وجود دارد هیچ چیز دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی تواند و نمی خواهد همه چیز در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن – به ویژه هنگامی که او صحبت کردن در یک نوسان کلید دولت است.

معلوم نیست حتی شعار نمادین آمریکایی تولید کننده خودرو امن است زمانی که که دولت را آه-تا-آرزو 16 رای کالج انتخاباتی هستند تا برای grabs.

وجود دارد شکی نیست در روز پنج شنبه که رئیس جمهور بود در میشیگان با پیشنهاد انتخاب مجدد خود را بسیار در مقابل ذهن خود را. او تحویل داده meandering سخنرانی که عمدتا متمرکز بر دولت Covid-19 همه گیر و پاسخ که از خود دولت است. اما در زمان آن را بدل به تماس های گرفته شده-نسخه یکی از تجمعات انتخاباتی او به وضوح نمی توانید صبر کنید برای احیای. بیا جمعه او بود از ساختن یک عمده – هر چند از نظر قانونی بی اساس و تا حد زیادی نمادین – بازی به صورت مذهبی رای دهندگان در نوسان متحده است.

بیش از سه سال به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن مدت باید آن را به عنوان جای تعجب نیست که یک رئیس جمهور که کیسه گروه بازرسان کلی برای اساسا به دنبال مسائل است که می تواند به او صدمه دیده است و یا خود را به متحدان سیاسی خواهد rip کردن معروف Ford Motor Company slogan در حالی که ایستاده در داخل یک کارخانه فورد.

پس از همه, به طور متوسط چهار سنجی بزرگ در دریاچه های بزرگ دولتی وارد شده توسط RealClearPolitics می دهد معاون رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد 5.5 درصد سرب وجود دارد. یکی از کسانی که در نظرسنجی انجام شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن-دوستانه فاکس نیوز می دهد آقای بایدن 8-نقطه منجر شود. دیگر نماینده دانشگاه قرار می دهد سابق معاونت جلوتر با 7 امتیاز.

“در کشور ما جنگ در برابر نامرئی دشمن سخت کوش میهن پرستان امروز در اینجا به تماس پاسخ داده به خدمت می کنند. شما ثابت کرد که آمریکا ساخته شده است فورد دشوار — و شما ساخته شده فورد دشوار است,” او گفت: کارگران در میشیگان گیاه.

پس از آن آمد که همان IG-شلیک وقاحت است که سوخت خود را از حضور در انتخابات مجدد است که در حال حاضر به عقب در دنده پس از آن کل آزار دهنده به او coronavirus ظروف سرباز یا مسافر.

“یک بیان است. شما هنوز هم استفاده از آن بیان من فکر می کنم بیل, راست?” او پرسید: فورد اجرایی رئیس ویلیام فورد جونیور “که یک بیان است. و بیایید ببینید که آیا من می توانم از آن استفاده کنید شاید برای خودم ؟ ‘ساخته شده تهمت دشوار است.’ من نمی دانم. آنها ممکن است می گویند … ‘که هیچ خوب است. شما نمی توانید انجام دهید که.'”

تنها او.

در واقع در این هفته نشان داده Mr مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد مایل به می گویند و انجام هر کاری برای نگه داشتن نوسان فقط به اندازه کافی رای دهندگان نیز در حالی که رانندگی تا راست و جمهوری خواه رای مردم در انتخابات این سقوط خود را — تنها راه برای دور دوم.

فرمانده کل قوا bragged مورد فیلدینگ “دو اضافی نبرد” در طول یک روز یادبود شب جمعه در کاخ سفید ارج نهادن به این کشور کاهش یافته نیروهای نظامی است. آخرین جنگی آمریکا جای دیگری منتقل شد در 31 مارس 1992 به دلیل “هزینه عملیاتی این کشتی ها به کار فشرده منینگ و مدرن تر و قوی تر و رزمناو و ناوشکن امروز نیروی دریایی” با توجه به نیروی دریایی ایالات متحده واقع ورق.

‘بیشتر نماز’

او دوباره در روز پنج شنبه به نام برای کلیساها به باز چون “به نظر من آنها ضروری است.” روز بعد او panned رهبران دولت برای نگه داشتن “مشروب فروشی ها و مراکز سقط جنین” اما نه عبادت خانه. “این درست نیست” گفت: اعلام حرکت خود را با هدف “اصلاح این بی عدالتی است.”قابل توجه یک تکه بزرگ از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن پایگاه سیاسی بسیار مذهبی است.

او در زمان 75 درصد از سفید انجیلی رای در سال 2016. رای گیری های اخیر نشان می دهد که او در مورد باقی مانده است که مردمی که با رای گیری بلوک با روز انتخابات فقط شش ماه دور. خود را محافظه کار پایه به نام خود فرمانداران اجازه می دهد تا آنها را به بازگشت به مکان های خود را ،

هر چند این رویداد صبح روز جمعه با جانبازان و طرفداران موتور سیکلت – یک نسخه کوچکتر از سابق سالانه “نورد تندر” واشنگتن سوار شد و در کاخ سفید با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و حتی تبدیل آن به یک رویداد کمپین.

هر چند او ایستاده بود در یک تریبون در ترومن بالکن او به عنوان ممکن است ایستاده در یکی داخل مدنی مرکز و یا جزئی لیگ هاکی عرصه در یک میدان نبرد دولت به عنوان او اشاره کرد موتورسواران بوده است حامیان او و بعد التماس آنها را به “خارج” و “کار” برای انتخاب مجدد او به دلیل “ما نمی توانیم از بین بردن این کشور”

آن را به نظر می رسد برای هفته – ماه حتی – که swashbuckling Mr تهمت بي پروا بود و گاهی مایل به قرارداد coronavirus. او حاضر به پوشیدن ماسک. (او هنوز هم می کند.) او برای مدت طولانی اجتناب اجتماعی-فاصله. او را تکان داد دست در دست کاخ سفید بازدید کنندگان است. و….

