بوندسلیگا بازگشت به فوتبال آلمان بازگشت و شما می توانید به تماشای بازی ها به صورت زنده در تلویزیون است ؟

بوندسلیگا تنظیم شده است برای بازگشت به میدان در این آخر هفته.

مانند هر لیگ در سراسر قاره آلمان پرواز بالا متوقف شده است از اواسط ماه مارس پس از طرح اولیه برای ادامه بازی در پشت درهای بسته scrapped.

اما فوتبال آلمان لیگ (DFL) اجرایی مسیحی Seifert ساخته شده است که تمایل خود را برای بازی به سر به عنوان به زودی به عنوان ممکن است شناخته شده در سراسر تعلیق ترسیم طرح به لگد کردن در اواسط ماه مه در آغاز ماه آوریل است.

و پس از دولت چراغ سبز در اوایل این ماه اقدام خواهد شد جریان در روز شنبه.

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن:

هنگامی که بوندسلیگا به آینده ؟

آلمانی بخش بالا بازده این آخر هفته با نه مسابقات در سراسر شنبه, یکشنبه و دوشنبه.

بوروسیا دورتموند را در دربی با شالکه ضربات همه چیز بعد از ظهر روز شنبه با قهرمانان و لیگ رهبران بایرن مونیخ در روز یکشنبه در اتحادیه برلین.

آلمان بخش بالا تنظیم شده است به عقب بر گردیم در جریان است (خبرگزاری گتی ایماژ)

چگونه آنها در حال راه اندازی مجدد و دیگر لیگ ها هستند ؟

در حالی که لیگ برتر است که هنوز هم بحث در مورد امکان بازگشت به آموزش با بازیکنان و مدیران طرف در ردیف بالا از فوتبال آلمان شده است آموزش در یک فرم و یا دیگری برای یک ماه.

از سرگیری بوندسلیگا عمل داده شد چراغ سبز هفته گذشته زمانی که آنگلا مرکل توافق با نخست وزیران فدرال متحده بیشتر به استراحت coronavirus اقدامات است.

دقیق بهداشت طرح کلید به فوتبال بازگشت همراه با توده تست از بازیکنان و مربیان و کارکنان.

است سر راست است ؟

در کل بله اما باید به طور طبیعی شده است برخی از برجستگی در جاده ها است.

هفته گذشته DFL گفت که از 1,724 فتح تست های انجام شده 10 نفر تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در سراسر 36 باشگاه در بالا و دو ردیف. سه نفر از این افراد در کلن اما وجود دارد بیشتر مثبت آزمون در دور بعدی.

بوندسلیگا 2 طرف دینامو درسدن آلمان دیدار مقابل هانوفر نامیده می شد پس از دو بازیکن تست مثبت آخر هفته گذشته در حالی که سابق چلسی به جلو سالومون کالو به حالت تعلیق در آمد و پس از فیلمبرداری خود را از موازین اجتماعی فاصله قوانین در هرتا برلین, اتاق پانسمان.

هر بازی پخش خواهد شد در انگلستان (Bongarts/گتی ایماژ)

آن است که رفتن به در تلویزیون ؟

BT Sport مرتکب شده اند برای پخش هر بازی باقی مانده از این فصل است.

نه همه مسابقات هر هفته نشان داده خواهد شد که در یکی از این سه کانال با حداقل یکی از آنها نشان داده شده در 4K UHD.

کسانی که مایل به تماشای بازی های آنلاین قادر خواهد بود به انجام این کار از طریق BT ورزشی سایت.

چه دولتی است ؟

بازی است که به دلیل لگد کردن در مقابل خالی می ایستد در شنبه اما وجود دارد مقدار زیادی برای بازی در هر دو به پایان می رسد از جدول به عنوان فصل وارد مراحل پایانی.

این Revierderby بین دورتموند و شالکه 04 است که در انتخاب این آخر هفته وسایل با لوسین Favre مردان داشتن فرصت برای کاهش رهبران بایرن مونیخ که منجر به نقطه پیش از این چند ساله بارسلونا در دیدار مقابل یونیون برلین در روز یکشنبه.

مقام سوم RB لایپزیگ به دنبال حفظ عنوان خود را با فشار در خانه فرایبورگ با تلاش Werder Bremen میزبانی صلاحیت لیگ قهرمانان امیدوار بایر لورکوزن در روز دوشنبه.

بایرن باقی می ماند این تیم به ضرب و شتم (EPA)

که شما باید مراقب باشید ؟

از تیرانداز ماهر Robert Lewandowski و تندرو Alphonso دیویس در بایرن مونیخ, به, بهبود, ستاره مانند بایر لورکوزن دینامو کای Havertz RB لایپزیگ به جلو تیمو ورنر و دورتموند نوجوان Erling Haaland وجود دارد مقدار زیادی از استعداد هیجان انگیز در بوندسلیگا.

ترین جالب از یک چشم انداز خواهد بود انگلستان بازیکنان را به نام خود در آلمان است.

شالکه باید ولز بین المللی خاخام Matondo و جونجوئه کنی تحت تاثیر قرار دادن در وام خود را از اورتون در حالی که دورتموند به رخ کشیدن برجسته انگلستان استعداد Jadon سانچو. 20-سال-انگلستان بین المللی جذب توصیف نگاه از منچستر یونایتد و دیگران لطف خود را بسیار عالی نمایش برای BVB.

RB لایپزیگ دو Ademola Lookman و اتان Ampadu در وام از چلسی هستند و دیگران از این سواحل پیمودن تجارت خود را در آلمان همراه با وست هام آکادمی فارغ التحصیل Reece آکسفورد در آوگسبورگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>