بابا والاس نسکار تنها آفریقایی راننده به گفتگو Kyle Larson حدود نژادی لکه دار

“تا آنجا که من نمی خواهم به درگیر من از همان ابتدا” والاس گفت. “وجود دارد یک بخشی از پس زمینه است که احساس می کند مورد حمله و صدمه دیده است و بخش دیگر احساس سردرگم و عصبانی است.”

والاس محکوم کرد لارسون اعمال گرفت و گفت که “هیچ منطقه خاکستری” و این اشتباه بود. اما او افزود که لارسون رسیده بلافاصله بعد از آن و زمانی که دو متصل به عذرخواهی شد “صادقانه.”

“او احساسات و غرور در هم شکسته شد,” والاس گفت.

در نهایت والاس گفت: لارسون درس های بزرگی برای یادگیری است اما سزاوار یک شانس دوم.

“من به او گفتم آن بیش از حد آسان برای او به استفاده از کلمه و که او را به انجام بهتر و دریافت آن از واژگان” والاس اضافه شده است. “وجود دارد هیچ جایی برای آن کلمه در این جهان است. من دیوانه در او و من باور دارم که او به همراه بسیاری از افراد شایسته شانس دوم و سزاوار فضا را بهبود بخشد.”

در بیانیه خود اعلام لارسون نامحدود تعلیق نسکار در مورد تلاش های خود برای ترویج تنوع و شمول در آنچه که به طور گسترده ای در نظر گرفته شده سفید ،

“نسکار ساخته شده است که تنوع و شمول یک اولویت و نمی خواهد تحمل نوع زبان مورد استفاده توسط Kyle Larson در طول روز یکشنبه iRacing رویداد کردند.”

والاس گفت که لکه دار کردن چیزی است که “به ارمغان می آورد بسیاری از خاطرات وحشتناک برای مردم است.”

“نسکار انجام شده است آنچه در آن می تواند به دور از ‘نژادپرستانه و redneck, ورزشی, برچسب” والاس گفت. “تنوع و شمول یک اولویت اصلی برای این ورزش در سراسر هر تیم هر ماشین و هر عضو خدمه و کارمند است.”

لارسون نظرات و متعاقب آن مجازات جلب واکنش سراسر این ورزش است. جوی afton wagner این 2018 سری جام قهرمان شد و یکی از اولین و مهمترین نامها را به افکار خود را روز سه شنبه.

“شما نمایندگی نام تجاری خود را که آیا آن را به جوی afton wagner نام تجاری و یا هر آنچه در آن است,” او گفت: NBC Sports. “شما همیشه باید در. کسی که همیشه کرده است که دوربین گوشی. کسی که همیشه دارای توانایی برای نشان دادن آنچه شما انجام می دهند. … و شما همیشه باید به فکر می کنم: چه شده است من را با نام تجاری? و آنچه من می خواهم آن را به ؟ چگونه می توانم من می خواهم به نمایندگی?”

Afton wagner در ادامه می گویند وجود دارد هیچ جایی برای لارسون نظرات در مسابقه و یا فراتر از آن.

“من نفرت را به ببینید که اتفاق می افتد به کایل” afton wagner گفت. “من احساس می کنم برای او و خانواده اش. بدیهی است که یک تنظیم از آنچه در آن بود دو روز پیش. اما چیزهایی مانند آن پذیرفته نیست در جامعه ما و آنها نباید بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات