اما زمانی که Boston Red Sox در میان ثروتمندترین تیم در بیس بال و فقط 15 ماه از حذف یک سری جهانی قهرمانی, تجارت دور Mookie بتی — بهترین موقعیت بازیکن حق رای دادن را تولید کرده است در دهه — در آستان بهار آموزش و حدود 10 ماه قبل از او بازدید رایگان آژانس حساب دیگر حس می کند.

و در عین حال که دقیقا چه Red Sox آیا شنبه, بنا به گزارش ارسال بتی چهار زمان all-star حق fielder و 2018 لیگ آمریکا MVP همراه با left-hander دیوید قیمت به لس آنجلس داجرز. سه راه تجارت بنا به گزارش ارسال خواهد بتی و قیمت از Red Sox به داجرز outfielder الکس Verdugo از داجرز به Red Sox, right-hander Kenta Maeda از داجرز به دوقلوها مینه سوتا و پرتاب right-hander Brusdar Graterol از دوقلوها به Red Sox.

ESPN گزارش معامله شد در انتظار بررسی اطلاعات پزشکی است. نیز وجود دارد که انتظار می رود به طور قابل توجهی پول دست با Red Sox ارسال لس آنجلس یک تکه از $96 میلیون بدهکار به قیمت بیش از سه فصل است.

در حالی که استعداد-لادن داجرز فقط شد یک جانور از یک تیم و روشن مورد علاقه در لیگ ملی — با بتی به طور بالقوه پنبه حلاجی شده leadoff در یک غیرممکن عمیق صف — Red Sox ظاهرا باید اذعان AL شرق به نیویورک یانکیز.

Red Sox نیز خود را نه لزوما با انتخاب به عنوان یک تیم در حال گذار با لیگ اصلی بیس بال و بررسی آنها را به اتهام ورود-سرقت طرح در طول سال 2018 قهرمانی فصل — حمل پتانسیل عمده جریمه و/یا از دست دادن از آینده به پیش نویس میدارد و با خود مدیر سابق الکس کورا در حال حاضر اخراج شده برای نقش خود را در یک طرح مشابه با سال 2017 Houston Astros برای آنها که او را به عنوان نیمکت مربی.

اما بیایید صادق باشیم: این حرکت بود تا حد زیادی به خاطر پول با Red Sox به دنبال پاره حقوق و دستمزد به زیر 208 میلیون دلار مالیات لوکس آستانه در سال 2020 و در نتیجه خود را تنظیم مجدد نرخ مالیات پیش از فصل آینده. بتی است که میله میله به $27 میلیون نفر در سال 2020 خود را نهایی فصل قبل رایگان آژانس و تیم حقوق و دستمزد در حال حاضر نشسته در اطراف $237 میلیون دلار برای لوکس مقاصد مالیاتی است.

این یک حرکت است که به نظر می رسید اما اجتناب ناپذیر پس Nov. 4 روز تعیین شده hitter وظیفه J. D. مارتینز تصمیم به انتخاب کردن از خود Red Sox قرارداد ترک او را در حقوق و دستمزد برای سال 2020 در هزینه $23 میلیون. که در آن نقطه تحت مالیات لوکس آستانه Red Sox شد رفتن به نیاز به حداقل یک درد مقعد حرکت می کند.

و به این ترتیب در ذهن بوستون مغز اعتماد که در سمت چپ گزینه های کمی فراتر از تجارت بتی است که به سادگی بهترین موقعیت بازیکن طراحی و توسعه توسط حق رای دادن از را انتخاب کنید — داستین Pedroia, Nomar Garciaparra یا شاید فرد لین. در حالی که بتی آمار کاهش یافت و در سال 2019 در مقایسه با MVP شماره 2018 او هنوز هم یک بازیکن نخبگان با دستکش طلا, an all-star اسکله و هشتم-پایان محل در MVP رای گیری.

اما اجازه دهید روشن است: این یک انتخاب Red Sox ساخته شده — و نه یک ضرورت است. حقیقت این است که Red Sox می تواند فراهم شده برای نگه داشتن بتی برای سال 2020 است. حق رای دادن که صاحبان فعلی آن را خریداری برای $380 میلیون در سال 2002 به ارزش حدود 3.2 میلیارد دلار با توجه به فوربس. لوکس مالیات ؟ بالاتر از حد آستانه هزینه Red Sox در حدود 13 میلیون دلار در سال 2019 تعداد که می تواند افزایش در سال 2020 است.

آن را آسان به کسی بگویید به فقط آن را خورد و صرف پول آن زمانی است که هنوز پول خود را در وهله اول. اما چیزی احساس می کند اشتباه زمانی که Boston Red Sox با فن پرشور پایه و چندساله مشاجره اساسا دادن در یک فصل قبل از آن آغاز می شود بیش از آنچه که به مقدار یک تکه کوچک از تغییر مالی برای یک کرگدن از اندازه آنها است. می تواند آنها را نگه داشته و بتی و سعی کردم به یانکی ها برای برتری در شرق آل — اگر آنها به وضوح رفتن به شکست داد و ستد بتی پیش از تاریخ 31 ژوئیه مهلت.

Red Sox خواهد چرخش و حرکت به عنوان اولویت آینده طولانی مدت بیش از نتیجه یک فصل. اما در حالی که این استدلال است که می تواند ایستادن برای اوکلند و یا خلیج تمپا بوستون طرفداران توجیه در سوال پیام آنها خواسته فرو برد. یک سال 2020 Red Sox تیم با قهرمانی 2018 هسته ای هنوز هم دست نخورده می تواند داغ و برگشتی? درست است که چرخش پیری و شکننده و سازمانی عمق بشدت وجود ندارد اما اکثر تیم های خوب یک زن و شوهر از سوالات با فشار دادن ورود به هر فصل است.

بیس بال مردم از فرانچایز بزرگ و کوچک خود را صرف عمر رانندگی به شهرهای کوچک, تماشای هزاران بازی و حول بی شماری توپ بیسبال به مسیرهای whooshing خفاش ها همه برای این هدف پیدا کردن و در حال توسعه یک بازیکن به عنوان خوب به عنوان Mookie بتی.

Red Sox آن را انجام داد. و در حال حاضر بدون حتی پیدا کردن آنچه که او می تواند انجام داده اند برای آنها در سال 2020 آنها فرستاده او را بسته بندی. این نوع از حرکت Oaklands و خلیج تمپا جهان را. یک تیم مانند Red Sox قرار است برای نگه داشتن آن ستاره و هرگز به دور یک فصل است.

جزئیات بیشتر در MLB:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im