Ammar Yasser ایسنا

شهر Umm al-الفهم پیش زمینه و وادی آرا دره در پس زمینه هر دو اکثریت عرب مناطق در شمال اسرائیل که ساکنان اسرائیل شهروندان است.

UMM AL-الفهم اسرائیل — Yousef Jabareen تا به حال تنها شنیده سیاستمداران در اسرائیل ایدئولوژیک حاشیه نشان می دهد که او و هزاران نفر از اسرائیلی ها می تواند از آنها تابعیت اسرائیل و شهرهای خود منتقل فلسطینی کنترل.

هفته گذشته او برای پیدا کردن یک نسخه از این پیشنهاد به خاک سپرده شد در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اسرائیل و فلسطین با طرح صلح.

یک پاراگراف در 181 صفحه سند پیشنهاد پتانسیل ترسیم مجدد مرزهای اسرائیل چنین است که یک خوشه از 10 شهرهای عربی در شمال تل آویو شناخته شده به عنوان “مثلث” خواهد بود گیرند توسط یک آینده فلسطین. بود که خبر به مثلث 350,000 ساکنان عرب, کسانی که می گویند آنها مشورت است بر آنچه بسیاری می گویند را به مقدار اجباری اخراج از اسرائیل که در آن خانواده زندگی می کردند برای نسل های.

“چگونه این جناح راست فانتزی تا پایان در آمریکا پرسید:” Jabareen, یک رهبر سیاسی و استاد حقوق در دانشگاه حیفا. “روشن است انگیزه کمتر به اعراب در اسرائیل است.”

اخبار ارائه برانگیخته فوری تظاهرات در مثلث منطقه از جمله تعطیلات آخر هفته ماه مارس صدها نفر در شهر نگردد al-Gharbiya.

“هیچ کس را محروم ما از تابعیت در میهن که در آن ما به دنیا آمد” Ayman عوده رهبر یک بلوک از عرب های اسرائیل احزاب سیاسی گفت: این جمعیت است.

احمد Gharabli

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

اسرائیل عضو مجلس Yousef Jabareen, که نشان دهنده متحده عربی لیست ائتلاف عربی در اسرائیل احزاب نشان داده شده است در زادگاه خود Umm al-الفهم در شمال اسرائیل است.

Jabareen, 47, متولد و بزرگ شده در این شدت سراشیب شهر 50,000 ساکنان که در آن اسرائیل به فروشگاه ها و بانک ها و مغازه های تلفن همراه نشستن در دادرسی اسلامی دعوت به نماز ناشی از نزدیکی مساجد. زندگی خود را به طور کامل در هم پیچیده با دولت یهودی: او را حمل اسرائیلی گذرنامه; پرداخت مالیات اسرائیل; و نه تنها رای در انتخابات اسرائیل بلکه به عنوان یک عضو کنست اسرائیل ملی مجلس پس از 2015.

“ما شهروندان اسرائیل” Jabareen گفت: در یک کافی شاپ که در آن قیمت های ذکر شده در شکل اسرائیل و موسیقی عربی, موسیقی پاپ. “ما شهروندان درجه دوم درست است اما هیچ کس نباید سعی کنید برای گرفتن شهروندی ما حتی بدون صحبت کردن به ما.”

برای این “اعراب ’48” — فلسطینی خانواده ها باقی مانده است که در اسرائیل پس از آن برنده آن جنگ برای استقلال — روزانه وجود نشان دهنده یک مخلوط پیچیده ای از هویت فلسطینی و ناقص ادغام در جامعه اسرائیل.

آنها شکایت دارند که اسرائیل underfunds خود را در مدارس و پلیس به طور معمول را انکار می کند و خود را به ساخت برنامه های کاربردی — و سپس دستور تخریب سازه های تایید نشده — و مصادره هزاران هکتار از گندم زار های اطراف آنها بود پرورشی برای نسل های.

