برگر کینگ می خواهد شما را به تماشای گنده مصرف شده توسط قالب. این یک تبلیغ جدید مبارزه است. به طور جدی.

با مبارزات انتخاباتی, Burger King عرضه 45-دوم تصویری بکر گنده نوظهور بیش از 34 روز به چیزی که خیلی آماده نیست برای آن نزدیک. مواد غذایی فاسد به فروش زمین است, رمان, اما از آن است که منادی که در آن مواد غذایی در جهان در جریان است و اشاره به تمام مواد غذایی سریع و سریع-خدمت زنجیره ای را ساخته اند که انتخاب های مشابه در سال های اخیر است.

در سپتامبر 2018, مک دونالد اعلام کرد که در ایالات متحده تمام کلاسیک برگر را بدون نگهدارنده های مصنوعی, هیچ طعم دهنده های مصنوعی و بدون افزودن رنگ های مصنوعی از منابع (از ترشی باقی می ماند چسبنده جدا خود نگهدارنده باقی بماند) این در بالای از بین بردن مواد نگهدارنده از قطعات مرغ در سال 2016 و از نرم خدمت در سال 2017. Panera نان اعلام کرد در سال 2015 است که آن را حذف طعم دهنده های مصنوعی و رنگ و مواد نگهدارنده و شیرین کننده های از همه از آن 2,000 رستوران و هدف آن به دست آورد در سال 2017 فقط پس از Chipotle Mexican Grill اعلام کرد آن را به حال تبدیل شدن به تنها برند ملی با اضافه شدن رنگ و طعم و مواد نگهدارنده و یا در هر یک از مواد تشکیل دهنده. (تنها پرچین: لیمو و آهک استفاده می شود برای حفظ اما Chipotle با استفاده از مرکبات تنها به عنوان عطر و طعم.)

در هر صورت این تغییرات مورد نیاز بازنگری از زنجیره تامین و reformulating از دستور العمل های. (Panera محبوب بروکلی با پنیر چدار سوپ دستور العمل به حال برای تجدید نظر 60 بار قبل از آن را به دست آورد مطلوب و طعم و بافت.)

مارک های دیگر, مانند وندی ساخته اند کمتر سنجش تعهدات مانند از بین بردن مواد مصنوعی “در هر زمان ممکن است.” اما تقریبا هر رستوران ملی برند درهم در سال های اخیر به تمیز کردن عنصر اظهارات اغلب تعویض از رنگ های مصنوعی و طعم مواد نگهدارنده و شیرین کننده های “طبیعی” جایگزین.

ماشه برای همه این تغییرات مصرف کننده در اولویت است. در سال های اخیر آمریکایی ها بارها کشیده شده به چه محصول فاقد بیش از آنچه که آن را شامل. این امر منجر به پوچ مانند, gluten-free, آب, کلسترول-رایگان gummy bears and non-GMO آب پرتقال (هیچ اصلاح شده ژنتیکی پرتقال تجاری در دسترس) و همچنین به عنوان یک معامله بزرگ از بهت و حیرت در مورد آنچه که دقیقا “طبیعی” به معنای.

غذا و داروی آمریکا آن را تعریف می کند به عنوان یک محصول غذایی است که حاوی هیچ مواد مصنوعی و یا رنگ اضافه شده و شده است “حداقل پردازش.” فضای بین حداقل پردازش, پردازش و فوق العاده پردازش مبهم باقی مانده است اما, انجام, این مواد غذایی’ اثر بر سلامت انسان.

وقتی پرسید که دقیقا کدام مواد نگهدارنده برگر کینگ بود انجام دور با این شرکت کاهش یافت و آرام در شب سه شنبه. اعلام روز شنبه نمی ترسیم که مواد نگهدارنده می تواند برداشته شود و از کدام منو قطعات.

تغذیه ناظران خوشبین هستند اما هنوز هم مورد نقد. لیزا Lefferts دانشمند ارشد در مرکز علمی در راستای منافع عمومی شگفتی در مورد جزئیات.

“برخی از مواد نگهدارنده هستند کاملا امن و دیگران نیست. مصرف کنندگان leery مختلف مواد افزودنی شیمیایی بنابراین شرکت ها در پاسخ به این که با محدود کردن مواد افزودنی,” او گفت:. “خوب قدیمی از مد افتاده اضافه شدن شکر و نمک باعث مشکلات بیشتری نسبت به کسانی که بیشتر ناآشنا نام. مصنوعی و قند و مواد غذایی رنگ — ما فکر می کنم شرکت باید افشای آن مواد خاص آنها را اجازه نمی دهد. بیایید تمرکز بر بهداشت عمومی و شفافیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>