برونو فرناندز چراغ اولدترافورد به منچستر یونایتد امن دربی برنده بیش از شهرستان

به عنوان باران بازگشت pelting بیش از اولدترافورد جمعیت خانه شد تا به تحسین جدید خود را به استاد. آن را نمی خواهد بود قابل توجه خبری که برونو فرناندز یک بار دیگر تحویل تعیین کننده عملکرد برای منچستر یونایتد.

که او luminary در یک شب هنگامی که اوله گونار Solskjaer طرف به اتمام لیگ بیش از دو برابر منچستر سیتی برای اولین بار پس از الکس فرگوسن بازنشسته یک شاهکار آخرین دست آورد در 2009-10 بود بیشتر قابل تشخیص است.

تراس thundered در سوت پایان, سر و صدا نه تنها به این مفهوم اهمیت نتیجه اما قدر از عملکرد.

در همراهی با دیگر قسمت های این فصل منچستر دربی وجود دارد و سایه های غیر منتظره – هیچ کدام بیشتر از پپ گواردیولا مردان که به طور کامل outplayed.

تن راه اندازی شد در اوایل از طریق آنتونی رزمی عالی دفاعی هدر داخل خود شش حیاط جعبه تحت فشار از نیکولاس Otamendi. فرد به دنبال آن پیش بینی نشده قطعه از بازی با nutmegging Oleksandr Zinchenko و خرد اسکریپت ادامه داد: در نیم ساعت خوانده شده را علامت.

ایالات جشن گرفتن سرب در برابر شهر (EPA)

در ساخت-تا جمعه مرحله نهایی مسابقات شد تاکید کرد که هیچ بازیکن ساخته شده است که بیشتر خطاهای منجر به یک هدف در لیگ برتر از David De Gea هفت پس از شروع 2018-19. به جای آن Ederson نحو نامشخصی گمراهان در اولدترافورد.

Fernandes بود قطع توسط Ilkay Gundogan و در حالی که شهر اعتراض قدرت داور مایک دین تصمیم به جایزه یک ضربه آزاد به پرتغال بین المللی شد توطئه راه به کلام. با بازدید کنندگان هنوز هم حل و فصل در دفاع از deadball او رنده شده یک پاس هوشمند برای رزمی. مهاجم اول-زمان شلیک میده زیر منفعل Ederson و داخل در نزدیکی پست برای به دست آوردن ایالات سزاوار مزیت است.

در واپسین دقیقه افزایش وجود دارد بدبختی برای برزیل بین المللی است. فرد overhit پاس نورد به دروازه بان که آن را برداشت و انداخت آن را تنها برای اسکات McTominay برای جلد پیک از زمین به عنوان او به سرعت توپ را برای اولین بار و به کارگردانی خود 35-حیاط تلاش به یک شبکه خالی است.

هافبک آن را به نام “لحظه شیرین” و “احساس زیبا” اما آن را نیز پوشش نقره ای به یک بیانیه است. ایران نه تنها ضرب و شتم شهر آنها bettered آنها.

لیگ برتر جام برندگان lionised توپ در اولدترافورد اما در دیگر جنبه های بازی است که می تواند نمی شود پیش بینی کرد آنها موفق به تهدید با آن و یا کنترل شکل بازی.

ایالات swarmed آنها و هرگز فراهم گواردیولا را به اتهام این شانس را به راحتی در روبرو می شوند. شهرستان موفق فقط یک شات در مجموع در نیمه اول بودند و خوش شانس برای ورود به شکستن اذعان داشتن تنها یک بار. در پایان مسابقه آن شده اند و امداد رسانی به آنها که scoreline نبود بیشتر از 2-0.

“تمایل و نگرش و تعهد و ارتباط بین طرفداران و بازیکنان خوشحالی من بیشتر” Solskjaer گفت.

“در زمان ما فشرده آنها را تحت فشار قرار دادند آنها پشت ما سعی کردیم به تهاجمی. ما آنها را از اشتباهات و ما خوشحال با نتیجه.

“این یک امتیاز به یک مدیر از یک تیم با این نگرش است. شما نمی توانید برای اطلاعات بیشتر بپرسید. آنها در حال رفتن به بهبود به عنوان بازیکن و همچنین.

“به ضرب و شتم یک تیم مثل منچستر سیتی فوق العاده است خوشحالم برای آنها است.”

گواردیولا شد مطمئن نیستید از چه سیستم Solskjaer را استخدام کنند اما او به درستی پیش بینی کرده اند که ایالات متحده خواهد بود مبارز به جای ریسک گریزی. شهرستان در حال حاضر از دست داده و هفت مسابقات لیگ برتر در این فصل است که یکی بیش از دو گرگ و آرسنال.

ایالات جشن گرفتن سرب در برابر شهر (EPA)

“این یک بازی بد برای ما است. قابل قبول نیست” برناردو سیلوا اعتراف کرد.

“ما می دانیم چقدر خوب منچستر یونایتد بازیکنان در ضد حمله بسیار تهاجمی است. بنابراین عملکرد ما قابل قبول نیست.

“ما باید برای تماشای بازی به عقب و گوش دادن به آنچه که پپ می گویند. اما یک تیم مثل ما نمی تواند از دست دادن این بسیاری از بازی ها. ما نیاز به بررسی آنچه نمی خواهید راست کنید و سعی کنید به بسیاری از اشتباهات.”

Solskjaer مقابل خواهد بود بازتاب در تشویق عناصر برای ایالات. او معتقد بود که “تمام مواد تشکیل دهنده” حاضر بودند به سمت خود را در نهایت به ادعای یک دربی پیروزی در چمن خود را و در این میان از همه غیر منتظره بود که روز یکشنبه نروژی را اعتبار نقطه بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de