‘کسب و کار ما عادی’: این بیماری همه گیر را در اثر ساخت و ساز خانه بازار

فقط این هفته مارگارت گریفین کامرون و همسرش, Roy کامرون, بسته جدید-ساخت single-family house در یک جامعه برنامه ریزی شده در رالی N. C.

خانه اول ارزیابی زیر قیمت فروش اما یک ارزیابی مجدد در آمد در قیمت فروش است.

گریفین کامرون حدس رکود در بازار املاک و مستغلات از coronavirus همه گیر ممکن است نقش مهمی در ارزیابی این مقدار کمتر.

اضطراب از خرید یک خانه در این زمان نامشخص است عمیقا نگران کننده او گفت:. “من آجیل برای گرفتن یک وام مسکن در زمانی که من هیچ بدهی در حال حاضر ؟ من در تلاش برای تصمیم گیری چه چیزی برای انجام با سر من نیست قلب من اما من وحشت زده.”

کار خود را به عنوان مدیر رسانه ای در یک آژانس تبلیغاتی امن است اما در حال حاضر او نمی داند برای چه مدت. Roy کامرون نیست شاغل. دو سه فیلم پسران مشاغل از دست رفته.

“بعد از جستجوی روح ما گفت:” بیایید به دنبال آن بروید. بیایید شیرجه رفتن. بیایید تجدید نظر در چگونه ما می توانید پول را و چگونه زندگی ما می تواند تکامل’, ” او گفت:.

Roy کامرون را شروع نوکر خدمات و خوش بینانه در مورد چشم انداز خود را. فرزندان او در حال حاضر یک پناهگاه. “اگر آنها نمی تواند پیدا کردن کار آنها هنوز هم باید یک خانه. چه کسی می داند شاید ما تبدیل به یک خانواده و یک روز آنها را کمک به پرداخت صورتحساب” او گفت:.

در حال حاضر که تصمیم گیری ساخته شده است او “هیجان زده اما عصبی خراب است.”

این بیماری همه گیر است و باعث اضطراب و برخی از تغییرات عمده در بازار ساخت و ساز. همه چیز از تور روند به روند ساختمان برای تامین مالی روند به روند حل و فصل شده است تحت تاثیر قرار.

انتظار تاخیر

در حالی که ساخت و ساز خانه در بازار است که به خوبی در زیر قبل از همه گیر سطح سازندگان و اقتصاددانان که به دنبال صنعت هوا بهبود مداوم بعد از این سال. (آماندا Andrade-Rhoades/برای واشنگتن پست)

اگر شما یک خریدار در مراحل اولیه در این روند بهترین مشاوره از کارشناسان این است که برای تمرین صبر و شکیبایی است. انتظار می رود این پروژه کشیده دیگر با تاخیر در همه چیز از ساخت و ساز به تامین مالی.

“از آغاز سه ماهه دوم مسکونی جدید در لیست راهنمایی و رانندگی [Washington metro منطقه] در حال 60 درصد از آنچه را که آنها در همان زمان در سال گذشته گفت:” کلینت مان, رییس جمهور از شهری سرعت. “قیمت گذاری نسبتا پایدار باقی مانده است و پس از یک شیب خفیف شده و به یک چشم انداز مثبت در قیمت گذاری در هفته های اخیر. آن را کسب و کار به عنوان معمول است اما کسب و کار ما طبیعی است.”

در حالی که ساخت و ساز خانه در بازار است که به خوبی در زیر قبل از همه گیر سطح سازندگان و اقتصاددانان که به دنبال صنعت هوا بهبود مداوم بعد از این سال. عرضه خانه های موجود و نرخ بهره در سطوح پایین تاریخی.

جدید Redfin گزارش می گوید که خانه های جدید نشان دهنده سهم بیشتری از خانه های برای فروش — 1 در 5 در ماه آوریل در مقایسه با 1 در 6 آوریل 2019.

عرضه خانه های موجود کاهش سریع با برخی از مالکان به تاخیر انداختن برنامه های به فروش و دیگران کشیدن, خواص کردن بازار به دلیل بیماری همه گیر. عرضه خانه های جدید کاهش یافت و 10.5 درصد در دوره 12 ماهه منتهی به مارس با توجه به Redfin در مقایسه با 24 درصد کاهش به خانه های موجود.

