچک/دانشگاه ییل

(4) ویلانووا مقابل (13) امریکا شرق/ورمونت

(3) ایالتی فلوریدا در مقابل (14) بزرگ جنوب/Winthrop

(6) کریقتن مقابل (11) ایندیانا

(7) راتگرز در مقابل (10) جنوب کالیفرنیا

(2) اطلس 10/دیتون در مقابل (15) استعمار/هوفسترا

مترو اطلس برنده به بازی رفته در بازی فقط سه بار از زمینه گسترش فراتر از 64 تیم در سال 2001: سینا (2002), نیاگارا (2007) و منهتن (2015). اما با سینا به عنوان لیگ در بالاترین رتبه تیم در شبکه (شماره 180 ورود دوشنبه) یک فرصت خوب وجود دارد این اتفاق می افتد دوباره. … چیزی چند را دیدم آینده سه ماه پیش: ایالت میشیگان است 2-7 در ربع 1 بازی. اسپارتها در حال 14-1 در برابر هر کس دیگری. …

ایندیانا ممکن است آسیب پذیر از 11 ده تیم های گنجانده شده در این زمینه است. روروک مخصوص بچه ها کوچک کاهش یافته است چهار در یک ردیف و پس از پنج روز با, آیووا, بازی چهار بعدی پنج در جاده ها است. مورچه میلر تیم 1-5 در جاده درست بازی. … دیتون یک فرصت کاملا مطلوب postseason مسیر حداقل از لحاظ جغرافیایی. آگهی در خط به بازی آخر هفته باز در کلیولند (214 کیلومتر دورتر) و سپس منطقه ای در ایندیاناپولیس (121 کیلومتر دورتر).

غرب منطقه

Spokane بشویید.

(1) WEST COAST/Gonzaga مقابل (16) اواسط آمریکا/بولینگ سبز

(8) ایالتی اوهایو در مقابل (9) اوکلاهما

(5) ساقی مقابل (12) MISSOURI VALLEY/Northern Iowa

(4) PAC-12/Colorado در مقابل (13) کنفرانس ایالات متحده آمریکا/تگزاس شمالی

(3), West Virginia در مقابل (14) افق/رایت دولت

(6) آمریکا ورزشی/هوستون در مقابل (11) ویرجینیا-خاویر برنده

آلبانی, n. y.

(7) LSU در مقابل (10) BYU

(2) بزرگ ده/مریلند در مقابل (15) آسمان بزرگ/کلرادو شمالی

هر زمان Gonzaga ضربان West Coast کنفرانس تیم مانند یک درام در آن طول می کشد یک گام نزدیک تر به شماره 1 دانه در غرب به همراه یک جفت عملا بازی های خانگی برای باز کردن مسابقات. … کلرادو بی سر و صدا با هم دوخته شده با کیفیت رزومه از جمله دسامبر پیروزی بر دیتون. گاومیش یک هفته با بازی در اورگان و ایالتی اورگان دومی یک تیم غیر قابل پیش بینی است که برداشت کلرادو در بولدر ماه گذشته. …

مبارزات هر دو ایالت میشیگان و اوهایو دولت آن را بیشتر احتمال دارد که غرب ویرجینیا باد در کلیولند برای باز کردن آخر هفته. آن را در حدود 200 مایل رانندگی از مورگانتاون. … این کوهنوردان را از دست بدهند شنبه به اوکلاهما اجازه مریلند به افزایش به بالاترین سطح خود طرح شود.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>