Bucs’ بروس Arians در تام برادی-آنتونیو قهوه ای جفت شدن: بله, آن را به اتفاق می افتد’

این همه منجر به حدس و گمان که Tampa Bay Buccaneers خواهد سعی کنید به جفت بردی و قهوه ای دوباره پس از سابق امضا به عنوان یک عامل آزاد حدس و گمان بود که سوخت قهوه ای گفتن خلیج تمپا ورزشی-ایستگاه بحث است که او “ترجیحا” می خواهم به بازی با بردی اگر و هنگامی که او بازگشت به لیگ.

“این در مورد من نیست. آن را در مورد او به” گیرنده گسترده ای گفت. “من فقط برای او هیجان زده و جدید, تیم, جدید, فرصت, فقط ببینید که چگونه به خوبی او می تواند انجام دهد. من می دانم که او رهبری خود را در زمینه بازی به هیچ یک دوم است. پس از آن همه چیز در مورد تام ، ممنون میشم برای او. ما هر دو باید خود ما شرایط. من فقط در تلاش برای انجام همه چیز را من می توانم به مسائل راه, بنابراین من می توانید به این زمینه است. من فقط هیجان زده برای TB. او یک فرصت بزرگ است. او یکی از دوستان نزدیک من است.”

افسوس که Bucs علاقه مند نیست.

“آره, آن را به اتفاق می افتد,” مربی بروس Arians کرد و گفت: در CBS Sports شبکه “ماورا و Tierney” نشان می دهد. “وجود دارد هیچ جایی. و احتمالا به اندازه کافی پول. اما آن را به اتفاق می افتد — آن را نه در اینجا مناسب است.”

Arians بود استیلرز “توهین آمیز” هماهنگ کننده برای پوست قهوه ای اولین بار دو فصل NFL در سال 2010 و 2011 به طوری که آن را نه به عنوان اینکه او ناآشنا با او. زمانی که قهوه ای بود و در اخبار سال گذشته برای همه اشتباه دلایل Arians بستری او دوست گیرنده گسترده اما او نیز او را به نام “diva” در طول یک ظاهر بر Adam Schefter پادکست.

کسانی که احساسات ظاهرا تغییر نکرده.

“من فقط او را می دانم و آن را یک جا در اتاق قفل” Arians گفت: پنج شنبه.

با مایک ایوانز Chris گادوین و کامرون Brate عبور فو هستند حداقل از خلیج تمپا نگرانی و امسال پیش نویس است که تصور می شود به خوبی مواجه نگردند در آن بخش است که به معنی خلیج تمپا می تواند انتخاب کنید تا یک تازه کار در ارزان است. در عوض Bucs خواهد بود به دنبال بهبود در مقابله با توهین آمیز امیدوار به نگه داشتن 42 سال سن بردی راست. اگر چه طرفدار فوتبال تمرکز رتبه خلیج تمپا خط حمله هفتم در لیگ فصل گذشته آن را نیز اجازه 47 کیسه و قرار دادن Bucs در پایین نیمی از لیگ را در آن بخش. (بخشی از آن ممکن است تا به حال با Jameis وینستون تامل در زیر مرکز.)

Arians را quarterbacks خود گرفته اند توده در طول سال:

بردی برد فوق العاده ای حفاظت از خود تهاجمی خطوط در طول سال. او شده است به اخراج بیش از 40 بار تنها یک بار در طول اولین فصل کامل به عنوان یک نویسنده در سال 2001.

جزئیات بیشتر در NFL:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de