Buccaneers اصرار تام برادی است ‘مقدار زیادی از بازوی چپ و آنها ممکن است حق

پس از آن وجود دارد این واقعیت است که بردی خواهد بود 43 در این فصل است که کمی کوتاه باستان برای تقریبا هر نوع از ورزشکار. اما تیم جدید خود است ابراز اعتماد به نفس است که شش بار قهرمان سوپر باول است مرد مناسب برای کار خود را و هنوز هم می تواند بال توپ به عنوان مورد نیاز است.

“این نوار را به ما نشان داد که او تا به حال مقدار زیادی از بازو. در واقع ما فکر می کردند که او تا به حال یک ایده آل دست بروس در سیستم” Buccaneers مدیر کل Jason Licht گفت: (از طریق ESPN). “او هنوز هم می توانید آن را پرتاب ، … ما شاهد یک کاهش در بازوی او استعداد ندارند.”

کسانی که نظرات تکرار برخی از ساخته شده توسط Arians هفته گذشته هنگامی که او به خبرنگاران گفت: (از طریق ESPN) “من فکر می کنم درک [از بردی] اشتباه است. من فکر عمیق او توپ فوق العاده بود سال گذشته است. از طریق خود بازی-بازی های اکشن, آنها آمار بسیاری از توپ.”

البته به برخی از درجه بوکانیرز را به عقب براند و در یک روایت که بردی است که کمتر احتمال دارد به مانند خود قدیمی خود را و بیشتر احتمال دارد به نگاه خوب است. برای همه وینستون اشکالاتی او به رهبری NFL فصل گذشته در عبور متری و touchdowns در سن 25 اما Tampa Bay او اجازه رفتن داد و 20 سال کهنه یک قرارداد دو ساله به ارزش یک تضمین 50 میلیون دلار با گزارش 9 میلیون دلار بیشتر در انگیزه.

هر چند بردی پرتاب نمی عمیق اغلب در 2019 خود را پیشرفته آمار نشان می دهد او انجام نسبتا خوب زمانی که او انجام داد. ESPN آمار و اطلاعات به تازگی اعتبار بردی با تساوی وینستون برای بالاترین نرخ از اتمام فصل گذشته در عمیق می اندازد به تنگ ویندوز.

وینستون بود توسط بسیاری از اقدامات تهاجمی ترین کارفرمایی در لیگ تلاش عبور از 20 یا بیشتر از متری downfield 99 بار در حالی که بردی عقب مانده به خوبی پشت با 62 از جمله تلاش (هر Yahoo Sports). اما با توجه به NFL تحلیلگر جانی Kinsley عمیق توپ پروژه وینستون رتبه فقط 21, عمیق-توپ دقت در حالی که بردی رتبه 16.

گفت: Brady “قرار داده تا شاید او بهترین فصل به عنوان یک رهگذر در مدتی” در 2019, Kinsley نوشت که ex-Patriot “تا به حال به اندازه کافی از کیفیت می اندازد در این ترکیب به زمین در وسط بسته و در سن و سال او که کاملا یک دستاورد است.”

که jibed با یک تجزیه و تحلیل توسط ESPN که اشاره کرد که در حالی که لیگ به طور متوسط در سال 2019 در عبور از 20 یا بیشتر هوا متری بود 38 درصد بردی تکمیل 43 درصد از جمله پرتاب سوم خود را-بالاترین نرخ ثبت و هفتم-بالاترین در NFL فصل گذشته. بردی نیز با اعتبار پرتاب هفت زمین نشستن کامل هواپیما می گذرد فصل گذشته از 20 یا بیشتر هوا متری ترین برای او از سال 2006.

ورزشی اطلاعات راه حل تا به حال بردی با هشتم-بهترین touchdown درصد در عمیق می اندازد پشت جیمی Garoppolo پاتریک Mahomes دانیل جونز, کرک, عموزاده, Drew Brees Lamar جکسون و Dak پرسکات. طرفدار فوتبال تمرکز نوشت که در سال 2018 و 2019 بردی “هدفمند گیرنده های 10 یا بیشتر متری عمیق بیشتر از میهن پرستان’ مسیر اجرا می شود را نشان می دهد.”

که نشان می دهد یک کارفرمایی که هنوز برخی از downfield ذهنیت او نمایش داده می شود اثر مخربی که پشت Randy Moss بود در انگلستان است. در علاوه بر این به بسیاری از آنها اشاره بردی دقیقا نمی بود و بازیگران ستاره از عبور فو گذشته از فصول به ویژه در شرایط گیرنده است که می تواند بالا کردن دفاع است.

در تمپا بردی باید خجالت ثروت در نرم افزار کاسه گسترده ای از گیرنده های مایک ایوانز و کریس گادوین و همچنین به عنوان یک جفت تنگ می رسد که ارائه قابلیت اطمینان (کامرون Brate) و انفجاری (O. J. Howard).

Arians اصرار داشت در هفته گذشته که طرح های خود را در واقع برای تماس کوتاه عبور می کند به خصوص زمانی که عمیق مسیرهای تحت پوشش هستند اما برخی از اخیر خود quarterbacks حاضر به “را لعنت checkdown.” در چه تنها می تواند به عنوان کتمان حقیقت او گفت: از بردی “ما نمی باید به آموزش تام است.”

اما Arians پیشنهاد بردی نمی خواهد فقط یک “checkdown چارلی” در جرم را با استفاده از خود را بی عیب و نقص تصمیم گیری — یک صفت به ندرت همراه با وینستون به فرصت طلب در مورد رفتن عمودی.

“من فکر می کنم آزادی به دنبال downfield در مسیر خاص و در شرایط خاص زمانی که رقابت کامل — آن را انجام نمی شود ترس به آن را” مربی گفت: (از طریق ESPN).

برخی از اعداد ارائه خوشبینی که بردی می توانید آن را و آن را در عمیق می اندازد حتی در سن پیشرفته. او گفت: در گذشته که او هنوز هم می خواهد به یک NFL quarterback زمانی که او 45 و Bucs به نظر می رسد می بینیم که به عنوان یک سناریو واقعی.

“ما احساس می کنیم مثل او هنوز هم می تواند بازی را برای بیش از دو سال و امیدوارم که مورد” Licht روز دوشنبه گفت:.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>