بابا والاس وعده خود را به ادامه فعالیت: ‘آن را در مورد مسابقه در این مورد نژاد’

“من افتخار می کنم به نوع … گام به دور از بابا والاس ورزشکار و به عنوان بابا والاس انسان برای اولین بار و پس از” من نمی دانم اگر من می توانم لمس است. من نمی دانم اگر من می توانم بگویم این نوع از همه چیز.’ من اجازه دادن که گارد پایین” والاس گفت: جمعه شب بر روی “نمایش روزانه با Trevor Noah.” او اضافه کرد که او به حمایت از حامیان مالی خود Richard Petty موتورسواری و تیم همکار رانندگان نسکار ،

“با من انجام این کار آنها باید بدانند که تصویر بزرگتر از همه چیز است. آن را در مورد مسابقه. آن را در مورد نژاد,” او گفت:. “بنابراین از آنجایی که صدا و آوازی در مورد آن و بیرون آمدن و ایستادن من در زمین برای کمک به نسکار رنگ یک تصویر جدید برای ورزش و برای نسل بعدی برای دیدن و محکم بر روی خلاص شدن از مؤتلفه پرچم من می دانستم که مانند همه حق رول آستین بالا. این مورد دشوار می شود.”

آلاباما بومی والاس قابل درک است که او ممکن است در صورت واکنش در آلاباما Superspeedway که در آن وجود خواهد داشت و آگاهی از مؤتلفه پرچم ممنوعیت و طرفداران خواهد بود در حال حاضر برای اولین بار از این رمان coronavirus همه گیر تعطیل ورزشی. اما او “عاطفی” به عنوان NASCAR جمهور استیو فلپس که فلپس به او گفتم که شنبه شب در مورد طناب دار و از تیم خود و فلپس بسیج در اطراف او. “من برطرف شد که نبود اما من احساسی بود,” او توضیح داد: از لحظه ای او آموخته طناب دار شده بود در بر داشت.

والاس وعده داده است که فعالیت خود را تنها آغاز و حتی به عنوان او گفت: “من نه سیاسی فرد” است و او “تلاش می کند برای جلوگیری از آن در همه هزینه ها.” اما او در حال حاضر قابل تشخیص ورزشی شکل و یک رهبر در ورزش است.

“من در نگاه به عنوان یک آمریکایی آفریقایی تبار مرد به دلیل رنگ پوست من” والاس گفت. “من تیره تر است. من سفید نیست. من سیاه و سفید نیست. من مخلوط و این چیزی است که من هرگز یک بار سعی کردم به ارمغان بیاورد. من همیشه سعی کردم به ماهیت رقابتی: “آیا نمی ظروف سرباز یا مسافر با من نمی ظروف سرباز یا مسافر با شما.’ بیایید مسابقه دل ما را و آن.”

او صحبت می کند برای کنار خانواده اش را می کند که باید یک صدا و همچنین برای دیگران. “داشتن یک صدای داشتن یک پلت فرم در حال آواز ایستاده تا برای آنچه که به اعتقاد من ایستاده تا برای یک مسابقه است که احساس می کند شکست خورده است که ترس به صحبت می کنند زیرا آنها نمی دانند چه اتفاقی خواهد افتاد — من نمی خواهم برای دیدن من از مردم می خواهم که. من می خواهم به ایستادگی کردن برای آنها. من می خواهم به ایستادگی کردن با آنها — دست در دست هم, دست در دست نشان می دهد که, هی, من یک صدای, و من می خواهم برای ایجاد تغییر در ورزش و در جامعه من و من می خواهم به شما بچه ها به بخشی از آن.”

پوشش بیشتر از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات