براونز به حراج بازی تماس با وظایف به نفع coronavirus امداد

یک برنده مشخص خواهد شد از طریق مزایده و دیگر در یک قرعه کشی جمع آوری پول برای وعده های غذایی بر روی چهار چرخ, No Kid Hungry, مواد غذایی در امریکا, صندوق, تغذیه امریکا و جهان آشپزخانه مرکزی موسسه خیریه بازوی سی آشپز خوزه آندرس.

برندگان ملحق خواهد شد Browns سر مربی کوین Stefanski و توهین آمیز هماهنگ کننده Alex Van Pelt در این بازی برنامه ریزی علاوه بر دعوت به تیم شام و تیم جلسه شب قبل از بازی. در بازی روز برندگان مجاز خواهد بود به اجرا از طریق تونل ورزشگاه با بازیکنان و ایستاده در حاشیه با pregame عبور می کند.

“دادن یک جزء اصلی از که ما به عنوان یک سازمان” Stefanski در فصل اول خود را به عنوان Browns مربی پس از روی لئامت دادن به عنوان هماهنگ کننده توهین آمیز برای وایکینگها مینه سوتا در بیانیه ای گفت:. “با جهانی همه گیر آن را واقعا مهم است ما تا زمانی که دیگران نیاز دارند.”

همه در چالش مطرح شده است و حدود 46 میلیون نفر از جمله $1.025 میلیون از حراج یکی از شش سوپر باول حلقه متعلق به New England Patriots صاحب رابرت کرافت. برنده حلقه از سوپر باول LI همچنین اهدا شد سفر به ژیلت ورزشگاه برای دیدار کرافت ، این پرستان بسیج از 25 نقطه کسری بودجه در نیمه دوم به ضرب و شتم آتلانتا شاهین 34-28 در اضافه کاری.

وجود 35 مناقصه قبل از حراج بسته شده است. مناقصه باز در $75,000 به سرعت افزایش یافت و به بیش از $330,000 و تحت الشعاع 1 میلیون دلار با نه روز باقی مانده است. این حلقه شامل 283 الماس, نمایندگی نمره (28-3) قبل از Patriots بسیج.

میهن پرستان سابق کارفرمایی تام بردی مطرح 800.000 دلار در ماه گذشته توسط مزایده یک پشت صحنه فن و تجربه خود را برای اولین بازی با تیم جدید خود به Tampa Bay Buccaneers.

بیشتر بخوانید از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>