ساقی بسکتبال بر فرهنگ و Gonzaga را چاک هریس به نظر می رسد مانند یک جا

“یکی از چاک معلمان, من نمی تواند به یاد داشته باشید نام خود را در واقع از ایندیانا” اردن گفت. “بنابراین او می دانست که ساقی. او فقط به من آمد و گفت: “سلام مربی من می دانم که ساقی و [چاک] خواهد بود مناسب است. من می دانم که چاک و من می دانم که چه باتلر را در مورد. “

نظرات مانند که موضوع را به اردن. او صرف بخش زیادی از زندگی بزرگسالی خود را در Butler, برای اولین بار به عنوان یک بازیکن و سپس به عنوان دستیار و در حال حاضر به عنوان سر مربی. او در مورد مراقبت در این برنامه با فرهنگ و معتقد است او می تواند انتخاب کنید از بازیکنان که می خواهد رشد در ایندیاناپولیس.

هریس سه ستاره چشم انداز و چهار سال اول دانشگاه یا دانشکده بازیکن برای مربی استیو ترنر و عقاب جا که لایحه.

“نوک کوه یخ است که اگر بچه می توانید بازی” اردن گفت. “اما مناسب است بزرگ برای ما است. دانستن اینکه چه چیزی ساخته شده ساقی موفق و که ما پس از بازی در اینجا و مربی در اینجا من یک ایده خوب که متناسب با و که نمی کند. این همه در مورد شخصیت.”

چند ماه پس از آن دیدار هریس متعهد به Bulldogs که به پایان رسید در این فصل 22-9 کلی و 10-8 در شرق. 6-پا-2 نگهبان گفت: او را انتخاب Butler, چرا که این برنامه ساخته شده او را احساس می کنید ارزش دارد.

“من فقط احساس یک محیط استقبال,” او گفت:. “مربیان از من خواست وجود داشته باشد. آنها اولویت من است.”

اردن گفت: کارکنان خود را دوست داشت هریس به دلیل فیزیکی و تجربه است.

“وجود دارد یک مقدار بزرگتر سپاه پاسداران در شرق” اردن گفت. “نگهبانان قوی تر هستند و بیشتر فیزیکی سراشیبی بچه ها. شما باید قادر به رسیدگی که دفاعی و در طرف دیگر شما باید قادر به رسیدن به جایی که می خواهید بروید. و من هم دوست داشتم این واقعیت است که او یک برنده است. او شده است در اطراف برد. هر دو با AAU برنامه [تیم] تصاحب و Gonzaga برنامه است.”

هریس اسیر دو واشنگتن کاتولیک کنفرانس ورزشی عناوین و دو سی دولت انجمن ورزشی عناوین در طول زمان خود را در گنزگا. در این فصل او به طور متوسط 12 امتیاز و چهار ریباند و چهار پاس گل به عنوان عقاب به ثمر رساند خود را شهر دوم مسابقات قهرمانی.

خواسته به توصیف های مورد علاقه خود را حافظه هریس در Gonzaga, یونیفرم, ترنر همچنین صحبت در مورد شخصیت. در سال 2018 به عقاب بازگشت به WCAC قهرمانی بازی به دنبال دفاع از عنوان خود را. را به نهایی در اختیار داشتن و انتهایی DeMatha توسط یکی Gonzaga قرار داده و امید خود را در هریس دست پس از حمله دوباره بجای اول برگشتن. به دنبال یک بازی دوم از دست داد و توپ به طور موثر به پایان دادن به بازی.

“این اولین بار است که من تا به حال واقعا از دست یک بازی بزرگ در زندگی من” هریس گفت. “دانستن است که حتی اگر آن نبود همه من تا به حال به طور مستقیم از دست داد که توپ من برگزاری بود که در سنگین خودم. اما من که فقط خرد.”

فصل آینده هریس کمک عقاب به سوم WCAC عنوان در پنج فصل. او به خصوص موثر در نیمه نهایی و نهایی توزیع توپ را به هم تیمی های با استعداد اما همچنین تیراندازی خود را هنگامی که عقاب مورد نیاز جرم. او کار می کرد برای پیدا کردن یک تعادل بین این دو وظایف و پایان junior فصل او آن تسلط داشتند.

“من قطعا بر این باورند که [دانشجوی سال دوم-سال دست دادن] بود, لحظه ای تعیین کننده در چاک تبدیل شدن به یک بازیکن بزرگ و مرد جوان راه او به کار گرفته شده و استفاده می شود که” ترنر گفت. “او واقعا هرگز در مورد آن صحبت کردیم اما من آن را تماشا کردند. وجود یک نیروی محرکه در او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de