ماسک بر خدمه ساخت و ساز و بازدید کنندگان شستن دست ها-ایستگاه های کفش پوشش دستکش و دستمال مرطوب دست هستند و این طبیعی است. (آماندا Andrade-Rhoades/برای واشنگتن پست)

در آوریل شروع ساخت مسکن در ایالات متحده در یک سال بیش از سال بر اساس کاهش یافته است 29.7 درصد به 891,000 با توجه به اداره آمار. در طول همان دوره تکمیل مسکن کاهش یافت و 29.7 درصد به 891,000. و در آوریل 1.1 میلیون جواز ساخت در زمینه پایین 19.2 درصد از قبلی مارس.

رابرت Dietz اقتصاددان ارشد در انجمن ملی سازندگان خانه, پیش بینی حدود 20 درصد کاهش سراسر کشور در خانواده های تک ساخت و ساز در این سال “با یک جهش نگه گرفتن در پایان سال و سود در 2021.”

به طور خاص بازار مسکن شروع به نشان دادن نشانه هایی از ثبات و حرکت رو به جلو از این بیماری همه گیر. در اواسط ماه مه آخرین NAHB-ولز فارگو شاخص بازار مسکن که به تصویر می کشد سازنده اعتماد به نفس در ساخت خانه های تک خانواری افزایش هفت امتیاز به 37.

“اما اینکه زیر 50, آن است که هنوز هم در منفی قلمرو” Dietz گفت.

از دست دادن 1 میلیون ساخت و ساز شغل “به طور بالقوه ممکن است آهسته ارتجاعی در ساخت و ساز جدید که مورد نیاز خواهد بود به طور کامل احیای بازار مسکن” یک کارشناس صنعت گفت. (آماندا Andrade-Rhoades/برای واشنگتن پست)

در یک یادداشت تحقیقاتی توماس سایمونز بازار پول اقتصاددان با Bloomfield, N. J. مبتنی بر سرمایه گذاری بانک Jefferies & Co., نوشت که او “خوش” در مورد خانه سازی بخش است و او انتظار دارد که “تیز ارتجاعی” در تمایلات در ماه ژوئن داده است.

“آمدن به COVID-19 ناشی از تعطیلی فعالیت های اقتصادی وجود دارد کمبود مسکن در ایالات متحده است که در حال رانندگی بود قیمت بالاتر پیوسته و رهبری این شاخص به بالاترین سطح خود از سال 1999” سایمونز نوشت. “با وجود عظیم افزایش بیکاری ناشی از سیاست پاسخ به این ویروس فکر نمی کنیم این اصول در بازار مسکن تغییر کرده است که همه بسیار است. با بسیاری از از دست دادن شغل یا موقت و یا در پایین و انتهای طیف درآمد آنها بعید است که تقاضا برای تحت تاثیر قرار single-family مسکن.”

اما جوئل Kan, دانشیار, معاون رئیس جمهور, اقتصادی و صنعت پیش بینی در وام مسکن بانکداران انجمن کمتر گلگون. در بیانیه اخیر او گفت: از دست دادن 1 میلیون ساخت و ساز شغل “به طور بالقوه ممکن است آهسته ارتجاعی در ساخت و ساز جدید که مورد نیاز خواهد بود به طور کامل احیای بازار مسکن.”

اگر شما یک خریدار در مراحل اولیه در این روند انتظار می رود این پروژه کشیده دیگر با تاخیر در همه چیز از ساخت و ساز به تامین مالی. (آماندا Andrade-Rhoades/برای واشنگتن پست)

دونالد Knutson رئیس Knutson شرکت ساخته شده است که condos و خانه به طور عمده در شمال ویرجینیا گفت: او تجربه اندکی تاخیر در برخی از بسته شدن به دلیل بازرسی نهایی در زمان کمی طولانی تر از انتظار می رود. “و آن در نظر گرفتن زمان بیشتری را برای دریافت مجوز ساخت و ساز اگر چه مقامات شهرستان در حال انجام همه چیز آنها می توانید به نگه داشتن چیزهای در حال حرکت رو به جلو,” او گفت:.

برخی از کابینت نمی رسند در محل کار در زمان — زمانی که Pennsylvania کارخانه تولید آنها تعطیل موقت — که مورد نیاز ساختمان از دنباله. “اما پیمانکاران فرعی کشیده با هم برای کشف کردن که چگونه به نگه داشتن ما در برنامه” Knutson گفت.

لری Graf, مدیر عامل شرکت مریلند صنعت ساختمان کانون گفت: اعضای در حال ساخت تنظیمات برای نگه داشتن کارگران امن و هدف قرار دادن موانع با خریداران خانه در پریشانی مالی.

“اجتماعی فاصله نیاز به کارگران به گسترش در سایت و این را کند می کند, پیشرفت” Graf گفت. “ما چالش بزرگتر این است که به تعویق افتادن پروژه,” او اضافه شده است. “افراد [سفارش خانه] مشکلات به خاطر آنها گذاشته شده است یا تلقی غیر ضروری.”