اما آنها قدردانی دسترسی به دانشگاه ها است که اجازه بسیاری از اینجا دنبال استخدام در پزشکی و قانون است. تابعیت به اعراب اسرائیلی — که نشان دهنده 20 درصد از جمعیت اسرائیل — به مراتب بیشتر آزادی به سفر در اطراف اسرائیل و خارج از کشور از در دسترس است به فلسطینی ساکن کرانه و غزه. Jabareen که دارای مدرک حقوق از دانشگاه و دکترای خود را از دانشگاه جرج تاون حال فقط از یک عجله به نام دبیرستان مجمع که در آن اصل خواسته او را برای اطمینان بخشیدن به دانش آموزان به طور ناگهانی عصبی در مورد چشم انداز آینده خود را.

“وجود دارد برخی از درجه ای از وحشت” او گفت:.

سفارت ایالات متحده در اورشلیم نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد آنچه که ورودی مثلث ساکنان را در وضعیت نهایی و مورد ادعای خود را که آنها مشورت است با طرح معماران.

“آنها نمی از ما بخواهید; آنها نمی به ما بگویید” Jabareen گفت. “آنها فقط آن را در زمان از جناح راست سیاستمداران که می خواهند ما را ترک کنند. ما قطعات در صفحه شطرنج.”

چند در اینجا می خواهم به تحت حاکمیت امروز فلسطینی است که گرفتار سیاسی اختلافات و اتهامات فساد یا فلسطین پیش بینی با مغلوب ساختن پیشی جستن طرح که لذت بردن از تنها محدود حاکمیت.

“این است که وضعیت موجود است که ما را ساخته اند زندگی ما در این که آیا ما آن را دوست دارم یا نه اعراب و یهودیان در کنار هم” محمد ابو مجید پس از حلق آویز کردن از یک مکالمه تلفنی به زبان عبری. اسب خود را پایدار خارج از شهر تساوی مشتریان از هر دو جوامع برای درس سواری و اسب درمانی است. یکی از پسران خود یک گفتار درمانگر در اسرائیل یک مدرسه; برادر خود را توسط یک دکتر در یک بیمارستان اسرائیلی.

“شاید اگر آنها به ما یک دولت واقعی با زمین ما برگشت و ما کرامت بله چرا که نه؟” مجید گفت. “اما این برگ برنده دولت ؟ هیچ. آنها در حال تلاش برای تحقیر ما است.”

احمد Gharabli

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

علائم نقطه راه به عرب اسرائیلی در شهر Umm al-الفهم و غرب بانک شهر “جنین” در شمال اسرائیل است.

با توجه به U. N. پارتیشن طرح که ایجاد اسرائیل مثلث جوامع بودند به معنای سقوط اردن تحت کنترل است. اما پس از جنگ 1948 آنها حفظ اسرائیل است. در حال حاضر طرح “اندیشد امکان منوط به توافق طرفین است که مرزهای اسرائیل خواهد بود تصریح طوری که مثلث جوامع تبدیل شدن به بخشی از دولت فلسطین.”

رسانه های اسرائیل گزارش پیشنهاد کرده اند ارائه شد به درخواست بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل. کارکنان خود را کاهش یافته است به نظر.

“این [نخست وزیر] با انجام مذاکرات با دولت ایالات متحده آمریکا در سه سال گذشته در [تهمت به طرح صلح]” به گفته یک مقام رسمی در نتانیاهو که صحبت می کرد به شرط ناشناس ماندن. “این مذاکرات ادامه دارد هر چند آن را بیش از حد به زودی به چه نتیجه نهایی و جدول زمانی خواهد بود.”

مثلث ساکنان فرض کنیم که مذاکره کنندگان اسرائیلی تحت فشار قرار دادند اندازه گیری.