ما در بر داشت اوایل این هفته یک راز ماندن “مغلوب ساختن پیشی جستن دشوار” است که مصرف یک ضد مالاریا مواد مخدر به گارد در برابر آلوده شدن با Covid-19 – حتی اگر خود را عمومی سازمان بهداشت و درمان هشدار در مورد عوارض جانبی مانند نامنظم شدن ضربان قلب و روان. (آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرم از بیماری های قلبی, با توجه به کاخ سفید پزشکان.)

پس چرا رئیس جمهور گفته شروع مصرف دارو ؟ مانند آخرین رسمی coronavirus با مضمون رویداد در یک میدان نبرد دولت است که به سرعت به صدا بیشتر شبیه به یک کمپین تجمع به درخواست تجدید نظر به پایگاه خود را. معترضان دفاع به عنوان او می کند به صورت متحده برای بازگشایی باید افتخار در دوربین مورد مصرف هیدروکسی کلروکین.

دلیل دیگر: نگه داشتن به اندازه کافی نوسان رای دهندگان به اندازه کافی در نوسان متحده را به نفع خود دوباره نوامبر.

ابتلا به ویروس “را تضعیف می کند خود را” بازگشت به کار “پیام به دراماتیک ترین شکل ممکن و تضعیف شخصی خود تصویری از اسیب ناپذیری”گفت: Michael جراحی بود که در بالا از دستیاران سابق جمهوری خواه kermani.

‘واقعی استقلال ملی’

این مبارز در رئیس بازگشته است, گسترش retooled نسخه 2016 فروش زمین که او — و او به تنهایی می تواند تزریق اقتصاد ایالات متحده با دوز “اسیب ناپذیری.”

چه جایی بهتر از میشیگان پس از یک مرکز ساخت آمریکا به دوباره وعده رنسانس و شغل. بسیاری از مشاغل است.

“هیچ چیز نمی تواند متوقف قدرت و قدرت و شن از کارگر آمریکایی ، درست مثل نسل میشیگان تولید کنندگان قبل از اینکه شما هر یک از شما را به انجام بهترین خود را برای امریکا در زمان خود از نیاز به” آقای ترامپ گفت: از فورد کارخانه Covid-19 پاسخ.

و چه جایی بهتر از میشیگان — که برخی از فعالان سیاسی تماس ستون فقرات آقای مغلوب ساختن پیشی جستن راه به 270 رای کالج انتخاباتی مقدار مورد نیاز برای برنده شدن در انتخابات ریاست جمهوری – را به یکی از اولین پررنگ وعده های 2020 مبارزات انتخاباتی.

“درست است استقلال ملی نیاز به استقلال اقتصادی است. از یک روز من شده است مبارزه برای بازگرداندن شغل ما از چین و بسیاری از کشورهای دیگر” او گفت:. “امروز من اعلام ساده اما حیاتی ملی هدف: ایالات متحده خواهد بود که برتر جهان, داروخانه, دارو, فروشگاه, پزشکی و تولید کننده. ما در حال آوردن داروهای ما برگشت.


“و بسیاری از چیزهای دیگر بیش از حد. ما باید تولید انتقادی تجهیزات و لوازم دارویی و فن آوری برای خودمان” آقای ترامپ اضافه شده است. “ما نمی توانیم تکیه بر کشورهای خارجی به مراقبت از ما به خصوص در زمان دشواری است.”

به عنوان یک جدید, نظرسنجی فاکس نیوز نشان داد آقای ترامپ پایین 8 درصد در سراسر کشور به آقای بایدن رئیس جمهور و تیم او در حال فکر است که تقریبا هر طور گسترده ای مورد احترام نظرسنجی ها نشان می دهد بیشتر آمریکایی ها اعتماد او را به اداره اقتصاد است.

جدید خود را “ملی هدف” نشان می دهد که در حالی که coronavirus گرفته نفس تقریبا 95,000 آمریکایی ها آن را تنفس زندگی جدید به “امریکا و اولین پیام” است که به کمک آقای ترامپ برنده زنگ کمربند ایالات پنسیلوانیا, ویسکانسین, و بله, میشیگان, چهار سال پیش.

حتی پس از او چهره یک سربالایی مبارزه با یک شناخته شده مقدار در آقای بایدن. نظرسنجی ها نشان می دهد او زمین را در هر دولت و دیگر میدانهای. اقدامات خود را نشان می دهد او می داند که آن را — مانند تجدید ادعای بی اساس خود در روز پنج شنبه که او یک بار برنده یک “مرد سال” جایزه در میشیگان که هیچ کس می تواند پیدا کردن یک رکورد.

“ایالات متحده آمریکا است که در شورش علیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. [آقای بایدن] در حال حاضر دارای یک دلهره آور سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در میدان نبرد آمده است که تصمیم خواهد گرفت 2020 انتخابات” دموکراتیک ناظر انتخابات استنلی گرینبرگ اخیرا نوشت و اشاره کرد در انتخابات از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار زنان و حومه رای دهندگان فرار کرده اند 2016 تهمت ائتلاف.

“مغلوب ساختن پیشی جستن یک با خیال راحت می توانیم فرض کنیم تقریبا هر چیزی را به انتخاب مجدد و همکار دموکرات انجام همه آنها می توانند او را شکست” آقای گرینبرگ نوشت. “اما آنها نیز باید به حساب آورد این واقعیت اساسی: بخش های زیادی از رای دهندگان دانستن چه خبر شده شورش در برابر تهمت به مدت سه سال و مشتاق به پایان کردن چشم انداز خود را از امریکا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات