کسب و کار, در بالا, لباس زیر: خارج شده است فروش پیراهن, اما بسیاری از شلوار

“صحبت کردن در مورد مردم [استفاده از] زوم و انجام آن نوع از کنفرانس ما شاهد افزایش فروش در صدر اما نه کف” دن بارتلت خارج شده است معاون اجرایی رئیس جمهور از امور شرکت ها گفت: امور مالی یاهو در روز پنج شنبه. “مردم است . . . نگران هستند بدیهی است که از کمر به بالا. این رفتارهای رفتن به ادامه تغییر و تکامل به عنوان مردم عادت کرده اند به این شیوه زندگی است.”

این شرکت نه در پاسخ به درخواست یک درخواست برای نظر یا بیشتر دقیق آمار فروش.

خریداران تمایل به خرید بیشتر تاپ از پایین به هر حال برای آشکار دلایل عملی. که واقعا نیاز است که بسیاری از جفت شلوار ؟ و یا دامن? شما می توانید rewear, پاک, پایین قطعات; تاپ بسیار است. و خرده فروشان باید شاهد افزایش در فروش بالای یک در حالی که در حال حاضر به لطف Instagram طبیعت مد گفت: وندی Liebmann, مدیر ارشد اجرایی و رئیس خریداران در WSL استراتژیک خرده فروشی. در متعارف عکاسی از زاویه ای است که نشان می دهد یک بلوز جدید و یا دکمه پایین, شلوار, هستند, همیشه به سختی در تصویر.

اما صدر’ تجدید حیات تا حد زیادی به کار با این تصور که کارگران در حال تلاش برای حفظ یک حس حرفه ای در حالی که مشکلات ناسازگار بودن در از راه دور. در دفتر مد رشد کرده است به طور فزاینده ای علی در طول سال به طوری که حتی athleisure مد زودگذر است که گریبانگیر صنعت پوشاک است چشمانداز به محل کار Liebmann گفت. ساق پوش, شلوار? اطمینان حاصل کنید! پیراهن به جای ژاکت کش باف پشمی? خوب! کفش به جای لباس کفش ؟ هر چه!

اما زمانی که کارگران در حال رانش به کار از خانه و محیط زیست آنها می تواند گاهی اوقات احساس های داخلی و خارجی و فشار برای افزایش بهره وری و یا حداقل احساس می کنید که آنها در حال حفظ یک حس دفتر ادب گفت: مد روانشناس Dawnn کارن نویسنده کتاب “لباس بهترین زندگی خود را.”

“اگر شما قادر به پوشیدن لباس خود را که شما می پوشند به کار شما کمتر احساس تولیدی,” او گفت:. “شما احساس می کنید بی فایده است. که بر خود اعتماد به نفس است.”

تا زمانی که کارگران هاپ در یک چت تصویری با همکاران آنها اغلب گرفتن یک حرفه ای به دنبال بالا, حتی اگر آنها هنوز هم با پوشیدن لباس خواب و یا تراش را از مشاهده. و به جای خان درون لوله تفنگ از طریق کشو یا کمد برای پیدا کردن و در عین حال یکی دیگر از نیمه ساز و برگ برای یک روز از تله جلسات برخی تا پایان خرید بیشتر لباس های آنلاین بیش از حد.

که در آن فروش دست انداز در حال آمدن است از کارن گفت. در هسته آن را ناشی از مردم از جان گذشته برای نمایش به دیگران که آنها در حال کار سخت برای پیدا کردن آرامش و کنترل در یک روال جدید است که می تواند یک دوره نامحدود از زمان.

انتظار می رود که به پیتر در هفته های آینده و ماه, اما, طولانی جامعه باقی می ماند بطری به سرعت گسترش coronavirus Liebmann گفت. مردمی در حال رفتن به دریافت سازگار به اندازه کافی برای کار از راه دور است که آنها نمی پرداخت که بسیار مورد توجه به آنچه در کمد لباس خود را به معنای.

“آن را به سطح آنچه که مهم است ؟ چه چیزی را نشان می دهد اعتبار? آیا این نیاز به یک دست کت و شلوار و کراوات؟” Liebmann گفت. “مردم متوجه آنها مجبور به پوشیدن کت و شلوار و کراوات زیرا آنها می دانند که دنیا تغییر نمی کند نیاز به پوشیدن یک دست کت و شلوار و کراوات.”

مطمئن شوید که هنگامی که جامعه در نهایت می تواند سرمایه گذاری دوباره کارگران ممکن است صرف یک ماه بیشتر و سرخپوش از حد معمول او اضافه شده فقط برای تغییر سرعت. اما مانند بسیاری از اکتشافات در مورد زیرک طبیعت دفتر کار, شرکت های بزرگ جهان است که در آستانه یکی دیگر: این مسائل حتی کمتر از آنچه که مردم می پوشند به کار انجام می شود.

“ما تا به حال این علی روند در حالی که” Liebmann گفت. “ما تا به حال شرکت علی جمعه ها و سپس کل نیروی کار بیشتر شد علی هر روز. همانطور که مردم از خانه کار می کنند بیشتر بعد از این زمانی که ما آمده ایم از این ما در حال رفتن به تمرکز بر روی چیزهایی که foundationally برای ما مهم است. که راحتی و سهولت و احساس خوبی در مورد خودتان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>