در واقع گفت: امیدواریم مورگان مدیر شعبه در وام مسکن شبکه در Salisbury, Md., “همه چیز در نظر گرفتن دیگر با توجه به دسترسی بیشتر جنبه های وام مسکن روند اخذ مجوز برای ساخت و ساز ارزیابی خوب و سپتیک بازرسی عنوان جستجوها.”

ترکیب که مورگان اضافه شده است که نرخ وام مسکن در نزدیک به پایین ترین سطح خود جذب سیل متقاضیان برای refinancing به عنوان به خوبی به عنوان جدید وام خانه. در همان زمان وام دهندگان در حال اجرای بیشتر علت سعی و کوشش به منظور بررسی که متقاضیان هنوز درآمد به پرداخت وام.

“وام دهندگان در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی برای اطمینان خریدار خانه یا تشکیلات جدید بکار تجاری مشتری در حال حاضر شاغل,” او گفت:. “ما تایید سه روز قبل به کمال [حل] که وام گیرنده هنوز مشغول به کار هستند.”

360 درجه نمایش ها

در آوریل 1.1 میلیون جواز ساخت در زمینه پایین 19.2 درصد از قبلی مارس با توجه به اداره آمار. (آماندا Andrade-Rhoades/برای واشنگتن پست)

توسعه دهندگان اقتباس سرعت و nimbly به یک راه جدید برای عامل. ماسک بر خدمه ساخت و ساز و بازدید کنندگان شستن دست ها-ایستگاه های کفش پوشش دستکش و دستمال مرطوب دست هستند و این طبیعی است.

در بسیاری از موارد تورهای مجازی از خانه های مدل را جایگزین فرد در تور. شما هنوز هم می توانید تور برخی از مدل خانه های شخصی, اما شما نیاز به یک قرار ملاقات برای انجام این کار است.

ون متر خانه تشکیل یک ویدیو گروه متشکل از طراحان بازی از شرکت های فن آوری. کسانی که طراحان واقعی ایجاد تورهای مجازی و توانایی نه تنها راه رفتن را از طریق اتاق اما همچنین طراحی آنها است. شما می توانید ایستاده در وسط آشپزخانه, تغییر, کابینت, کانتر و لوازم و سپس نگاهی به اتاق از یک 360 درجه چشم انداز.

این فرصت را نه تنها به طراحی اما به زندگی در یک خانه است که هرگز مسکونی است که با توسل به برخی از خریداران گفت: Jarod Blaney, Mid-Atlantic division جمهور PulteGroup. “در طول این همه گیر من فکر می کنم مردم را لاغر نسبت به مواد جدیدتر و سابقه شناخته شده از خانه رانندگی جدید تقاضا بیش مشابه قیمت resales در کوتاه مدت,” او گفت:.

به جای جمعیت یک فعالیت بین فروشندگان و خریداران است بیشتر رایج Dietz گفت.

به علاوه گفت: Jon آدلر رئیس رویای مکان یاب خانه “اگر شما می خواهید به امضای قرارداد خرید با من امروز من می توانید آن را بر روی گوشی. ما می توانیم صفحه به صفحه. شما نمی باید وجود داشته باشد.”

وجود دارد در حال حاضر سردفتران مجازی preconstruction و قبل از تیغه جلسات زوم تماس از طراحی مراکز و شرکت های حل و فصل حمل و نقل اسناد و مدارک جلوتر از زمان.

“شما می خواهید برای FaceTime اطمینان حاصل کنید. نگاهی به زوم و یا GoToMeeting تور, البته گفت:” سیندی Plackmeyer مدیر بازاریابی و روابط عمومی برای Wormald شرکت. “شما می خواهید به تور خانه بدون یک فروشنده وجود دارد به طور طبیعی. شما می خواهید را به طراحی خود را انتخاب آنلاین, بله, شما می توانید.”

EYA مدیر عامل باب Youngentob گفت: قابلیت های این ساز ابداع کرده است برای تماس با ما خرید نمی خواهد برود اما به احتمال زیاد همچنان در ترکیب با فرد در تعاملات است.

EYA میزبانی اولین-همیشه مجازی باز برای یک خانه شهری پروژه Riggs محل پارک در فورت Totten محله از شمال شرق واشنگتن در 27 مه.

“به طور معمول هدف ما این است که برای دریافت یک زن و شوهر از صد مردم در صبح روز شنبه در افتتاح. شما نمی توانید انجام دهید که در فرد در حال حاضر, بنابراین ما به بررسی راه های دیگر برای بدست آوردن اطلاعات به خریداران آینده نگر” Youngentob گفت.

