خرید رپورتاژ

برنلی مقابل واتفورد زنده: آخرین لیگ برتر به روز رسانی امروز | مستقلزندگی می کنندبه روز شده شنبه 25 ژوئن 2020 19:44

Clarets در حال نشسته و به راحتی در اواسط جدول در حالی که نایجل پیرسون طرف همچنان به مبارزه برای آینده خود

در حال بارگذاری…

در حال بارگذاری…

برنلی میزبان سقوط-تهدید واتفورد روز شنبه بعد از ظهر.

سین دیچه طرف باید خود را امن لیگ برتر ایمنی اما هنوز تحمل یک جاده پر از دست انداز از فصل سرگیری. یک chastening 5-0 شکست منچستر سیتی هایلایت باشگاه مشکل وضعیت قرارداد با تعدادی از بازیکنان از سمت چپ. پس از گزارش های پدید آمده اند بیش از یک اتهام شکست در رابطه بین سر مربی و رئیس مایک Garlick.

واتفورد را تجدید حیات تحت نایجل پیرسون پس از یک فصل پر سر و صدا را ترک کرده است بقای خود را در دست خود. اما اورلئانز در حال حاضر فقط یک نقطه روشن از منطقه سقوط پس از کریگ داوسون خیره کننده توقف زمان دوچرخه پا زدن نجات یک تساوی در برابر لستر سیتی در آخر هفته گذشته. به دنبال بازی زندگی می کنند در زیر:

SUBS

84′ – برنلی 1-0 واتفورد

Pieters می فرستد بیش از یک خوب عبور از سمت چپ اما مسینا دفاع از آن را به خوبی در پست دور. دوایت مک نیل تحت فشار قرار دادند به جلو به بازی کردن Vydra.

WAT subs: Chalobah برای هیوز, Andre خاکستری برای Deeney.

SUBS

80′ – برنلی 1-0 واتفورد

به آخر ده دقیقه ما بروید. ویلا و وست هام و بورنموث همه به شدت امیدوار است که رئال می تواند نگه دارید. Doucoure طول می کشد یک ضربه آزاد و شاخه در حدود 30 متری بیش از.

برنلی زیر: رودریگز خاموش اریک پیترس در

76′ – برنلی 1-0 واتفورد

در حال حاضر گلزن پایین است و نیاز به کمی توجه در یک آسیب است. او را حمل و سپس تیلور و Sarr برخورد در اجرا و هر دو نیاز به درمان بیش از حد.

تبلیغات

هدف!

هدف! – برنلی 1-0 واتفورد

72′ – کمی از کیفیت و برنلی را منجر شود. McNeil چک کردن به چپ و عبور اولیه به سمت در نزدیکی پست و جی رودریگز stoops به سر در یک پایان خوب.

کارت زرد

70′ – برنلی 0-0 واتفورد

یک برنلی حمله! دیده نمی شود یکی از کسانی که در این نیمه. به نظر می رسد امیدوار کننده در ابتدا, اما Brownhill lofts متقابل بیش از همه برای متوقف کردن تیم خود را حرکت.

McNeil طول می کشد پایین ولبک به نوبه خود و او می رود به این کتاب است.

66′ – برنلی 0-0 واتفورد

خیلی نزدیک! اولین شانس واقعی را نصف کرده و آن را باید یک هدف است. یک گوشه رهبری است Deeney به سمت هدف و آن را McNeil در خط این زمان به زانو آن را به ایمنی خواهد شد و سپس هیوز قرار می دهد همه چیز را پشت سر خود را به ضرب گلوله در ارتجاعی و آن را می فرستد 40 ردیف پشت به پشت ایستاده هدف.

نوشیدنی شکستن.

تبلیغات

62′ – برنلی 0-0 واتفورد

پاپ به طور کامل قطره توپ در ابتدا پس از ابتلا به یک گوشه اما Cathcart تنها انفجار آن را مستقیما در حافظ است. بزرگ اجازه دهید.

لحظاتی بعد Deeney پخش در ولبک در هدف اما او طول می کشد یک ابدیت به خط تا شات و Tarkowski باعث می شود یک بهبود بزرگ مقابله با.

58′ – برنلی 0-0 واتفورد

یک نگاه سریع در رئال نیمکت نمی کند نشان می دهد وجود دارد خیلی افتضاح از کیفیت ثابت به تغییر همه چیز. واتفورد فقط ممکن است سنجش از آنها می توانید بکشید واقعا مهم پیروزی امشب.

54′ – برنلی 0-0 واتفورد

واتفورد را شروع کرده اند در نیمه های مثبت, مد, اما هیچ چیز به گزارش هنوز از نظر شانس. Doucoure عبور به Sarr پایین جناح راست اما Tarkowski وجود دارد به برش از پایین عبور.

تبلیغات

50′ – برنلی 0-0 واتفورد

خواهد هیوز کاهش زمین زیر کشت و خط تا شات اما wafts فوق آن مبهم گسترده ای از 20 متری یا بیشتر. فقیر تلاش با توجه به این زمان او تا به حال.

47′ – برنلی 0-0 واتفورد

رودریگز فکر می کند که او در اما آفساید پرچم است. واتفورد در تلاش برای گرفتن توپ به جلو سریعتر در شروع این نیمه.

SUBS

نیمه دوم: ما در جریان است.

واتفورد یک زن و شوهر از تغییرات در شکستن.

Cathcart و Doucoure برای کلورلی و Kabasele.

تبلیغات

نیمی از زمان

نیمی از زمان

برنلی 0-0 واتفورد

یکی کردن پست و یکی کردن خط در فضا از پنج ثانیه به سمت خانه اما ارزش کمی جدا از این که در انتهای.

44′ – برنلی 0-0 واتفورد

دقیقه پایانی این نیمه در حال حاضر. فاقد آن بوده است در کیفیت پس برنلی بود که سراسیمگی از شانس حدود 20 دقیقه خوانده شده را علامت.

40′ – برنلی 0-0 واتفورد

Sarr برنده یک ضربه آزاد در نزدیکی خط اطراف زمین فوتبال. کلورلی را تحویل برنده توسط داوسون و پاپ قطره توپ در ولبک را سر دروازه بان خوش شانس برای دریافت یک ضربه آزاد.

تبلیغات

36′ – برنلی 0-0 واتفورد

فاقد یک جرقه در اینجا. برای برنلی شاید در آن مورد آب آینده در زمان اشتباه. این است که یک چیزی است ؟

32′ – برنلی 0-0 واتفورد

داوسون می شود سر خود را به گوشه ای اما پرش آن را در طول نوار. اجازه دهید برای رئال.

30′ – برنلی 0-0 واتفورد

بیت از یک پاره پاره مرحله از بازی با خطا و بالا رفتن توپ پایان به پایان است. ولبک برنده یک گوشه برای واتفورد پس از اجرا به کانال.

تبلیغات

26′ – برنلی 0-0 واتفورد

سمت خانه هنوز هم فشار زیادی رو به جلو و به دنبال دهانه. پس از اولین مراحل اورلئانز واقعا ایجاد هر چیزی – اما Sarr باقی می ماند خوب خروجی پایین سمت راست.

23′ – برنلی 0-0 واتفورد

نوشیدنی شکستن زمان است. برنلی قطعا احساس می کنند باید جلوتر خواهد بود.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای وبلاگ به بار.دانلود رایگان مقالات