“این هدیه ای دیگر به نتانیاهو گفت:” اسماعیل ابو Alyan بود که جوش یک صدا خفه کن بر روی یک ماشین با اسرائیل صفحات در مرکز شهر گاراژ و کسی که مانند بسیاری از تجار در اینجا بستگی به اسرائیل برای تامین و مشتریان. او به یاد می آورد یک رشته از های اخیر طرفدار اسرائیل سیاست شیفت توسط کاخ سفید: “او می خواست جولان تهمت آن را به او داد; او می خواست سفارت در اورشلیم نسبت ناروا داد و آن را او. او می خواهد ما رفته تهمت خواهد آن را به او بدهد.”

http://www.washingtonpost.com/video/world/unpacking-trumps-deal-of-the-century-for-the-middle-east/2020/01/29/9cbc323a-865d-4144-9f15-f088fc4ba75e_video.html

برخی از سیاستمداران اسرائیلی را محکوم کرده اند پیشنهاد برای انتقال جوامع است. Ofer Shelach یک عضو اپوزیسیون آبی و سفید حزب گفت: این پیشنهاد بود غیر از استارتر. “این باید مورد بحث و هنگامی که آبی و سفید می آید به قدرت این بند خواهد بود کاهش یافته است” Shelach گفت: در مصاحبه با رادیو اسرائیل.

دانشمندان حقوقی گفت: هر حرکت برای انتقال وضعیت تمام جوامع به احتمال زیاد به اجرا گرفتار هر دو اسرائیلی و قوانین بین المللی.

“در اسرائیل قانون اساسی این افراد در حال شهروندان از دولت و آنها را به وظایف و حقوق نه به زور و اجبار آواره” گفت: حسن Jabareen از Adalah حقوقی مرکز حقوق اقلیت عرب در اسرائیل و هیچ رابطه ای به یوسف Jabareen. “در تئوری همه شهروندان عرب اسرائیل باید از همان حقوق قانونی مانند هر شهروند دیگر هر چند در عمل شهروندان عرب اغلب تبعیض.”

دیانا Buttu سابق مشاور حقوقی به تیم مذاکره کننده فلسطینی گفت که موضوع انتقال جمعیت عرب از منطقه مثلث به حال مطرح شده در مذاکرات قبلی. “اگر ما اجازه می دهد متحده را انتخاب کنید که مردم آنها را در آنها بر اساس نژاد و یا قومیت یا مذهب و سپس ما واقعا پایین رفتن مسیر از آپارتاید” او گفت:.

Ammar Yasser

ایسنا

نظامی در جاده ها اجرا می شود بین عرب اسرائیلی در شهر Umm al-الفهم و فلسطین ایجاد کرد از Anin در پس زمینه در اسرائیل و کرانه نزدیکی شهر “جنین”.

ساکنان اینجا می گویند این پیشنهاد به بیرون راندن آنها از اسرائیل می آید به عنوان بسیاری از عرب های اسرائیل در حال تبدیل شدن بیشتر عمیقا درگیر در سیستم سیاسی اسرائیل. در انتخابات ملی در ماه سپتامبر میزان مشارکت در انتخابات میان اسرائیل 1.8 میلیون عرب شروع به پریدن کرد 10 درصد بیش از انتخابات قبلی نزدیک 60 درصد پس از یک کمپین است که در آن نتانیاهو متهم شد اهریمنی شهروندان عرب به عنوان دشمنان کشور و تهدیدی برای امنیت اسرائیل. یک متمرد ائتلاف احزاب عربی از جمله کمونیستها و اسلامگرایان موفق به کسب 13 کرسی در کنست رای گیری اگر چه نتایج موفق به تولید یک حاکم اکثریت برای انتخابات دوم در یک ردیف.

در حال حاضر کمتر از یک ماه قبل از اسرائیل انتخابات سیاستمداران می گویند مثلث رای دهندگان ممکن است با انگیزه تر از همیشه به بیرون می آیند.

“[مرد] گفت: من امروز صبح ‘یوسف این است که رفتن را به من رای دادن برای اولین بار,’ ” گفت: Jabareen این مجلس که انتخابات پوستر خط خیابان اصلی در اینجا. “نتانیاهو ممکن است بخواهید برای خلاص شدن از رای دهندگان اما او بیشتر از آنها است.”

اموزش Eglash کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

در کرانه مغلوب ساختن پیشی جستن طرح اعتبار مهاجران’ رویاها و خرد به امید فلسطینی ها

جارد کوشنر قرار دادن یک چاقو ‘در سخنرانی نتانیاهو در بازگشت’ بیش از الحاق تاخیر می گوید اسرائیل مهاجر رهبر

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im