“ما تصمیم به سعی کنید زوم وبینار به صورت مجازی افتتاح بزرگ. بیش از 500 خریداران آینده نگر شرکت,” او اضافه شده است. “آن را موفق تر از ما هرگز تصور است.”

در عرض 24 ساعت بیش از 90 مجازی one-on-one قرار شد برنامه ریزی شده Youngentob گفت. روز سوم هشت خانه فروخته شد. این شرکت در حال برنامه ریزی آن بعدی مجازی برای باز کردن بعد از این تابستان با Townhomes در رستون ایستگاه.

سازندگان می گویند وجود دارد مقدار زیادی از عوامل با اشاره به یک بازار قوی در آینده: رشد جمعیت; خانوار سازند; از لحاظ تاریخی نرخ بهره پایین و سطوح موجودی و ادامه رشد 55 ساله و مسن تر خریدار. (آماندا Andrade-Rhoades/برای واشنگتن پست)

بازسازی

چند ساختمان های مسکونی از آینده را به عنوان سمبل کار از راه دور یک کارشناس گفت. (آماندا Andrade-Rhoades/برای واشنگتن پست)

معماران و طراحان در حال حاضر شروع به ارزیابی مجدد و دوباره از آینده بر اساس جایی که آنها حس عمومی در جریان است.

مردم در حال فکر کردن: “اگر من قصد دارم به صرف این مقدار زمان را در خانه من می خواهم آن را به راحتی و بازتابی از سلیقه من گفت:” آلن Kanner اصلی با اضافه شدن ابعاد تکووما, Md., remodeler و سفارشی سازنده خانه. “ما بازسازی شده و در حال رشد در تقاضا است.”

“پس از cooped, خانواده ممکن است می گویند” ما نیاز به یک آشپزخانه جدید و یا یک بزرگتر حیاط خلوت’ ” آدلر گفت.

برخی از خانواده ها ممکن است به دنبال برای اضافه کردن نه یکی بلکه دو دفتر به خانه های خود گفت: David مریک رئیس جمهور مریک طراحی و ساخت در کنزینگتون ،

“هنگامی که شما در مورد فکر می کنم یک دفتر آن را به یک فضای شخصی” اضافه شده مریک صندلی از انجمن ملی صنعت بازسازی دولت کمیته امور. “حتی به اشتراک گذاری آن را با یک مرد متاهل است که تهاجم به حریم خصوصی. همسر من در زمان بیش از آشپزخانه. اگر من به راه رفتن به ناهار و او را در یک زوم تماس با من به طور ناگهانی پسر بد.”

کارگران ساختمانی راهنمای یک واحد تهویه مطبوع بر روی سقف 37 L سنت SE, لوکس, محل سکونت توسعه در واشنگتن, d. C. (آماندا Andrade-Rhoades/برای واشنگتن پست)

بروکس هاول اصلی و مسکونی جهانی در منطقه عمل رهبر در Gensler جهانی معماری, طراحی و برنامه ریزی شرکت گفت: چند مسکونی ساختمان های آینده نیز باید به عنوان سمبل راه دور کار می کنند.

“دفتر خانه باید بخشی از ترکیب و یکی است که شامل فضایی برای میز ارگونومیک صندلی و روشنایی و ساخته شده است در ذخیره سازی” هاول گفت.

“ما ممکن است همچنین افزایش تقاضا برای دو تخت/یک حمام یا یکی-plus-den ارائه به عنوان ساختمان های جدید در حال برنامه ریزی که در آن اتاق اضافی می تواند به عنوان یک تابع اختصاص داده شده در دفتر خانه اتاق مهمان و یا مهد کودک,” او اضافه شده است. “این اتاق می تواند مجهز به یک جمع سبز پس زمینه صفحه نمایش به صورت ویدئو کنفرانس و یا یک گنجه ساخت گزینه که شامل فضا برای یک پرینتر و لوازم اداری.”

سازندگان می گویند وجود دارد مقدار زیادی از عوامل با اشاره به یک بازار قوی در آینده: رشد جمعیت; خانوار سازند; از لحاظ تاریخی نرخ بهره پایین و سطوح موجودی و ادامه رشد 55 ساله و مسن تر خریدار.

“ما می خواهم به ماندن بگیرید پیش از منحنی در همان زمان است و در حال تلاش برای کشف کردن آنچه در آن می خواهد” گفت: David گورمن اصلی Lock7 توسعه است.

realestate@washpost.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followerstürktelekom mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmeyabancı dizi izle