گاو آماده به استخدام Arturas Karnisovas منجر به مقابل دفتر

شیکاگو را وظیفه Karnisovas با ساختمان برنده فرهنگ برای حق رای دادن بود که در مسیر به دست برگشتی برای چهارمین بار در پنج فصل زمانی که 2019-20 مبارزات انتخاباتی به حالت تعلیق در آمد چرا که از رمان coronavirus بیماری همه گیر. به جای صبر کردن فصل توقف قبل از تغییر البته خریداران تصمیم به استفاده از غیر منتظره شکستن به ارائه Karnisovas اولین فرصت خود را برای رهبری یک جبهه ،

ESPN.com اولین گزارش پیش بینی توافق که آمد با هم به سرعت پس از گاو مصاحبه با نامزدهای دیگر این هفته از جمله برایان News, دنی فری و وس فروردین. Karnisovas یکی از چهار, نام, همراه با چاد Buchanan, Adam Simon و بابی وبستر برای ظهور به عنوان اوایل امکانات برای موقعیت در هفته گذشته.

برای Karnisovas قیمت اقتدار بیشتر و مشخصات بالاتر خواهد بود با فرض اینکه چالش های حق رای دادن است که به نظر می رسد بدون جهت در سال های اخیر است. گاو فاقد همه ستاره استعداد و ثابت نقطه گارد و آنها را بسته کردگی قابل توجهی در آینده حقوق و دستمزد در حاشیه جانبازان. مربی جیم Boylen یک 39-84 رکورد در طول سنگی دو سال تصدی خود 2019 تمدید قرارداد یکی از بسیاری از تصمیم گیری های سوال برانگیز ساخته شده به تازگی توسط Paxson و فورمن. در سمت روشن Karnisovas را به ارث می برند هسته ای سابق قرعه کشی میدارد که شامل Lauri Markkanen وندل کارتر جونیور و Coby سفید.

در دنور Karnisovas کمک قطعات رئیس جمهور تیم کانلی در طول چندین ساله بازسازی تلاش که دیدم قطعات بهبود از 30 برنده در 2014-15 به 54 برد و یک سفر به دور دوم پلی آف فصل گذشته. Karnisovas شهرت به عنوان یک پیشرو و ارزیاب استعداد بود burnished توسط دنور انتخاب های متعدد بازیکنان خارجی در این پیش نویس از جمله حق رای دادن مرکز نیکولا Jokic (صربستان), جمال موری (کانادا) Yll Nurkic (بوسنی) و خوان Hernangómez (اسپانیا).

Paxson سابق گاو بازیکن که موفق به کسب سه عنوان در کنار مایکل جردن را به حرکت در یک نقش مشورتی دارند پس از رهبری در مقابل دفتر از سال 2003 با توجه به NBC Sports شیکاگو است. Karnisovas است که انتظار می رود به استخدام یک مدیر کل به جای Forman که تا به حال برگزار شد که موقعیت از سال 2009.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im